European Roulette VIP

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
European Roulette VIP
Zagraj Na pieniądze
Producent
RTP (zwrot dla gracza) 97.3%
Min. zakład 1
Maks. zakład 800
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

European Roulette VIP online za darmo

Nasz dzisiejszy artykuł zaprezentuje Ci drobiazgową recenzję niezwykle interesującej gry hazardowej, jaką jest European Roulette VIP ruletka. Jej producentem jest znana w branży firma Gaming1, która oprócz tej konkretnej pozycji ma w swoim portfolio wiele innych ruletek i gier stołowych, a nie tylko same maszyny slotowe, jak to bywa w przypadku wielu innych producentów. W naszym dzisiejszym artykule przyjrzymy się właśnie bliżej tej konkretnej grze. Zapraszamy do lektury!

Naturalnie nie musisz się ograniczać tylko do czytania o tej grze, jako że możemy Ci teraz zaoferować możliwość grania w European Roulette VIP za darmo w naszym serwisie internetowym. Jest to specjalnie zmodyfikowana gra hazardowa oparta o wirtualne monety. Nie płacisz więc za możliwość grania, ale też nie wygrasz żadnych pieniędzy.  Oczywiście grasz przeciwko komputerowi, nie ma tutaj rywalizacji z innymi graczami.

Ale w zamian możesz grać w European Roulette VIP demo zupełnie bez żadnych ograniczeń i bezpłatnie. Nie musisz niczego dla nas robić. Nie chcemy, byś zakładał u nas sobie konto, nie musisz podawać danych osobowych, nie ma potrzeby wpłacania pieniędzy, czy też klikania w reklamy, albo subskrybowania naszego biuletynu z informacjami. Tutaj po prostu wystarczy uruchomić grę i następnie bawić się tak długo, jak tylko zechcesz, bez żadnych limitów.

Cechy European Roulette VIP

Sam tytuł gry European Roulette VIP online wskazuje wyraźnie, że mamy tutaj do czynienia z ruletką europejską. Jej producentem jest firma Gaming1, a współczynnik RTP jest typowy dla gry ruletka online w tej odmianie i wynosi 97,40%.  Sama gra nie zawiera żadnych odstępstw od klasycznego zestawu reguł ruletki, co oznacza obecność koła z 37 oznakowanymi polami. Są one ponumerowane od 1 do 36, połowa z nich jest czarna, a druga połowa czerwona. Ponadto gra zawiera jedno dodatkowe pole, które nosi numer zero i ma kolor zielony.

Jednak koło to tylko dodatek do głównej części gry, którą jest ładnie zaprojektowany i bardzo czytelny stół do obstawiania zakładów na kolejną rundę. Gdy tylko najedziemy kursorem lub nasuniemy palec na dowolne pole stołu, to European Roulette VIP gra online automatycznie podświetli nam numery, jakie obejmie taki zakład. To bardzo wygodne dla początkujących użytkowników rozwiązanie, które bez wątpienia ułatwi granie!

Zanim jednak dokonasz pierwszego zakładu w tej grze, to powinieneś zwrócić uwagę na znajdujące się po prawej stronie żetony. Tutaj możesz bowiem wybrać nominał żetonu, a więc kwotę, jaką zamierzasz postawić na dowolny wybrany przez siebie zakład. Do wyboru masz żetony o nominałach 1, 2, 5, 10, 50 i 100 monet. Musisz jednak w tym momencie mieć na uwadze limity kwot do postawienia definiowane przez grę – są one różne dla różnych rodzajów zakładów. Oto dostępne opcje.

Zakład Zakład maksymalny (w monetach)
Pojedynczy numer 100
Dwa numery 200
Trzy numery 300
Cztery numery 400
Pięć numerów 500
Jedna linia 600
Tuzin 800
Kolumna 800

A jeśli obawiasz się funkcji dodatkowych wykraczających poza typowy dla ruletki standard, to nie musisz się przejmować. Tutaj nie ma żadnych opcji, które mogłyby Cię skonfundować – to prosta, klasyczna i bardzo wciągająca gra European Roulette VIP europejska ruletka!

European Roulette VIP ruletka jak grać?

W przypadku, gdy nigdy jeszcze nie grałeś w ruletkę na stronie kasyna online, to European Roulette VIP gra jest świetną propozycją na początek. Ale zaawansowani gracze także znajdą tutaj mnóstwo frajdy, bo ten tytuł jest także przeznaczony dla nich – to po prostu gra zaprojektowana i przemyślana pod kątem wymagań każdej grupy graczy.

Sam interfejs jest bardzo prosty i łatwy do zrozumienia już na pierwszy rzut oka. Najpierw wybierz nominał żetonu używając do tego celu ikon widocznych po prawej stronie stołu. Potem najedź kursorem na stół, a wskazane w ten sposób numery zostaną podświetlone, co ułatwi Ci dokonanie wyboru. Gdy już zdecydujesz się na postawienie zakładu, kliknij w odpowiednie pole, a ujrzysz wtedy, jak pod kursorem pojawia się żeton. Możesz następnie powtórzyć proces stawiając kolejne żetony lub podnosząc stawkę pamiętając przy tym, by nie przekroczyć limitów pojedynczego zakładu, jakie wymieniliśmy powyżej.

Gdy już na stole znajdą się wszystkie żetony, kliknij po prostu przycisk PLAY. Ujrzysz wtedy animację kręcącego się koła i kulki krążącej po jego obwodzie. A potem w końcu kulka wpadnie w jakieś pole i ujrzysz na ekranie jego numer. Będzie to zarazem wynikiem rozgrywki w danej rundzie. Gdy tylko kulka usadowi się w polu z numerem, gra wypłaci Ci stosowne wygrane i będziesz mógł przejść do kolejnej rundy. Możesz też użyć opcji x2 by podwoić zakład lub REPLAY, by zagrać ponownie z tą samą stawką.

Ścisłe trzymanie się kanonu powoduje, że European Roulette VIP internetowa świetnie nadaje się do zastosowania różnego rodzaju metod lub strategii. Na początek możemy polecić na przykład strategię o nazwie Martingale. Polega ona na tym, że na początku stawiasz określoną stawkę na zakład z wypłatą 1:1, czyli na przykład parzyste / nieparzyste. W przypadku wygranej zgarniasz nagrodę, a jeśli przegrasz, w kolejnej rundzie powtarzasz ten sam zakład, ale z dwukrotnie wyższą kwotą. W razie wygranej, znów wracasz do podstawowego zakładu. W ten sposób European Roulette VIP casino może przynieść Ci pewne zyski w okresie długofalowym – niezbyt wysokie, ale za to z dużym współczynnikiem prawdopodobieństwa!

Podsumowanie

Jesteśmy przekonani, że zarówno gracze początkujący, jak i zaawansowani uznają, że European Roulette VIP hazardowa ruletka to świetny tytuł, nad którego wyborem naprawdę warto się zastanowić. Jest ładnie wykonana, dobrze zaprojektowana, ma prosty i przejrzysty interfejs, a rozgrywka przebiega bardzo szybko i w sposób czytelny.  Trudno więc wskazać tutaj jakiekolwiek istotne wady tego produkt

Sama European Roulette VIP bez depozytu poza tym doskonale sprawdza się na telefonach komórkowych i tabletach z racji wykonania w technologii HTML5 w połączeniu z Javascriptem, co oznacza, że działa na poziomie przeglądarki internetowej. W efekcie jest więc niezależna od systemu operacyjnego urządzenia, więc nie robi jej różnicy, czy działa na komputerze z Windows, na tablecie, czy też na telefonie komórkowym. Podsumowując, uważamy, że firma Gaming1 wykonała kawał naprawdę dobrej roboty i gorąco polecamy European Roulette VIP każdemu fanowi ruletki europejskiej!

Dodaj opinię

Ocena