Forest Dreams

Forest Dreams

Forest Dreams

Zagraj na pieniądze

18+ | Graj odpowiedzialnie | Anonimowihazardzisci.org

Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 96%
Bębny 5
Linie wygrywające 20
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe Nie
Wild Symbol Tak
Opcja autoodtwarzania Tak
Mnożnik Tak
Darmowe spiny Tak
Scatter Symbol Nie
Progresywny Tak

Forest Dreams od Evoplay

Dla poszukiwaczy przygodowych automatów do gry znaleźliśmy coś specjalnego! Jeśli masz dość klasycznych wideo slotów, Forest Dreams z pewnością Cię zaskoczy.

Automat o tajemniczej nazwie Forest Dreams to gra slotowa wykonana w innowacyjny sposób. Twórcami tej maszyny są programiści studia EvoPro Entertainment, autorzy ponad 60 gier hazardowych. Producenci wyróżniają się oryginalnym podejściem do branży iGamingu. Studio stawia na nowoczesne rozwiązania i grafikę rodem z topowych gier konsolowych i komputerowych.

Forest Dreams za darmo to gra skrywająca wiele tajemnic. Nocne zwierzęta i dopracowane do perfekcji symbole specjalne to główny temat tej produkcji. Dowiedz się więcej na temat oferty i bonusów w grze. Przeczytaj naszą recenzję Forest Dreams online w kasynach internetowych.

Testuj grę razem z nami w tym samym czasie! Włącz wersję demonstracyjną jednym przyciskiem. Rozpocznij grę w Forest Dreams demo poprzez nasza strone internetową.

Wejdź do gry w Forest Dreams bez depozytu. Przetestuj pełną ofertę bonusową i dowiedz się o promocjach. Sprawdź razem z nami jak działa automat. Przygotuj się do gry w Forest Dreams na prawdziwe pieniądze.

Funkcje i specyfikacje techniczne Forest Dreams

Gra w Forest Dreams automat oparta jest standardowo o 5 obrotowych bębnów, 3 rzędy symboli oraz 20 linii wygrywających. W grze występuje standardowy symbol Wild i dwa typy darmowych spinów. Dla graczy wprowadzono rundy bonusowe Night Respins oraz Peekaboo z dodatkowymi mnożnikami wygranych.

Maksymalna stawka na pojedynczy zakład wynosi 500 żetonów. Najmniejsza kwota na pojedyncze zakręcenie to już 0,1 żetonu. Gra oferuje szeroki zakres wygranych i częste trafienia symboli. Współczynnik RTP w wysokości 96% został wyliczony i zatwierdzony przez producentów. W grze zrezygnowano z symbolu Scatter i funkcji Jackpot. Zabrakło również trybu wieloosobowego. Braki te rekompensuje wersja mobilna gry oparta o HTML5.

Forest Dreams – stół wypłat

Wygrane dla poszczególnych trafień wypłacane są według mnożników z tabeli wypłat producentów. Nagrody realizowane są za trafienia już od 3 takich samych symboli w jednej z 20 linii. Wysokość wygranej zależna jest od wylosowanego symbolu, jego ilości oraz stawki na bet.

każdy z elementów został odpowiednio dopasowany w klimat gry. Symbole są tajemnicze i animowane. Poniżej prezentujemy pełną listę 9 dostępnych symboli w grze raz z mnożnikami wygranych:

Symbol x3 x4 x5
Duch x2 x10 x100
Lis x1,8 x6 x60
Borsuk x1,5 x5 x50
Sowa x1,2 x3,5 x25
Żółw x1 x2,5 x20
Kier x0,2 x1 x5
Pik x0,2 x0,8 x4
Karo x0,1 x0,7 x2,5
Trefl x0,1 x0,5 x2

Jak zagrać w Forest Dreams?

Rozgrywka w przypadku tej maszyny jest nadzwyczaj prosta. Zadaniem gracza jest wylosowanie kompletu symboli na tarczy gry. Innym sposobem na wygraną jest trafienie symboli specjalnych. Każdy z symboli zwiastuje inną wygraną.

Przepis na wygraną to szczęśliwe kręcenie bębnami i odpowiednie zmiany w stawce. Automat oferuje szereg szczęśliwych symboli wykonanych z niebywałą starannością i w oryginalnym klimacie. Całość prezentuje się niesamowicie dobrze. Forest Dreams gra wydaje się być idealną produkcją.

Rozgrywka toczy się na klimatycznym ekranie głównym – bajkowym nocnym lesie pełnym przygód. Rozpoczęcie zakręcenia inicjowane jest przez przycisk w centrum ekranu. Każdemu spinowi towarzyszą dodatkowe efekty specjalne i dźwiękowe. Pamiętaj, by przed rozpoczęciem gry szczegółowo zapoznać się z regulaminem. Tabela wypłat wraz z zasadami dostępna jest z lewej dolnej części ekranu, pod przyciskiem “i”.

Bonusy i promocje w Forest Dreams

Forest Dreams automat do gry pełny jest rund bonusowych ze specjalnymi funkcjami. Pierwszą z nich jest gra Night Respins – aktywowana poprzez trafienie symbolu Wild (Ducha Lasu) oraz minimum 4 złote sfery energii. Z każdym kolejnym trafionym zakręceniem, symbol Wild zbiera złotą energię, zastępując kolejne symbole w odwiedzonych sferach. W tej grze wykonywane są dodatkowe zakręcenia z możliwością kontynuacji gry bonusowej.

Kolejną rundą bonusową jest Peekaboo – w przypadku wygranej linii, w której symbol Wild nie został wykorzystany, przechodzi on w tryb Hidden Wild – ukrytego Wilda. W kolejnych spinach zostaje użyty na ekranie gry do uzupełniania brakujących linii wygrywających.

Ponadto w  grze do zdobycia są darmowe zakręcenia w ilości 8 lub 12 spinów. Pierwszy z nich aktywowany jest przez 4, zaś drugi zasilany jest przez 5 sfer energii. W grze funkcjonuje symbol specjalny Wild – Biały Duch. Zastępuje on każdy brakujący element w liniach wygrywających.

Podsumowanie recenzji

Podsumowując, Forest Dreams to ciekawa propozycja z bardzo rozbudowanym trybem bonusowym. By zrozumieć wszystkie opcje dodatkowe zaleca się przetestowanie gry na własnej skórze. Jeśli chodzi o całokształt, Forest Dreams to prawdziwy slot na miarę XXI wieku.

Sprawdź osobiście wszystkie funkcje gry. Wejdź do gry w Forest Dreams bez rejestracji przez wersję demonstracyjną na naszej stronie. Graj za wirtualne żetony i sprawdź swoje szczęście. Testuj Forest Dreams bez logowania już teraz!

Dodaj opinię

Ocena