Egypt Gods

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Egypt Gods
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 94.7%
Bębny 5
Linie wygrywające 9
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 100
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Egypt Gods od Evoplay

Egypt Gods automat do gry został wyprodukowany przez znanego w branży producenta – Evoplay. Geneza przedsiębiorstwa sięga 2003 roku. Na dzisiaj w ofercie producenta jest około 60 automatów slotowych, gier stołowych i liczbowych. Centrum rozwoju Evoplay znajduje się na Ukrainie, natomiast biuro ma siedzibę na Malcie. Gry tego dewelopera cechuje nowoczesne oprogramowanie, grafika HD oraz dynamiczna rozgrywka, wykorzystująca innowacyjne rozwiązania. To wszystko zapewniło sukces deweloperowi na rynku gier hazardowych.

Fabuła gry przenosi graczy w świat wierzeń starożytnego Egiptu. Jak wynika z nazwy, tematyka gry obraca się wokół religijności starożytnych Egipcjan, wierzących w wiele bóstw, takich jak bóg słońca – Ra, bóg śmierci – Ozyrys, bogini płodności – Izyda czy bóg nieba Horus. Tło gry to najpewniej wnętrze świątyni, bogato zdobione hieroglifami. Natomiast na bębnach automatu gracze zobaczą piramidy w Gizie, oko Horusa oraz sylwetki egipskich bogów. Celem zagrania w Egypt Gods bez rejestracji należy wejść na naszą stronę, która udostępnia Egypt Gods za darmo. Do tego kroku należy w szczególności zachęcić początkujących graczy, którzy powinni spróbować swoich sił w grze za darmo, zanim wypróbują Egypt Gods na prawdziwe pieniądze.

Funkcje i specyfikacje techniczne Egypt Gods

Egypt Gods automat to 5-bębnowy automat slotowy z 9 stałymi liniami wygrywającymi. Zgodnie z informacją dostarczoną przez producenta współczynnik zwrotu (RTP – return to player) kształtuje się na poziomie 94,7%, co należy uznać współczynnik znajdujący się delikatnie poniżej średniej. Na bębnach Egypt Gods zobaczymy symbole znane z tradycyjnych kart karcianych (dziesiątka, walet, dama, król, as) oraz symbole związane z systemem wierzeń starożytnych Egipcjan. Najniższe wygrane zapewniają dziesiątki, najwyższe oko Horusa.

Tabela wypłat

Kwota wygranej w Egypt Gods online stanowią iloczyn wniesionej stawki oraz mnożnika przypisanego dla układu z danym symbolem. Wartości mnożników kształtują się następująco:

  • Walet, Dziesiątka i Dama – 3 w linii wygrywającej: x0,5, 4 w linii wygrywającej: x3, 5 w linii wygrywającej: x10,00,
  • Król i As – 3 w linii wygrywającej: x0,5, 4 w linii wygrywającej: x4,5, 5 w linii wygrywającej: x18,
  • Bóg z głową ptaka, kot egipski – 2 w linii wygrywającej: x0,5, 3 w linii wygrywającej: x3, 4 w linii wygrywającej: x12, 5 w linii wygrywającej: x88,
  • Bóg z głową szakala, kot egipski – 2 w linii wygrywającej: x0,5, 3 w linii wygrywającej: x5, 4 w linii wygrywającej: x44, 5 w linii wygrywającej: x222,
  • Oko Horusa – 2 w linii wygrywającej: x1, 3 w linii wygrywającej: x11, 4 w linii wygrywającej: x111, 5 w linii wygrywającej: x555,
  • Piramidy w Gizie – 3 w linii wygrywającej: x2, 4 w linii wygrywającej: x20, 5 w linii wygrywającej: x200.

Zasady automatu Egypt Gods

W Egypt Gods gra obsługa nie jest skomplikowana. Przed rozpoczęciem gry należy wnieść zakład. W Egypt Gods minimalna stawka wynosi 0,1, natomiast maksymalna wynosi 100. Gdy wybierzemy poziom stawki, możemy wprawić maszynę w ruch. Uczynimy to za pomocą dużego przycisku na w dolnej, środkowej części ekranu. Gdy przytrzymamy przycisk, uruchomimy funkcję autospin. Jest ona w szczególności przydatna dla wszystkich tych, graczy, którzy znużeni są nieustannym kliknięciem przycisku spin. Dzięki czemu będą mieli ręce wolne i w trakcie gry mogą zająć się innymi sprawami. W lewym rogu wybieramy stawkę oraz widzimy pozostałe nasze środki. W lewym, skrajnym, dolnym rogu możemy wejść do menu gry. Tutaj możemy m.in. wyłączyć dźwięk, przyspieszyć ruch bębnów tudzież ustawić szczególne funkcje autospin (czyli zatrzymanie automatyczne odtwarzania po dokonaniu określonej liczby obrotów). Przede wszystkim możemy zapoznać się z tabelą wygranych oraz przeczytać zasady gry. Przed grą na prawdziwe pieniądze, w szczególności warto skorzystać z Egypt Gods demo, celem zapoznania się z regułami gry.

Bonusy i promocje w Egypt Gods

Gra oferuje następujące bonusy.

  • Mianowicie symbol piramid w Gizie pełni funkcję Scatter, która w tej grze polega na tym, że zarówno zastępuje każdy inny symbol, jak i trafienie 3 lub więcej symboli Piramid w Gizie zapewnia 10 darmowych obrotów.
  • Na uwagę zasługuje ciekawy mechanizm dotyczący darmowych obrotów. W chwili rozpoczęcia ich losowania automat wylosuje jeden symbol losowo. Za każdym razem, gdy symbol ten pojawia się na bębnie, rozciągnie się na całą rolkę, co ułatwi ułożenie zwycięskiej kombinacji. Co oznacza, że gry losowo zostanie wytypowany wartościowy symbol, gracze mogą naprawdę zarobić sporo pieniędzy w trakcie darmowych spinów.

Zagraj w Egypt Gods automat do gry – wypróbuj fortunę

Egypt Gods to świetny wybór dla miłośników starożytnych cywilizacji. Twórcy gry zasługują uwagę w szczególności za doskonałe wykonanie graficzne – elementy są pięknie wykonane i w wysokiej jakości. Gra dysponuje przejrzystym systemem bonusów. W Egypt Gods bez logowania można zagrać także na urządzeniach mobilnych takich jak smartfony czy tablety. Egypt Gods bez depozytu jest także do wypróbowania na naszej stronie internetowej, do czego szczególnie zachęcamy.

Dodaj opinię

Ocena