Lil Devil online za darmo

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Lil Devil online za darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 96.43%
Bębny 6
Linie wygrywające 4096
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 20
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Lil Devil automat – recenzja

Dobro czy zło? Odwieczny konflikt dobra ze złem towarzyszy człowieczeństwu od zarania dziejów. Automat do gry Lil Devil pozwala wybierać czy bardziej skłaniamy się ku niebiańskim postaciom czy ciągnie nas do bohaterów z różkami. Jest to szczególnie widoczne podczas darmowych spinów gdzie gracz ma wybór pomiędzy różnymi jego wersjami. Za ten slot odpowiada Big Time Gaming, który słynie z nieszablonowego podejścia do rund bonusowych.

U nas możesz zagrać w Lil Devil demo za darmo, bez rejestracji i logowania się. Darmowe wersje są najlepszym sposobem na poznanie gry. Takie przygotowanie pozwoli Ci zagrać na prawdziwe pieniądze w jednym z wielu polskich licencjonowanych kasyn online.

Bonusy i promocje w Lil Devil

Bonusy bez depozytu za rejestrację i promocje w grze na pierwszy rzut oka mogą być trochę przytłaczające. Jest ich dużo i zmieniają swoją formę. Zacznijmy po kolei. W grze występuje standardowy symbol wild, może wystąpić na bębnach od 2 do 5, zastępuje wszystkie symbole z wyjątkiem Scattera.

Jest także anielski symbol Wild. Występuje on tylko na trzecim i czwartym bębnie. Zajmuje wszystkie 4 pola na bębnie. Dodatkowo każdy z anielskich symboli wild jest mnożnikiem. Osiąga on wartość od x4 do x12. Jeżeli wystąpią oba anielskie symbole to mnożniki są dodatkowo przez siebie mnożone. Maksymalny mnożnik wynosi więc aż x144.

Scatterem jest domek. Jeżeli wystąpi 2 razy na dowolnych pozycjach to dodaje specjalne serce. Gracz zbiera serca osobno dla każdego zakładu. Po osiągnięciu 40 serc dla jednego zakładu to uruchomiony zostanie specjalny tryb rozszerzonych darmowych spinów bez depozytu o których więcej informacji w kolejnym akapicie. Co najmniej 3 scattery również uruchamiają funkcję darmowych spinów.

Lil Devil automat – darmowe spiny

Różne rodzaje darmowych spinów to jest coś co wyróżnia ten automat spośród innych. Osiągnięcie 3 scatterów uruchamia jedną z dwóch funkcji darmowych spinów. Co ciekawe, to gracz decyduje którą opcję wybiera.

  • Opcja 1 – Be my angel – W tym trybie rozgrywane będzie 7 darmowych spinów. Symbole Wild przyklejają się do swoich miejsc. Jeżeli na jednym bębnie będzie 4 symbole Wild, gracz otrzymuje 3 dodatkowe respiny. Jeśli 4 symbole Wild trafią się na bębnie 3 lub 4 to ten zmienia się w anielski symbol Wild z mnożnikiem zaczynającym się na x4 i wzrastający po każdym spinie o 2. Maksymalna wartość to x12.
  • Opcja 2 – Dynamite lover – W tym trybie rozgrywane jest 12 darmowych spinów. Wygrywające symbole wybuchają i w ich miejsce z góry spadają nowe symbole w ramach jednej gry. Podobnie jak w grze Gonzo’s Quest. Jeśli na 3 lub 4 bębnie trafi się symbol wild i będzie uczestniczył w reakcji to po wybuchu podniesie mnożnik o 1. 3 scattery podczas gry to dodatkowe 6 respinów.

To jeszcze nie koniec. Po uzbieraniu 40 serc ze scatterów uruchomione zostają rozszerzone darmowe spiny. Gracz również wybiera jedną z dwóch opcji. W rozszerzonym trybie Be my angel fioletowe serce jest dodatkowym symbolem Wild. W rozszerzonym trybie Dynamite lover gra rozpoczyna się z mnożnikiem x5.

Podstawowe cechy Lil Devil

Lil devil gra to dzieło BTG czyli Big Time Gaming. Jest to wspaniały wideo slot o tylko 6 bębnach, ale aż 4096 możliwych liniach wygrywających. Na bębnie jest 4 symbole więc każdy możliwy układ będzie linią wygrywającą. Zakład jest do wyboru w zakresie od 0,1 kredytu do 20 kredytów.

Zasady automatu Lil Devil

W Lil Devil linie są tworzone od lewej do prawej. Każdy możliwy układ tworzy linię wygrywającą. Grafika jest na dobrym poziomie. Szczególnie ciekawe są animacje przy przejściu do darmowych spinów. Muzyka staje się żywiołowa a sama gra nabiera niebezpiecznego tempa.

Nawigacja w grze została uproszczona do minimum. Od lewej jest to wybór stawki, wejście do zasad gry i uruchomienie bębnów. Zasady gry każdy gracz powinien dobrze znać. Opisane tam są wszystkie niezbędne cechy dotyczące automatu. Współczynnik RTP gry wynosi od około 96,3 do 96,4% w zależności od wybranego trybu darmowych spinów.

Tabela wypłat Lil Devil

Tabela wypłat w grze jest dość mocno rozbudowana. Poniższa przedstawia wartości wygranych przy zakładzie 1 kredytu.

Symbol x3 x4 x5 x6
Fioletowe serce 1 2 5 10
Czerwony skorpion 0,4 0,6 1,4 5
Niebieska jaszczurka i krokodyl 0,2 0,4 0,8 1,5
A, K 0,2 0,3 0,6 1
Q, J 0,1 0,3 0,5 0,6
10 0,1 0,2 0,4 0,5
9 0,1 0,2 0,3 0,4
Scatter domek 6 20 50 100

Lil Devil na telefonie

Gra została stworzona w technologii HTML5. Dzięki temu bez problemu można grać na każdym współczesnym smartfonie czy tablecie. Gra działa płynnie pod kontrolą każdego systemu operacyjnego. Wystarczy Twoja ulubiona przeglądarka. Nie trzeba nic pobierać. Flash Player nie jest już więcej potrzebny. HTML5 jest współczesnym standardem jeśli chodzi o automaty do gier. Gra sama dopasuje się do rozdzielczości różnych urządzeń.

Podobne automaty

Lil Devil cechuje to, że każdy możliwy przez symbole układ będzie tworzył linie wygrywające. Wystarczy, że znajdą się one jeden za drugim zaczynając od pierwszego bębna. Automaty tego typu często nazywają się Megaways. Do automatów tego typu należą np. Pink Elephants. Tam również jest 4096 możliwych linii wygrywających. Slot także ma wymiary 4 x 6. Inną tego typu maszyną będzie Bonanza. Tam pól jest więcej a samych linii wygrywających będzie ponad 100 000. Automaty typu Megaways są lubiane przez graczy ponieważ, nie trzeba się uczyć przebiegu linii wygrywających. Każdy układ będzie premiowany.

Nasza opinia o grze Lil Devil

Lil Devil to fantastyczna maszyna. Posiada wiele unikatowych funkcji których próżno szukać w innych grach. Chodzi przede wszystkim o wybór wersji darmowych spinów, które można rozegrać bardziej zachowawczo lub z pełnym ryzykiem. W grze zbierane są serca, które potrafią darmowe spiny jeszcze bardziej urozmaicić. Tajemnicza muzyka wspaniale nawiązuje do klimatu gry. Warto sprawdzić samemu jaką ścieżkę obierzemy, oraz przekonać się czy była ona właściwa.

FAQ

Czy mogę zagrać w Lil Devil online za darmo?

Lil Devil za darmo jest dostępny na naszej stronie internetowej.

Czy Lil Devil automat do gry posiada funkcję darmowych spinów?

Darmowe spiny są największym atutem tej maszyny. Do wyboru są różne rodzaje darmowych spinów.

Czy jest możliwe wygranie prawdziwych pieniędzy grając w Lil Devil?

Prawdziwe pieniądze można wygrać w jednym z licencjonowanych kasyn online.

Czy koniecznie jest pobieranie Lil Devil, żeby zagrać?

Nie. Gra działa w przeglądarce. Nie trzeba nic więcej pobierać.

Dodaj opinię

Ocena