Lucky Mahjong Box

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Lucky Mahjong Box
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 92%
Bębny 5
Linie wygrywające 9
Min. zakład 9
Maks. zakład 270
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Lucky Mahjong Box od Evoplay

Lucky Mahjong Box automat do gry, przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi chińskich gier strategicznych. Wypuszczona na rynek w 6 listopada 2016 przez Evoplay zachwyciła pomysłem i niecodzienną mechaniką. W sumie to nic dziwnego, gdyż producent zasłynął tym, iż jego gry odzwierciedlały różnego rodzaju inne gry liczbowe czy strategiczne. Po uruchomieniu Lucky Mahjong Box automat gracz zostanie przeniesiony na planszę do Madżonga, czyli popularnej gry dla 4 graczy, pochodzącej z Chin. Na pierwszy rzut oka gra łączy wszystkie najlepsze cechy innych gier od Evoplay, czyli wysokiej jakości szatę graficzną, dynamiczną rozgrywkę. Efektem jest bardzo wysoka grywalność Lucky Mahjong Box. W slot gracze mogą zagrać na naszej stronie, gdzie dostępna jest Lucky Mahjong Box za darmo. To świetna okazja, aby wypróbować grę, zanim gracze podejmą ryzyko zagrać w Lucky Mahjong Box automat na prawdziwe pieniądze.

Cechy automatu do gry Lucky Mahjong Box

Lucky Mahjong Box to automat slotowy z 9 liniami wygrywającymi. Symbole, tworzące wygrywające układy, widnieją na bębnach, jak to zwykle jest w jednorękich bandytach, lecz spadają kaskadowo z góry ekranu. Symbole układają się w trzech rzędach i pięciu kolumnach.  Współczynnik zwrotu (RTP) kształtuje się na poziomie niższym od średniej dla tego typu gier, gdyż wynosi tylko 92%. Symbole znajdują się na kamieniach i przedstawiają symbole, które pojawiają się w popularnej grze w Madżonga. W związku z oczywistą barierą językową pewną trudnością dla graczy, nie znających języka mandaryńskiego będzie odszyfrowanie znaczenia symboli, które znajdują się na kamieniach.

Lucky Mahjong Box – stół wypłat

Wygrana w Lucky Mahjong Box online stanowi iloczyn obstawionej stawki oraz mnożnika, przewidzianego dla danej kombinacji z trafionym symbolem. W szczególności początkującym graczom zaleca się zapoznanie dokładne z wartościami na tablicy wypłat. Tytułem przykładu do najniżej punktowanego układu z dwoma symbolami został przypisany mnożnik x2. Najwyższy mnożnik dla 5 symboli wynosi x750. Dla symbolu wild wynosi on aż x9000!

Podstawowe zasady

Wbrew pozorom Lucky Mahjong Box nie sprawi graczom większych problemów, jeśli chodzi o obsługę. W Lucky Mahjong Box gra pewien problem może sprawiać wnoszenie stawek, gdyż producent w tej grze przewidział obok standardowego okna, w którym gracze oznaczają kwotę stawki, wartość monety. Innymi słowy wartość monety określa wartość całkowitą zakładu, którą wnosi się właśnie w monetach. Najniższa wartość monety wynosi 0,01, najwyższa natomiast 1. Minimalny zakład wynosi natomiast 9, najwyższy natomiast 270. Przycisk uruchamiający spadające kaskadowo kamienie znajduje się w lewym, dolnym rogu ekranu. Tuż obok znajduje się przycisk odpowiedzialny za automatyczne odtwarzanie, czyli funkcję umożliwiającą automatyczne odtwarzanie kolejnych rund, bez potrzeby fizycznego klikania w przycisk spin. Obok znajduję się także przycisk maksymalnego zakładu. W lewym rogu ustawiamy wartość stawki oraz wartość monety. Tutaj znajduje się także informacja, w której możemy zapoznać się z wartością tabeli wypłat, przebiegiem linii wygrywających oraz zaznajomić z funkcjami specjalnymi (scatter oraz wild) W wersji mobilnej gry rozgrywka jest identyczna, dlatego zachęcamy także wersję w aplikacji na Androida czy iOS Lucky Mahjong demo. Zanim zaczniesz grać na prawdziwe pieniądze, warto skorzystać z Lucky Mahjong Box bez rejestracji celem zapoznania się z regułami gry.

Bonusy za grę w Lucky Mahjong Box

W grze możemy spotkać dwa rodzaje symboli specjalnych.

  1. Pierwszym z nich to symbol Scatter, który stanowią kości do gry. Poza wygranymi symbole Scatter zapewniają do 15 darmowych spinów. Co ważne trafienie wygrane w trakcie darmowych obrotów są mnożone x3.
  2. Drugi symbol, przedstawiający chiński znak na zielonym tle, stanowi dziką kartę (Wild symbol). Umożliwia zastąpienie każdego innego symbolu, poza symbolem Scatter. Dodatkowo wygrywająca kombinacja zostaje pomnożona x2, gdy układ jest współtworzony przez symbol Wild.

Podsumowanie recenzji

Lucky Mahjong Box spotka się ze świetnym odbiorem wśród orientalistów i znawców kultury dalekiego wschodu. Z pewnym sceptycyzmem może się spotkać z graczami, niepodzielającymi entuzjazmu co do azjatyckich gier. Pewnym minusem jest także dość niski współczynnik zwrotu, w porównaniu do innych gier tego typu. Na pochwałę zasługuje świetna grafika oraz ścieżka dźwiękowa. Kamienie do Madżonga są wykonane perfekcyjnie, kolory są żywe a grafika wysokiej jakości. Każdemu graczowi polecamy naszą stronę internetową, na której jest dostępny Lucky Mahjong Box bez logowania. Jeśli nie posiadasz wolnych środków finansowych to możesz zagrać w Lucky Mahjong Box bez depozytu, dzięki czemu nie narazisz się na utratę pieniędzy.

Dodaj opinię

Ocena