Dragon

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Dragon
Zagraj Na pieniądze
Producent
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 96.59%
Bębny 5
Linie wygrywające 20
Min. zakład 0.01
Maks. zakład 5
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Każdy, kto miał styczność ze światem fantasy wie z czego słyną smoki. Oczywiście z zamiłowania do złota. W przypadku automatu kasynowego Dragon nie jest inaczej. Zacznijmy jednak od początku. Jest to produkcja Leander Games, czyli firmy, która działa na rynku już od ponad 10 lat i jest partnerem wielu uznanych Operatorów. W swojej kolekcji posiadają około 220 gier, z czego większość to właśnie automaty.

Wracając jednak do naszej gry Dragon – pojawiła się ona po raz pierwszy w 2013 roku, a jej tematem są oczywiście wcześniej wspomniane smoki. Warto nadmienić, że autorem grafik jest uznany i nagradzany autor fantasy – Ciruelo. Automat posiada 5 bębnów, 20 linii oraz 2 rundy bonusowe.

Najprostszym sposobem na wypróbowanie gry jest odnalezienie jej na naszej stronie. Możesz tutaj w nią zagrać zupełnie za darmo i sprawdzić, czy jej funkcje i oprawa Ci odpowiadają. Gdy będziesz już gotowy na prawdziwą grę, znajdziesz u nas również listę zaufanych i polecanych kasyn.

Podstawowe cechy Dragon

Ogólne specyfikacje techniczne:

 •         Dostawca oprogramowania: Leander Games
 •         Typ slotu: wideo slot
 •         Liczba linii: 20
 •         Liczba bębnów: 5
 •         Minimalny zakład: {rdaddphp file=php/clean_code.php}.01
 •         Maksymalny zakład: 0
 •         Procent zwrotu RTP: 96.59%
 •         Wild symbol: tak
 •         Scatter symbol: tak

Najważniejsze funkcje

 •         Automatyczne odtwarzanie: tak
 •         Rundy bonusowe: tak
 •         Darmowe spiny: tak
 •         Tryb gry wieloosobowej: nie
 •         Jackpot: 2,500
 •         Wersja mobilna: nie

Jak zagrać w Dragon

Interfejs gry jest bardzo prosty, aczkolwiek niezwykle stylowy i przyciągający uwagę. Na tle średniowiecznego zamku bębny wypełnione są 5 kolorowymi smoczymi symbolami. Czarny smok jest największym płatnym standardowym symbolem, który daje ci 2,500 monet, jeśli uda Ci się trafić 5 z nich w linii wypłat. Zwróć też uwagę na złotego smoka, który jest symbolem Wild i zastępuje wszystkie inne symbole oprócz symboli Scatter i bonusu. Złoty smok pojawia się jako skumulowany Wild i może trafić na wiele bębnów, co naprawdę zwiększa szansę na wygraną.

Automat ma dwie rundy bonusowe. Jeżeli uda nam się trafić symbol bonusu na 2,3 i 4 bębnie to aktywujemy walkę smoków. Walczą w niej ze sobą biały i czerwony smok. Po naciśnięciu przycisku zaczynają ziać na siebie ogniem i odbierać punkty życia. W przypadku zwycięstwa białego smoka, otrzymujesz pomnożoną wygraną, jednak jeśli wygra smok czerwony – nie otrzymujesz nic.

W drugim rodzaju rundy bonusowej możemy wygrać darmowe obroty. Po pojawieniu się symbolu „Free Spins” na 1,3 i 5 bębnie będziemy mogli wybrać smoka, który ma zmierzyć się z rycerzem. W każdej rundzie walki możemy wybrać, czy wygra smok czy rycerz. Wybierając rycerza kończymy rundę i otrzymujemy jedynie 10 darmowych obrotów. Tutaj zaczyna się prawdziwa zabawa. Zielony smok jest najłatwiejszy, walczy z rycerzem 4 razy, ale też ma najniższą możliwą wygraną, czyli 15 obrotów z mnożnikiem 4x. Nieco trudniej jest ze smokiem niebieskim, który ma 6 potyczek, ale oferuje już 20 darmowych obrotów i mnożnik 6x. Najtrudniejsze jest starcie czerwonego smoka, ale nagroda jest warta ryzyka, gdyż masz możliwość otrzymać do 25 darmowych obrotów i mnożnik 6x.

Oczywiście zachęcamy do przeczytania regulaminu i zasad gry, które są dostępne po naciśnięciu symbolu „?” w grze. Pamiętaj, że zapoznanie się z regulaminem KAŻDEJ gry jest obowiązkowe.

Dodaj opinię

Ocena