Just Jewels od Novomatic

Just Jewels od Novomatic

Just Jewels

Zagraj na pieniądze

18+ | Graj odpowiedzialnie | Anonimowihazardzisci.org

Producent Novomatic
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 95%
Bębny 5
Linie wygrywające 9
Min. zakład 0.04
Maks. zakład 100
Rundy bonusowe Nie
Wild Symbol Tak
Opcja autoodtwarzania Tak
Mnożnik Nie
Darmowe spiny Nie
Scatter Symbol Tak
Progresywny Nie

Just Jewels od Novomatic

Just Jewels to kolejna gra z bardzo popularnych wśród graczy produkcji, stworzona przez austriackie studio Novomatic. W tym przypadku głównym tematem są różnego rodzaju kosztowności oraz pieniądze. Już od pierwszych chwil gracz zachęcany jest do rozpoczęcia rozgrywki. Wraz ze zwiększaniem ilości majątku poszerzamy własne konto bankowe. Z pewnością należy wspomnieć o występujących pod różną postacią nagrodach, które pozwalają na znaczne powiększenie konta danego gracza.

Wbrew pozorom Just Jewels dedykowana jest głównie dla mało doświadczonych osób, ponieważ charakteryzuje się mało skomplikowanymi zasadami oraz brakiem konieczności posiadania specjalistycznych umiejętności. Na naszej stronie przygotowaliśmy dla każdego możliwość skorzystania z darmowej rozgrywki, która pozwoli na zapoznanie się z podstawowymi zasadami funkcjonowania slotu.

Podstawowe cechy Just Jewels

Popularna gra Just Jewels została zaprojektowana przez znane studio Novomatic. Z pewnością tematem przewodnim w tym przypadku są pieniądze oraz różnego rodzaju klejnoty. Z pewnością ten video slot zapewni graczom niesamowitą przygodę z możliwością wygrania ogromnych pieniędzy. Z tej rozrywki można skorzystać w dowolnym miejscu, ponieważ jest ona dostępna na większość urządzeń mobilnych.

Novomatic wyposażył ten slot w 9 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Wartość minimalnej stawki przypadającej na linię wynosi 0,04. Z kolei jej maksymalna ilość kształtuje się na poziomie 100. Bardzo interesującym wszystkich graczy wskaźnikiem jest procent zwrotu, który w przypadku Just Jewels został wyliczony na poziomie 95,42%. Z pewnością należy wspomnieć o występowaniu symbolu Scatter oraz braku symbolu Wild. Ten video slot przeznaczony jest głównie dla początkujących graczy, ponieważ nie wymaga posiadania skomplikowanych umiejętności.

Reszta interesujących funkcji dotyczących automatu Just Jewels znajduje się poniżej:

 • Automatyczne odtwarzanie: tak
 • Rundy bonusowe: nie
 • Darmowe spiny: nie
 • Tryb gry wieloosobowej: nie
 • Jackpot: brak
 • Wersja mobilna: tak

Jak zagrać w Just Jewels?

Stworzona przez popularne studio Novomatic rozgrywka o tytule Just Jewels cieszy się ogromną popularnością wśród wielu graczy. Projektanci wykorzystali w tym przypadku symbole prezentujące pieniądze oraz różnego rodzaju kosztowności. Każdy element został zaprojektowany z dużą starannością, co wywołuje w graczach wiele pozytywnych emocji. Tło prezentuje się w bardzo elegancki sposób, dzięki wykorzystaniu granatowego koloru. Bębny zostały wykonane w czarnym kolorze.

Całość grafiki Just Jewels prezentuje się naprawdę bardzo wyraziście. Z pewnością elementem zachęcającym do gry jest również interesująca ścieżka dźwiękowa. Ta rozgrywka zaliczana jest do bardzo prostych oraz niewymagających od graczy specjalnych umiejętności. Przed rozpoczęciem warto zapoznać się z ogólnymi zasadami oraz wskazówkami dotyczącymi Just Jewels. Wszystkie niezbędne informacje można znaleźć na naszej stronie w odpowiednio oznaczonym miejscu. Wbrew pozorom to naprawdę bardzo duże ułatwienie dla początkujących oraz zaawansowanych graczy.

 • Rozpoczęcie rozgrywki jest możliwe przez wciśnięcia przycisku oznaczonego słowem “start”.
 • Najwyższa wygrana jest możliwa do osiągnięcia po wypadnięciu symbolu prezentującego koronę.
 • W przypadku zebrania pięciu takich znaków gracz otrzymuje wygrana w wysokości 500,000.
 • Z kolei wylosowanie pięciu banknotów oraz sztabek złota pozwala powiększyć wygrana o 50,000.
 • Wartość wygranej w przypadku wypadnięcia pięciu symboli Scatter (przypominający euro) wynosi 45,000.
 • Najniższa nagroda przydzielana jest graczom w momencie wylosowania pięciu klejnotów i kształtuje się ona na poziomie 20,000.

Jak widać dokładnie zapoznanie się z zasadami to duże ułatwienie, ponieważ pozwala na celowanie w wysoko płatne nagrody, które pozwolą na znacznie zwiększenie konta danego gracza.

ekspert karolina mościcka
Karolina Mościcka
Recenzent Kasyn Online & Kasyno Ekspert

Karolina Mościcka to nasza specjalistka ds. szeroko rozumianego hazardu online. Karolina od 7 lat zajmuje się tą branżą i przeszła wszystkie możliwe poziomy wtajemniczenia.

Dodaj opinię

Ocena