Lord of the Ocean

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Lord of the Ocean
Zagraj Na pieniądze
Producent Novomatic
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 95.1 %
Bębny 5
Linie wygrywające 10
Min. zakład 1
Maks. zakład 1000
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Jeśli jesteś fanem podwodnych motywów i w tematyce mitologii czujesz się jak ryba w wodzie, to czas na zapoznanie się z Lord of the Ocean.

Novomatic oddał graczom do użytku ten slot w 2013 roku i sądząc po ocenach, jest to jedna z lepszych maszyn hazardowych tego producenta. Gra otwiera przed nami drzwi do oceanu i tego, czego możemy się spodziewać w świecie mitów – spotkamy tam syreny, samego władcę oceanu Posejdona i inne stworzenia, które zwiastować będą wygraną w grze.

Podstawowe cechy Lord of the Ocean

Co do detali, to Novomatic udostępnia grę na 5 bębnach i 10 liniach wygrywających. Spodziewamy się tutaj planszy w układzie 5×3, czyli 5 bębnów i 3 rzędy. Ten wideo slot jest dostępny w dwóch wersjach: czeka na nas wariant demo i wersja pełnowymiarowa. Jeśli chcesz zagrać na pieniądze, to wiedz, że minimalny bet na linię wynosi 2 monety, a maksymalnie na linię obstawić można 1000 monet. Procent zwrotu dla gracza RTP to 95,2.

Poszukaj Wilde’a w osobie samego Posejdona, a także zwróć oczy ku symbolowi scatter – pojawia się on na ekranie w formie wrót do morskiego świata. Możesz ustawić automatyczne odtwarzanie, a co jest też fajne, zatrzymać bębny w dowolnym momencie ruchu spina. Maszyna hazardowa daje ci możliwość upolowania jackpota wynoszącego 5000x wartości wygranej oraz darmowe spiny, których zasady opiszemy poniżej.

Jak zagrać w Lord of the Ocean

Automat do gry jest bardzo intuicyjny, a morska grafika w Lord of the Ocean w kolorystyce niebiesko-zielonej jest bardzo przyjemna i pozwala szybko zlokalizować przyciski potrzebne do gry. Menu klasycznie znajduje się na dole strony. Biały tekst z napisem “Credit” powie, ile kredytów zostało jeszcze do gry. Oczywiście, bezpłatna wersja zawiera ustaloną ilość wirtualnych monet, dzięki którym Novomatic udostępnia nam próbne spiny. W menu na dole strony znajdziesz kolejno: funkcję odtwarzania automatycznego (Autoplay), Tabelę wypłat, linie, które możesz dostosowywać od 1 do 10 (Lines) oraz oczywiście przycisk zakładu (Bet), dzięki któremu regulujesz wydane w automacie środki.

Polecamy zapoznać się zwłaszcza z tabelą wypłat, która przedstawi ci zasady, symbole i ich wartości. My w skrócie opisujemy, jak wygląda gra oraz specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy tabelę wypłat, którą znajdziesz poniżej.

Chcesz zagrać? Rozpoczęcie gry jest banalnie proste:

  1. Wybierz ilość linii wygrywających.
  2. Dopasuj wartość zakładu.
  3. Uderz START!
  4. Przed pierwszym spinem zostanie przydzielony losowo symbol bonusowy. Zgarnij 3 takie symbole i wygrywaj.

Co zrobić, aby wygrać?

  • Ułóż pięć takich samych symboli na jednej z linii wygrywających (od lewej do prawej).
  • Licz na Posejdona! Ten wild zastępuje wszystkie inne symbole oprócz scattera i zbliża do wygranej.
  • 3x scatter (Wrota) daje 10 free spinów.

W niniejszej tabeli możesz sprawdzić wszystkie dostępne w Lord of Ocean symbole występujące obok siebie w liczbie 2 – 5.  Środek tabeli przedstawia wartości monet do wygrania. Karty i symbole ułożone są od najmniejszej do największej wygranej.

2x 3x 4x 5x
10, J, Q 5 25 100
K, A 5 40 150
Skrzynia skarbów 5 30 100 750
Morski człowiek 5 30 100 750
Syrena 20 200 2000
Wrota (scatter) 20+

10 darmowych spinów

200 2000
Posejdon 10 100 1000 5000
ekspert karolina mościcka
Karolina Mościcka
Recenzent Kasyn Online & Kasyno Ekspert

Karolina Mościcka to nasza specjalistka ds. szeroko rozumianego hazardu online. Karolina od 7 lat zajmuje się tą branżą i przeszła wszystkie możliwe poziomy wtajemniczenia.

Dodaj opinię

Ocena