Gra Robin Hood od Evoplay

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Gra Robin Hood od Evoplay
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 95%
Bębny 5
Linie wygrywające 20
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Robin Hood od Evoplay

Robin Hood automat do gry stanowi świetną przygodę dla wszystkich miłośników średniowiecznych podań o angielskim banicie z lasu Sherwood – Robin Hoodzie. Gra została wydana 15 listopada 2016 roku przez znaną w branży spółkę Evoplay, która od 2003 roku z powodzeniem zdobywa rynek gier hazardowych na świecie. Robin Hood gra to 5-bębnowy automat z 20 stałymi liniami wygrywającymi. W grę można zagrać w większości kasyn internetowych oraz w ramach ich aplikacji w urządzeniach mobilnych z oprogramowaniem Android czy Ios. Ponadto na naszej stronie internetowej może wypróbować Robin Hood demo.

Zaleca się to w szczególności początkującym graczom, którzy, zanim rozpocznę przygodę z tym slotem za prawdziwe pieniądze, powinni wypróbować spróbować Robin Hood za darmo, dzięki czemu będą mogli zaznajomić się z mechaniką oraz zasadami gry. Należy nadmienić, że nasz naszej stronie internetowej dostępny jest Robin Hood bez rejestracji, co oznacza, że gracze nie muszą przechodzić przez czasochłonny proces rejestracji celem zagrania w grę.

Podstawowe cechy slot – główne funkcje

W Robin Hood rzuca się w oczy ładnie wykonana szata graficzna oraz przyjemna ścieżka dźwiękowa. W tle widać las Sherwood, w którym banici ukryli skarby. Co należy podkreślić symbole znajdujące się na bębnach maszyny są interaktywne. W sytuacji trafienia zwycięskiego układu Braciszek Tuck wychyla kufel piwa, Robin strzela z łuku, Lady Marion zarzuca włosami a Mały John podkręca wąs. Jak wspomniano powyżej gra to 5-bębnowy automat z 20 liniami wygrywającymi, dlatego rozgrywka jest dynamiczna, a zwycięskie kombinacje trafiane są co chwilę. Wskaźnik zwrotu (RTP – return to player), zgodnie z informacją znajdującą się w menu gry, kształtuje się na poziomie 95%, co jest przeciętnym współczynnikiem dla tego rodzaju gier.

Oprócz postaci znanych z filmów i książek o Robinie Hoodzie na bębnach gracze zobaczą symbole znane z tradycyjnych gier karcianych (dziewiątka, dziesiątka, walet, dama, król i as), które w Robin Hood automat, są stylizowane na średniowieczne litery. Najniższe wygrane zapewniają symbole od dziewiątki do damy, najwyższe natomiast symbol Scatter, przedstawiające złowieszczego Szeryfa z Nottingham oraz symbol Robin Hood i symbol Wild.

Tabela wypłat Robin Hood

Kwota wygranej stanowi iloczyn wniesionej stawki oraz mnożnika dla danej kombinacji symboli. Wartości mnożników kształtują się następująco:

Symbol 2 symbole 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Dziewiątka, Dziesiątka, Dama, Walet x 0,4 0,8 2,5
As, Król x 0,4 1,2 4
Mały John x 0,8 4 10
Brat Tuck x 0,8 4 10
Lady Marion x 3 5 15
Tarcza (Wild) 0,4 1,2 7,5 25
Robin Hood 0,4 1,2 7,5 25
Scatter x 5 10 25

Z powyższego wynika, że gdy obstawimy zakład za 50 i trafimy w rzędzie 4 symbole z Lady Marion, będzie bogatsi o 250 (50 x 5).

Robin Hood – jak grać?

Obsługa automatu Robin Hood nie powinna sprawić większych trudności, największym nawet laikom. Przed zakręceniem bębnami slotu należy wnieść zakład. Minimalny zakład wynosi 0,1, maksymalny natomiast 500. Po wybraniu stawki należy kliknąć w duży przycisk spin. Gdy przyciśniemy go dłużej, uruchomimy funkcję automatycznego odtwarzania. W lewym, dolnym rogu możemy wejść w menu gry. Tam zapoznamy się w tablicą wypłat, przebiegiem linii wygrywających, funkcjami specjalnymi oraz będziemy mogli zmienić ustawienia, tytułem przykładu wyłączyć dźwięk czy wyregulować prędkość ruchu rolek.

Bonusy za grę w Robin Hood

Bonusy to jeden z bardziej istotnych aspektów gier slotowych. To one zapewniają adrenalinę graczom i generują najwyższe wygrane. Nie inaczej jest w przypadku Robin Hood. Gra oferuje dwa symbole specjalne – Wild oraz Scatter. Symbol Wild (przedstawiający tarczę strzelecką) oraz symbol Scatter, na którym widnieje groźny szeryf z Nottingham. Symbol Wild tradycyjnie każdy inny symbol, za wyjątkiem symbolu Scatter. Ponadto trafienie co najmniej 3 symboli Wild uruchamia tzw. Respin, w trakcie którego dotychczasowe symbole Wild zostają zablokowane na swoich miejsca, co ułatwia trafienie kolejnych kombinacji. Natomiast 3 lub więcej symboli Scatter, zapewnia graczowi 10 darmowych obrotów. W trakcie darmowych obrotów każda rolka z trafionym symbolem Wild, także ulega blokowaniu, co także zwiększa szansę na wygrane.

Podsumowanie recenzji

Temat Robin Hooda jest powszechnie znany. Zapewne każdy z nas widział bajkę czy film z legendarnym banitą oraz jego drużyną. Dobrze znana fabuła, powoduje, że gra jest przeznaczona dla bardzo szerokiego grona odbiorców, co jest niewątpliwym atutem automatu.

Choć gra nie posiada jackpota czy funkcji gry w ryzyko, to rozgrywka za sprawą ciekawie rozwiązanej mechaniki, wykorzystującej symbole Wild oraz Scatter, jest pasjonująca i dynamiczna. Naszych zastrzeżeń nie budzi także szata graficzna. Jej tekstury są wyraźne, kolorystyka spójna, a całość komponuje się pięknie. Jak każda gra od Evoplay jest godna polecenia, dlatego zagraj w Robin Hood bez depozytu już teraz na naszej stronie internetowej i kasynach online.

ekspert karolina mościcka
Karolina Mościcka
Recenzent Kasyn Online & Kasyno Ekspert

Karolina Mościcka to nasza specjalistka ds. szeroko rozumianego hazardu online. Karolina od 7 lat zajmuje się tą branżą i przeszła wszystkie możliwe poziomy wtajemniczenia.

Dodaj opinię

Ocena