Jewel Quest Riches Online Za Darmo

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Jewel Quest Riches Online Za Darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent
Typ automatu wideo slot
RTP (zwrot dla gracza) 95.19%
Bębny 5
Linie wygrywające 25
Min. zakład 0.10
Maks. zakład 10.00
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Choć Old Skool Studios nie należy do znanych producentów oprogramowania dla kasyn internetowych, to jednak wiele gier tej marki to prawdziwe perełki. Przykładem tego może być właśnie Jewel Quest Riches. Ten video slot osadzony został na tajemniczej wyspie, gdzie kryje się wiele skarbów do zdobycia. Od razu zaskakuje bardzo dobrą szatą graficzną oraz oprawą dźwiękową. Szczególne wrażenie robi tło, gdzie obok miasteczka znajduje się budząca grozę jaskinia z głową małpy przypominającej King Konga. Na naszej stronie już teraz możesz bez trudu przetestować tę produkcję zupełnie za darmo!

Podstawowe cechy Jewel Quest Riches

dostawca oprogramowania: Old Skool Studios

typ slotu: wideo slot

liczba linii: 25

liczba bębnów: 5

minimalny zakład: 0.10

maksymalny zakład: 10.00

procent zwrotu RTP: 95.19 %

Wild symbol: tak

Scatter symbol: nie

Automatyczne odtwarzanie: tak

Rundy bonusowe: tak

Darmowe spiny: tak

Tryb gry wieloosobowej: nie

Jackpot: zależny od stawki 0.60 – 60.00

Wersja mobilna: tak

Jak zagrać w Jewel Quest Riches

Jak już wspomnieliśmy Jewel Quest Riches to gra niezwykle miła dla oka. Wiele elementów na ekranie jest animowanych, przez co obraz sprawia wrażenie płynnego ruchu. Jewel Quest Riches to nietypowa maszyna wrzutowa, która ma bardziej układ puzzli niż klasycznego jednorękiego bandyty. Zetkniemy się tutaj z układem 5 na 5, przez co cały czas w grze obecnych jest aż 25 symboli. System gry polega na tym, iż po uruchomieniu zakładu nie dochodzi do obrotu bębnami, lecz wszystkie symbole wypadają z ekranu, a na ich miejsce opadają kolejne. Równie ciekawe są same wygrane. Jeżeli uda się Tobie utrafić układ wygrywający, to automatycznie znika on z ekranu, a na jego miejsce pojawiają się nowe symbole, przez co za jednym razem zyskujesz szansę na przynajmniej podwójną wygraną. W dodatku z każdym układem stawka się zwiększa, przez co możesz liczyć na całkiem duże sumy!

Jeśli chodzi o sam układ gry to jest on bardzo czytelny i zrozumiały. Na dole znajduje się przycisk do wyboru stawki za zakład. Ilość linii jest stała, dlatego nie mamy aż tak dużej różnorodności pod względem końcowej stawki. Na ekranie znajduje się również Bonus Jackpot, który informuje Cię, jak wiele jesteś w stanie wygrać w rundzie bonusowej. Ponadto umieszczona jest tutaj zakładka informacyjna z rozpiską zasad gry i symboli, jak i również symbol pomocy dla gracza.

W grze Jewel Quest Riches zetkniesz się praktycznie z samymi symbolami drogocennych kamieni. 6 z nich: błękitny, czerwony pomarańczowy, zielony, niebieski i fioletowy może przynieść nam od 0,04 do nawet 2,000 wygranej! Wygrane zaczynają się od przynajmniej 3 identycznych kamieni i liczone są zarówno w układzie pionowym jak i poziomym. Multiplier wzrasta z każdym wygranym układem. Dzięki temu przy pojedynczym obrocie możesz wygrać nawet do x12 stawki! W grze obecne są również 2 znaki specjalne. Wielobarwny kamień pełni rolę Wild i może zastępować wszystkie podstawowe znaki na bębnach. Złota moneta z wizerunkiem lwa to Scatter. Jeśli pojawi się ona jednocześnie w 1, 3 i 5 kolumnie, uruchamia Jewel Quest Bonus. Masz wtedy do wyboru jeden z ośmiu światów, w których to musisz układać symbole. W grze bonusowej Twoim zadaniem jest umiejętne przestawianie poziome lub pionowe pojedynczych symboli, aby otrzymać jak najlepszy układ tych samym kamieni. Wiele tu zależy od szczęścia jak i logicznego myślenia. Ponadto na ekranie pojawić się mogą Mystery Multipliers pod postacią masek, które dodatkowo zwiększają wygrane.

Dodaj opinię

Ocena