Hot And Cash

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Hot And Cash
Zagraj Na pieniądze
Producent
Typ automatu wideo slot
RTP (zwrot dla gracza) 96,12%
Bębny 5
Linie wygrywające 20
Min. zakład 20
Maks. zakład 1200
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Lubisz owocówki tylko w nowszym wydaniu? Jeśli tak to Hot And Cash będzie idealnym automatem dla ciebie! Jest to maszyna wrzutowa o całkiem miłej dla oka grafice, w jakiej to zetkniesz się z symbolami typowymi dla dawnych automatów. Slot od EGT mimo swej prostoty jest w stanie przynieść całkiem spore wygrane. Jeżeli masz ochotę go bezpłatnie przetestować, to możesz tego dokonać za pośrednictwem naszej strony.

Podstawowe cechy Hot And Cash

Dostawca oprogramowania: EGT

Typ slotu: wideo slot

Liczba linii: 20

Liczba bębnów: 5

Minimalny zakład: 20

Maksymalny zakład: 1200

Procent zwrotu RTP: 96.12%

Wild symbol: tak

Scatter symbol: tak

Automatyczne odtwarzanie: tak

Rundy bonusowe: tak

Darmowe spiny: nie

Tryb gry wieloosobowej: nie

Jackpot: 4 osobne, każdy z inną progresywną wartością

Wersja mobilna: tak

Jak zagrać w Hot And Cash

Hot And Cash jest maszyną wrzutową, która charakteryzuje się miłą dla oka grafiką, zróżnicowaną warstwą dźwiękową oraz prostotą w obsłudze. Wszystkie najważniejsze przyciski znajdują się u dołu ekranu. Dzięki temu bez trudu odnajdziesz stan swego konta, wybór wartości monety czy też wysokości samego zakładu. Obstawianie jest niezwykle proste. Wystarczy na początku wybrać jeden z trzech poziomów kredytów oraz jedną z pięciu wartości zakładu. Po kliknięciu na wartość zakładu automat samoczynnie uruchomi bębny. Wśród przycisków znaleźć możesz również auto play, pomoc dla gracza, jak i info, z którego dowiesz się o tabeli wypłat.

W Hot And Cash większość symboli na bębnach to owoce. Spotkać się tu możesz z wiśniami, pomarańczami, cytrynami, śliwkami, jeżynami oraz arbuzami. Wśród standardowych symboli znajduje się także 7, która przynieść może tobie najwyższe wygrane. W systemie gry zetkniesz się także z dwoma znakami specjalnymi: symbolem dolara oraz gwiazdą. Ta druga to scatter, która przy najwyższej stawce w grze może przynieść nawet 240,000 kredytów! Symbol dolara to z kolei wild, który ma zastępować na walcach wszystkie standardowe znaki. Praktycznie przy każdej wygranej możesz skorzystać z opcji gamble. Przy wyborze jednego z dwóch kolorów kart masz okazję przynajmniej podwoić wartość swej wygranej.

W Hot And Cash znajduje się poczwórny system jackpota. Został on podzielony na kolory kart, czyli kier, pik, karo oraz trefl. W specjalnej rundzie bonusowej będziesz mieć przed sobą 12 kart do odkrycia, z których wybierasz 3. Jeśli znajdziesz pod nimi 3 takie same symbole, wygrywasz wybranego jackpota. Każdy z 4 jackpotów posiada zupełnie inna progresywną wartość, która wzrasta w toku rozgrywki.

Dodaj opinię

Ocena