Exploding Fruits online

Exploding Fruits online

Exploding Fruits

Zagraj na pieniądze

18+ | Graj odpowiedzialnie | Anonimowihazardzisci.org

Producent Evoplay
Typ automatu Wideo, Owoce, 777
RTP (zwrot dla gracza) 96%
Bębny 3
Linie wygrywające 27
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe Nie
Wild Symbol Tak
Opcja autoodtwarzania Tak
Mnożnik Tak
Darmowe spiny Tak
Scatter Symbol Nie
Progresywny Tak

Exploding Fruits automat – recenzja

Exploding Fruits gra to fantastyczna zachowana w kosmicznym klimacie nawiązująca do kultowej gry Space Invaders. W niej także statek przesuwający się pod symbolami strzela do znajdujących się powyżej. Exploding Fruits w przeciwieństwie do Space Invaders jest automatem w którym nasze wygrane mogą być naprawdę kosmiczne. Ładujący się eksplozjami symboli pasek energii rozpocznie świetną wersję darmowych spinów za rejestrację, która rozszerza bębny. W tej recenzji opowiadamy o wszystkich niuansach gry Exploding Fruits od Evoplay.

Exploding Fruits demo jest dostępny za darmo na naszej stronie internetowej. Można spokojnie poćwiczyć grę i zapoznać się z jej zasadami. Opracowanie odpowiedniej taktyki będzie dobrym krokiem przed próbą swoich sił w grze na pieniądze. Gry hazardowe na pieniądze jest możliwa tylko w zaufanych kasynach online, których aktualną listę znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Bonusy i promocje w Exploding Fruits

Najciekawszym elementem gry 77777 jest jej sposób ładowania energii, czyli wypełniania paska postępu po każdym trafieniu symboli. Jeśli symbole utworzą taką linię to znikają ładując pasek energii. W miejsce tych symboli spadają nowe które zachowują się w ten sam sposób. Jeśli nowe symbole nie utworzą już układu to możemy wykonać jeszcze jeden obrót zanim nasz pasek energii przepadnie. Kolejne trafienia będą go wypełniały, aż do momentu gdy w następnym obrocie nic nie trafimy i energia przepada, albo naładujemy całego i przechodzimy do funkcji darmowych spinów.

W grze występuje także symbol Wild. W standardowej grze trafić go możemy tylko na środkowym bębnie. Zastępuje wszystkie inne symbole w tworzeniu układów wygrywających. Exploding Fruits automat do gry posiada świetnie rozbudowany tryb gry automatycznej. Można w nim wskazać wiele różnych sposobów na zatrzymanie rozpędzonej rozgrywki.

Exploding Fruits automat – darmowe spiny

Po naładowaniu pełnego paska energii rozpoczynamy 3 darmowe spiny. Bębny się rozszerzają i z 3 bębnów robi się już 5. Na pierwszym i ostatnim znajduje się stały symbol ultra Jokera, który znacząco pomaga w budowaniu układów, ponieważ działa jako wild. Na środkowym bębnie cały czas też może się pojawić klasyczny symbol wild. Ilość możliwych kombinacji wzrasta z 27 do 64. Wygrane też stają się dużo większe.

Podstawowe cechy Exploding Fruits

Exploding Fruits online to kolorowy wideo slot utrzymany w kosmicznym klimacie. Został stworzony przez firmę Evoplay, która ma już bogate doświadczenie w branży gier hazardowych. Ilość linii wygrywających w trakcie regularnej gry to 27. Premiowany jest każdy układ o ile ten sam symbol znajduje się na każdym bębnie niezależnie od pozycji na nim. Tego typu sloty nazywane są Megaways. W trakcie podstawowej gry jest też 3 bębny. Wszystko zmienia się podczas darmowych spinów gdzie dodawane są 2 dodatkowe bębny, jeden przed a drugi za trzema podstawowymi. Znacząco wzrasta także ilość linii wygrywających bo tych jest już 64. Zakład w grze wybierany jest w szerokim zakresie od 0,1 kredytu na grę do nawet 500.

Zasady automatu Exploding Fruits

Slot posiada ciekawą budowę. Pod symbolami znajduje się mały statek który eliminuje symbole tworzące układy. Z góry spadają nowe symbole. Po lewej i prawej stronie automatu znajdują się paski energii które wypełniają się wygranymi. Sterowanie zostało umieszczone pod bębnami. Pod literą “i” znajduje się opis bonusów i przedstawiona jest tabela wypłat. Z tego miejsca można zmienić zakładkę na “rules” gdzie opisane są dokładne zasady gry. Jasno omawiają wszystkie aspekty gry dzięki czemu jest ona bardziej zrozumiała. Każdy z graczy powinien się z nimi dobrze zapoznać. W ostatniej zakładce są ustawienia w których możemy m.in. zmieniać ustawienia dźwięku i wskazać warunki zatrzymana gry automatycznej.

W polu Balance jest widoczne jest aktualne saldo gracza. Klikając na “BET” pokaże się suwak pozwalający na wybór stawki w grze. Środkowym przyciskiem rozkręcamy bębny, a przytrzymując go wchodzimy do gry automatycznej. Stopa zwrotu dla gracza to równe 96%. RTP na tym poziomie daje spore szanse na wygrane. Ta wysokość plasuje slot pomiedzy innymi bardziej opłacalnymi dla gracza.

Tabela wypłat Exploding Fruits

Tabela wypłat w grze prezentuje się dość ciekawie ponieważ premiowane są kombinacje tylko z 3 i 5 symboli. 3 symbole w czasie regularnej gry a 5 w trakcie darmowych spinów. W tabeli przedstawione są mnożniki zakładu więc nie jest istotne ile konkretnie wynosi zakład.

3 wystąpienia 5 wystąpień
Wiśnie, cytryna x0,1 x1,5
śliwki x0,2 x2
pomarańcze x0,3 x3
winogrona x2 x20
arbuz x3,5 x35
BAR x7,5 x75
siódemka x15 x150

Exploding Fruits na telefonie

Exploding Fruits jest dostępny na wszystkich współczesnych tabletach i smartfonach. Bez problemu można grać na dowolnych urządzeniach podłączonych do internetu, ponieważ do gry wystarczy sama przeglądarka. Slot został stworzony w technologii HTML5, która nie potrzebuje już żadnych dodatków jak miało to miejsce w czasie Adobe Flash Playera. Gra sama dopasuje się do urządzenia na którym ją uruchomimy. Mogą to być urządzenia z Androidem, macOS lub Windowsem.

Podobne automaty

Motyw poszerzającej się planszy do gry nie jest często wykorzystywane, ale są też inne sloty, które spełniają ten warunek. Dobrym przykładem jest Fairy Gate od firmy Quickspin. Tajemnicze drzewo rozszerza się a pojawiajace się kule także zwiększają ilość symboli wild. Innym przykładem może być grac Wild Candy od Pariplay gdzie po każdym trafionym układzie powiększa się plansza i odblokowany zostaje dodatkowa kolumna lub rząd. Ciąg kilku układów z rzędu znacząco powiększa pole do gry.

Nasza opinia o grze Exploding Fruits

Exploding Fruit to wyjątkowa gra o ciekawych rozwiązaniach. Na pochwałę zasługuje sposób aktywacji darmowych spinów który nie tak jak w większości gier wymaga zdobycia scatterów a polega na nabijaniu paska energii. Darmowe spiny rozszerzając pole gry znacząco zwiększają szanse na wygraną. Exploding Fruit to gra obok której ciężko jest przejść obojętnie. Gorąco zachęcamy do spróbowania swoich sił w tej kosmicznej podróży.

FAQ

Czy można grać w Exploding Fruits za darmo?

Darmowa wersja gry jest dostępna na naszej stronie. Nie trzeba się logować, żeby zagrać.

Czy Exploding Fruits slot posiada funkcję darmowych spinów?

Slot został wyposażony w tę funkcję, którą aktywuje wypełnienie paska energii.

Czy da się wygrać realne pieniądze grając w Exploding Fruits automat?

Realne pieniądze można wygrać w kasynie online. Na naszej stronie przedstawiamy zaufane miejsca.

Czy muszę pobrać Exploding Fruits slot, żeby dało się grać?

Gry nie trzeba pobierać. Została stworzona w HTML5, przez co działa w przeglądarce.

ekspert karolina mościcka
Karolina Mościcka
Recenzent Kasyn Online & Kasyno Ekspert

Karolina Mościcka to nasza specjalistka ds. szeroko rozumianego hazardu online. Karolina od 7 lat zajmuje się tą branżą i przeszła wszystkie możliwe poziomy wtajemniczenia.

Dodaj opinię

Ocena