Ruletka Europejska Pro online za darmo

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Ruletka Europejska Pro online za darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent Play'n Go
RTP (zwrot dla gracza) 97.3%
Min. zakład 1
Maks. zakład 25
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

European Roulette Pro

Jeśli lubisz ruletkę, niezależnie od tego, czy grałeś w nią w kasynie naziemnym, czy też tylko w wersje internetowe, to chcemy dziś zaprezentować Ci jeden z lepiej wykonanych naszym zdaniem tytułów tego typu. Jest to automat do gry o nazwie European Roulette Pro wyprodukowana przez znaną i lubianą przez wielu graczy firmę Play’n GO słynącą z licznych bardzo efektownych graficznie maszyn slotowych. Jak można domniemywać na podstawie nazwy, mamy tutaj do czynienia z ruletką europejską w wydaniu internetowym. Dziś przyjrzymy się nieco bliżej tej ciekawej grze, w której rywalizujesz tylko z kasynem reprezentowanym przez wirtualnego (nieobecnego na ekranie) krupiera, czyli po prostu z komputerem i czynnikami losowymi.

Możesz też połączyć przyjemne z pożytecznym. Uzupełnij więc czytanie naszej dzisiejszej recenzji graniem w European Roulette Pro w wersji darmowej. Znajdziesz tę grę na naszej stronie internetowej. Udostępniamy zarówno tę grę, jak i mnóstwo innych w wersji zupełnie darmowej, na wirtualne pieniądze. Nie musisz płacić za grę, ani też spełniać żadnych innych dziwnych warunków. Nie chcemy od Ciebie danych osobowych, wpłacania konta, ani też zapisywania się do naszych biuletynów. Możesz grać w European Roulette Pro tak długo, jak tylko zechcesz i dobrze się przy tym bawić poznając wszystkie tajniki tej wspaniałej gry.

Specyfikacje techniczne European Roulette Pro

European Roulette Pro to produkt firmy Play’n GO, który odwzorowuje dla nas ruletkę online w wersji europejskiej – a więc z pojedynczym zielonym polem oznaczonym jako zero. Minimalny zakład na jedno zakręcenie kołem ruletki w tej grze wynosi 1 żeton, a najwyższa możliwa stawka to 100 żetonów. Gra European Roulette Pro oferuje także wygodne w użyciu opcje jak

  • Clear All (czyli wyczyszczenie stołu z postawionych żetonów),
  • Double (czyli zwiększenie wysokości stawki),
  • Rebet (po zakończeniu spinu – pozwala szybko postawić taki sam zakład, jak poprzednio).

Możemy także skorzystać z trybu Fast Play, w którym wszystkie animacje i przerywniki graficzne zostają zredukowane do minimum. Gra znakomicie działa na telefonach komórkowych, a z racji wygodnych, dużych przycisków jest także bardzo łatwa w obsłudze z poziomu ekranu dotykowego. Jeśli więc lubisz grać na przykład w podróży mając przy sobie tylko telefon, to bez wątpienia European Roulette Pro jest produktem w sam raz dla Ciebie.

Jak zagrać w European Roulette Pro?

Jeśli grałeś już kiedyś wcześniej w ruletkę, to obsługa gry European Roulette Pro nie będzie dla Ciebie stanowiła żadnego problemu. Jeśli nie, to zaraz zaprezentujemy Ci szybkie wprowadzenie do gry!

Po pierwsze, zdecyduj się, jaką stawkę chcesz postawić na jedną rundę. Masz do wyboru dowolną liczbę żetonów z zakresu od 1 do 100. Samo obstawianie jest także bardzo proste.

  • Wybierz interesujący Cię nominał żetonu korzystając z panelu w prawym, dolnym rogu.
  • Kliknij wybrany żeton, uniesie się on ponad pozostałe. 
  • Teraz kliknij na stole do gry w wybrane pole, aby obstawić zakład.

Jeśli nie jesteś zbyt biegły w tej kwestii, to gra podaje Ci w tym momencie pomocną dłoń podświetlając wszystkie numery, jakie obejmie Twój zakład. Jeśli na przykład najedziesz kursorem na Even, to European Roulette Pro automatycznie zaznaczy dla Ciebie wszystkie liczby parzyste. Jeśli najedziesz z kolei na przecięcie się krawędzi pól czterech sąsiadujących ze sobą liczb, to gra Ci je podświetli.

Jednocześnie dla każdego zakładu wyświetlona zostanie potencjalna wygrana w lewym dolnym rogu. Możesz tam także poznać wysokość bieżącego zakładu oraz listę numerów objętych swoim zakładem. Nieco wyżej masz z kolei ciekawe dane statystyczne obejmujące dotychczasową częstotliwość wypadania liczb. Podzielone są one na:

  1. Hot Numbers (czyli liczby wypadające najczęściej),
  2. Cold Numbers (czyli liczby wypadające najrzadziej). To ciekawa funkcja, rzadko spotykana w ruletkach online.

Warto także zwrócić uwagę na specjalną sekcję powyżej pola gry. Jest ona zapożyczona z ruletki francuskiej i nosi nazwę toru wyścigowego (ang. Race Track). Możesz wykorzystać go do obstawiania zakładów specjalnych, na przykład sąsiadujących ze sobą numerów, a także grup takich jak Tiers, Orphelins, Voisins oraz Zero. To są dość specyficzne zakłady, których początkujący gracze raczej nie będą wybierać, a zaawansowani doskonale je znają, więc nie ma sensu wymieniać poszczególnych liczb wchodzących w dany typ zakładu. Oczywiście na stole możesz ustawić dowolne zakłady jednocześnie. Na przykład obstawić czarne, zero, trzeci tuzin i Voisins. Gra sama określi, które z nich wygrałeś, a które nie zakończyły się sukcesem, na podstawie wyniku zakręcenia kołem.

Jako że mamy tutaj do czynienia z typową ruletką europejską, to nic nie stoi na przeszkodzie, by zastosować dowolną ze strategii lub systemów wspomagających gracza i dających mu szansę na zwiększenie swojego budżetu. Musisz jedynie pamiętać o tym, że ruletka to gra oparta wyłącznie o czynniki losowe. A to oznacza, że wynik zakręcenia kołem nie jest w żaden sposób zależy od wcześniejszych rozstrzygnięć w grze. Zatem nie ma żadnych cudownych strategii zapewniających pewne wygrane.

Niemniej jednak opracowano systemy, które dzięki umiejętnemu modyfikowaniu zakładów na kolejne spiny mogą pomóc Ci odejść od gry z nieco lepszym saldem, niż gdy rozpoczynałeś grę. Najpopularniejsze z nich to Martingale oraz Parley.

Martingale Granie systemem Martingale jest bardzo proste. Polega ono na tym, że obstawiasz zawsze zakład o wygranej w stosunku 1:1, czyli na przykład parzyste, nieparzyste, czerwone, czarne, 1 – 18 lub 19 – 36, do wyboru. Gdy wygrasz, zaczynasz od początku stawiając identyczny zakład. Jeśli przegrasz, powtarzasz ten sam zakład, ale podwajasz stawkę. Jeśli znów przegrasz, ponownie podwajasz kwotę poprzedniego zakładu i tak dalej, do momentu, w którym wygrasz. O ile ta metoda wydaje się prosta, o tyle wiąże się z pewnym ryzykiem – mianowicie kilka kolejnych niepowodzeń może doprowadzić do sytuacji, w której będziesz musiał postawić naprawdę sporą liczbę żetonów. Sam zobacz – są to 1, 2, 4, 8, 16, 32, 64, 128… jeśli więc przegrasz osiem razy pod rząd, w 9 kroku musisz postawić aż 256 żetonów! Ale jeśli wygrasz, to zawsze będziesz w tym przypadku o jeden żeton „do przodu”.
Parley Parley opiera się na bardzo podobnej zasadzie, ale w pewnym sensie odwróconej. Tzn. grasz na takie same zakłady, jak w opisanej powyżej metodzie. Jeśli wygrasz, to powtarzasz zakład ale stawiając podwójną stawkę. Jeśli przegrasz, to zaczynasz znów od podstawowego zakładu. Jeśli znowu wygrasz, to znów podwajasz stawkę. Teoretycznie rzecz biorąc możesz tak podwajać wiele razy, ale doświadczeni gracze twierdzą, że należy zakończyć po 3 – 4 wygranych i wrócić znów do początkowego zakładu.

Ogólnie rzecz biorąc European Roulette Pro to gra naprawdę dobra. Znakomicie się prezentuje, jest prosta w obsłudze i kompatybilna z urządzeniami mobilnymi. Jeśli lubisz ruletkę, to powinieneś koniecznie w nią zagrać!

ekspert karolina mościcka
Karolina Mościcka
Recenzent Kasyn Online & Kasyno Ekspert

Karolina Mościcka to nasza specjalistka ds. szeroko rozumianego hazardu online. Karolina od 7 lat zajmuje się tą branżą i przeszła wszystkie możliwe poziomy wtajemniczenia.

Dodaj opinię

Ocena