Pink Elephants Online

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Pink Elephants Online
Zagraj Na pieniądze
Producent
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 96.1%
Bębny 6
Linie wygrywające 4096
Min. zakład 0.10
Maks. zakład 10
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Pink Elephants automat – recenzja

Odpowiedzialne za slot Pink Elephants jest szwedzkie studio Thunderkick. Powstało one w 2012 roku. Od początku swojej misji postawiło sobie jasny cel: stawianie na jakość. Wszystkie gry hazardowe automaty tego dewelopera są dopracowane w najmniejszych szczegółach. Schematy nie są powielane a gry opowiadają różne historie. Tak samo jest w Pink Elephant. Gra wyróżnia się piękną szatą graficzną i niebanalną ścieżką dźwiękową. Dodać do tego ciekawe bonusy i sukces mamy murowany.

U nas możesz zagrać w grę Pink Elephant całkowicie za darmo.

Bonusy i promocje w Pink Elephants

Różowe słonie posiadają klasyczne symbole Wild i Scatter. Symbolem Wild jest litera “W”, która z powodzeniem zastępuje wszystkie inne symbole oczywiście za wyjątkiem scattera. Scatterem jest symbol orzeszka, który rozpoczyna darmowe spiny. O nich w dalszej części tekstu.

Podczas normalnej rozgrywki trafić jeszcze można symbol tajemniczego orzeszka, który będzie zwiększał szanse gracza w rundzie bonusowej. Graczom udostępniona została prosta wersja gry automatycznej w której w zasadzie można wskazać tylko docelową ilość obrotów.

Pink Elephants slot – darmowe spiny

Darmowe spiny mogą wystąpić podczas normalnej gry oraz jako respiny podczas już trwających spinów. Tabelka poniżej przedstawia zależność ilości darmowych spinów od ilości trafionych orzeszków.

Opcja x2 x3 x4 x5 x6
Główna gra 7 11 15 19
Runda bonusowa 3 5 7 9 11

W trakcie trwania darmowych spinów gracz zbiera kule od różowych słoni. Dzięki kulom wypełniany jest pasek postępu informujący ile jeszcze trzeba zebrać kul, aby aktywować kolejny respin. Każdy z respinów przypisywany jest innej małpce.

Podstawowe cechy Pink Elephants

Dostawcą tego oprogramowania jest szwedzkie studio Thunderkick. Pink Elephants to wideo slot o 6 bębnach i aż 4096 możliwych liniach wygrywających. Każda możliwa kombinacja od lewej do prawej jest odrębną linią wygrywającą. Minimalny zakład w Pink Elephants demo wynosi 0,1 kredytu. Maksymalnie jest to 100 kredytów.

Zasady automatu Pink Elephants

W Pink Elephant linie wygrywające są tworzone od lewej do prawej strony. Pierwszy symbol musi znajdować się na pierwszym bębnie. Premiowany jest najwyższy układ na każdej z 4096 linii wygrywających. Na 6 bębnach znajdują się po 4 symbole na każdym. Daje nam to 4096 wszystkich możliwych kombinacji i tyle jest właśnie możliwości na wygraną.

Oprawa graficzna zasługuje na najwyższą notę. Symbole są kolorowe, posiadają wspaniałe animacje. Jest ich duża różnorodność, przez słonie, różne kolorowe małpy aż do orzeszków i klasycznych A,K,Q,J,10,9. W tle cały czas jest odtwarzana tajemnicza ścieżka dźwiękowa. Widać dbałość o najmniejsze detale, symbole specjalne posiadają odrębne dyskretne dźwięki. Całość oprawy audiowizualnej jest bardzo spójna i wygląda świetnie.

Sterowanie automatem znajduje się na dolnym pasku. Wszystkie przyciski są biało-czarne, ale nie sprawiają kłopotu z odróżnieniem. Grę rozpoczynają łuki po prawej stronie. Po przeciwnej stronie są kropki, które uruchamiają podmenu z zasadami gry bez depozytu pod książką i tabelą wypłat pod pucharem. Zasady gry każdy gracz powinien mieć opanowane, aby automat nie stanowił dla niego tajemnic. Opisane są tam wszystkie istotne aspekty dotyczące gry. Stawkę wybieramy pod żetonem z numerem 1.

Stopa zwrotu dla gracza, czyli popularne RTP wynosi 96,1%. To dobry wynik, trochę wyższy od średniej wartości dla podobnych slotów. Grę warto rozpoczynać od najniższych zakładów, aby oswoić się z automatem. W miarę zdobywania doświadczenia i poznawania go lepiej można podnosić stawki, aby wygrane zaczęły mieć realny wpływ na wysokość salda.

Tabela wypłat Pink Elephants

Pink Elephants online posiada wiele różnych symboli. Tabela poniżej prezentuje wygrane przy zakładzie 100 kredytów.

Symbol x3 x4 x5 x6
Różowy słoń 240 450 650 1,000
Czerwona małpa 120 300 500 700
Żółta małpa 120 300 450 650
Zielona małpa 100 200 400 550
Niebieska małpa 100 200 350 500
A 40 120 250 400
K 40 120 250 350
Q 30 80 200 320
J 30 80 200 300
10 30 60 170 250
9 30 60 170 220

Nasza opinia o grze Pink Elephants

Pink Elephant to automat bardzo ciekawy i wciągający. Posiada swój własny charakter, dzięki czemu nie da się go pomylić z żadną inną maszyną. Bonusy w grze są bardzo ciekawe, w szczególności darmowe spiny w których gracz zbiera tajemnicze kule. Dobrym urozmaiceniem jest wykorzystanie wszystkich kombinacji jako linie wygrywające. Przy dużej ilości symboli praktycznie każda linia jest inna. Dzięki temu gra nie nudzi się szybko i pochłania na długie godziny. Współczynnik RTP wynosi 96,1% co jest dobrym wynikiem. Wyszukana ścieżka dźwiękowa nadaje tej grze odrobiny tajemniczości.

Najczęściej zadawane pytania

Czy jest możliwa gra w Pink Elephants za darmo?

Oczywiście możesz zagrać w Pink Elephant za darmo. Skorzystaj z wersji demo dostępnej na naszej stronie.

Czy Pink Elephants gra posiada darmowe spiny?

Tak, darmowe spiny to tylko jeden z kilku bonusów oferowanych w grze Pink Elephant. Aktywowane są dzięki symbolowi orzeszka.

Czy da się wygrać prawdziwe pieniądze w grze Pink Elephants?

Korzystając z usług licencjonowanego kasyna można grać w Pink Elephant na prawdziwe pieniądze.

Czy Pink Elephants automat do gry trzeba pobierać, żeby zagrać?

Dzięki technologii HTML5, w której została stworzona ta gra, nie ma potrzeby nic pobierać. Gra uruchamia się w przeglądarce internetowej.

ekspert karolina mościcka
Karolina Mościcka
Recenzent Kasyn Online & Kasyno Ekspert

Karolina Mościcka to nasza specjalistka ds. szeroko rozumianego hazardu online. Karolina od 7 lat zajmuje się tą branżą i przeszła wszystkie możliwe poziomy wtajemniczenia.

Dodaj opinię

Ocena