Forgotten Fable

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Forgotten Fable
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 96%
Bębny 5
Linie wygrywające 15
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Forgotten Fable od Evoplay

Współczesne automaty do gry mogą kojarzyć się z klasycznymi maszynami opartymi na wszechobecnych owocach i innych oklepanych symbolach. Specjalnie dla fanów prawdziwie nowoczesnych produkcji, przygotowaliśmy coś bardzo specjalnego. W dzisiejszej recenzji przeniesiemy się do rewelacyjnego świata bajek, gry na bardzo wysokim poziomie zaawansowania pod względem technicznym i graficznym.

Forgotten Fable to automat wideo stworzony przez Evoplay – studio, które z każdą nową produkcją zaskakuje niepowtarzalną grafiką i nowymi rozwiązaniami. Każda maszyna z tej fabryki wyposażona jest w szereg nowoczesnych funkcji oraz obsługuje rozdzielczość Full HD. Gry tego producenta są produkowane zgodnie z nowoczesnymi trendami, a niektóre z nich dostępne są w technologii 3D VR.

Forgotten Fable online jak sama nazwa wskazuje, został osadzony w klimacie bajkowym z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań programistycznych. Gra kręci się w świecie opanowanym przez znane, lecz zapomniane bajkowe postacie – Babę Jagę, Leszego, Piekielnego Kościeja i całe stado smoków.

Testuj grę Forgotten Fable za darmo razem z nami już teraz. Wejdź do świata zapomnianych bajek zupełnie za darmo. Automat Forgotten Fable bez depozytu dostępny jest na naszej stronie internetowej. Graj za wirtualne stawki i testuj wszystkie funkcje bez żadnych obaw. Nabierz doświadczenia, by wejść do gry w Forgotten Fable na prawdziwe pieniądze z doskonałym przygotowaniem.

Podstawowe cechy Forgotten Fable

Evoplay postanowiło stworzyć grę inną niż wszystkie. Forgotten Fable demo to gra wideo slotowa uzbrojona w szereg ciekawych funkcji bonusowych. Gra oparta została o 5 bębnów, 3 rzędy symboli oraz maksymalnie 15 linii wygrywających. W rozgrywce towarzyszą klasyczne funkcje Autoplay i Turbo Spin, a do dyspozycji graczy jest wersja mobilna. Maksymalny możliwy zakład to 500 żetonów, zaś minimalnie stawiać można 0,1 żetonu. W grze dostępne są symbole Wild, Skull i Sun oraz rundy bonusowe z darmowymi spinami. Producenci zrezygnowali z Jackpotów i gry wieloosobowej. Procent zwrotu dla tej maszyny wynosi równo 96%.

Tabela wypłat Forgotten Fable

Wypłaty za trafienia wypłacane są według określonej tabeli wypłat. Wygrane dostępne są już od 3 takich samych trafień dla jednej linii. Wysokość nagrody uzależniona jest od wysokości rozgrywanej stawki.

Automat operuje na znanych bajkowych postaciach jako najcenniejszych symbolach oraz standardowych karcianych wzorach w postaci smoków przybierających określony kształt. Poniżej prezentujemy pełną tabelę wypłat dla każdego symbolu przy najwyższej możliwej stawce w grze:

Symbol x3 x4 x5
Jajo (Wild) 2,500 7,500 50,000
Kościej 1,500 5,000 37,500
Żmija 1,250 3,750 25,000
Baba Jaga 1,000 3,000 20,000
Leszy 750 2,500 15,000
Ryba 600 2,000 10,000
A 500 1,500 7,500
K 350 1,250 5,000
Q 250 1,000 3,750
J 250 750 3,000
10 250 500 2,500

Forgotten Fable – podstawowe zasady

Automat działa bez żadnych zarzutów. Rozgrywka jest przyjemna i pełna niespodzianek. Jeśli gracz trafi na jakąkolwiek kombinację z powyższej tabeli, przypisana wypłata realizowana jest natychmiast. Wygrane zdarzają się raz za razem, a to ze względu na wysoki RTP.

Automat wykonany został w innowacyjny sposób. Sposób rozgrywki jest całkowicie oryginalny. Jakość wykonania interfejsu i symboli mocno zaskoczą każdego, nawet wprawionego gracza kasynowych gier. Maszyna pełna jest efektów specjalnych, które dopracowane są do perfekcji.

Przypominamy, że przed rozpoczęciem gry należy zapoznać się z zasadami i regulaminem producentów. Szczegółowe informacje w tym temacie dostępne są pod przyciskiem informacyjnym z ikoną “i” w lewym dolnym rogu. W tym miejscu znajdziesz informacje o tabeli wypłat, ofercie bonusowej oraz dodatkowe ustawienia rozgrywki i interfejsu gry. Obok przycisku informacyjnego znajduje się pole z saldem gracza, a tuż obok niego do dyspozycji gracza jest “Bet” z możliwością ustawienia stawki na zakręcenie. W środkowej części wyświetlacza znajduje się przycisk rozpoczynający grę.

Ponadto w prawym dolnym rogu widnieje kompaktowe menu z podstawowymi opcjami audio i trybem pełnoekranowym. Nawigacja dla tej maszyny jest czytelna i intuicyjna. Forgotten Fable automat do gry zdaje się nie sprawiać żadnej trudności w obsłudze.

Bonusy Forgotten Fable

Oferta bonusowa tej produkcji jest naprawdę szeroka. Udało nam się przetestować każdą z oferowanych przez automat funkcję i wszystkie rundy bonusowe. Rozpoczynając od podstawowych funkcji, Forgotten Fable gra oferuje symbol Wild, Skull, Sun (Jajo Smoka, Czaszka i Słońce). Każdy z nich zastępuje brakujące symbole na ekranie gry, wykluczając się nawzajem.

Dodatkowo symbole Czaszki i Słońca z każdym trafieniem zapisywane są w odpowiednich miejscach na ekranie gry. W przypadku skompletowania 7 takich samych elementów aktywowana zostaje runda bonusowa z darmowymi zakręceniami – Darkland lub Flameland.

Ponadto w grze Forgotten Fable automat często występuje Magiczna Skrzynia skrywająca wysokie mnożniki wygranych. Szansa na zdobycie mnożników pojawia się w sytuacji, gdy na ekranie gry wylosowane zostają jednocześnie specjalne symbole Słońca oraz Czaszki.

Wypróbuj Forgotten Fable za darmo

Po kilkunastu rozegranych rundach, z czystym sumieniem polecamy tę grę. Każdy, bez wyjątku powinien sprawdzić możliwości tego slota. Pełna oferta bonusowa, nowe rozwiązania oraz ciekawa paleta symboli to podstawowe zalety tej produkcji.

Wejdź do świata tajemniczych bajek już teraz. Spróbuj swoich sił i przetestuj wszystkie funkcje bez opłat w online kasynach. Udostępniamy automat Forgotten Fable bez logowania na naszej stronie internetowej. Graj bez ograniczeń za wirtualne żetony. Testuj Forgotten Fable bez rejestracji i innych haczyków! Podziel się swoją opinią!

Dodaj opinię

Ocena