Super Jackpot Party Online Za Darmo

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Super Jackpot Party Online Za Darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent
Typ automatu wideo slot
RTP (zwrot dla gracza) 96,01%
Bębny 5
Linie wygrywające 20
Min. zakład 0.01
Maks. zakład 5
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Super Jackpot Party do video slot od firmy WMS. Jego główna tematyka kręci się wokół ciągłego imprezowania, więc nic dziwnego, iż symbole, jakie znajdziemy na tym automacie, nawiązują do rzeczy związanych z przyjęciami. Możemy tam znaleźć charakterystyczne amerykańskie plastikowe kubki, czy kule dyskotekowe.

Firma WMS jest jedną z największych firm na świecie, zajmującą się grami hazardowymi online. Ich gry stworzone są jako real-life slots, chociaż oprócz automatów w ich portfolio możemy znaleźć również ruletkę, Baccarat, czy Blackjacka.

Super Jackpot Party cechuje aż 20 linii wygrywających na 5 bębnach. Ich układ jest dużo bardziej skomplikowany, niż po prostu linie pionowe, czy ukośne, dlatego przed przystąpieniem do rozgrywki za prawdziwe pieniądze, dobrze jest zmierzyć się z darmową wersją gry. Gdzie taką znaleźć? Udostępniamy ją m.in. na naszej stronie, pozwalając wygodnie i bezpiecznie zapoznać się z ekscytującymi, ale jednak nieoczywistymi zasadami. Gra za darmo, nie wymaga rejestracji w systemie.

Gdy zasady staną się całkowicie jasne, można spróbować pierwszych zakładów. Listę zaufanych kasyn, znajdziesz na naszej stronie, gdzie na bieżąco uzupełniamy kasyna, które warto odwiedzić.

Podstawowe cechy Super Jackpot Party

Dostawcą oprogramowania Super Jackpot Party jest firma WMS. Proponowany przez nich automat online, należy do tzn. video slotów.

Gramy na 5 bębnach, ale aż na 20 liniach wygrywających. Przebiegają one w różny sposób – czasem wystarcza tylko 3 identyczne symbole obok siebie, innym razem linia z poziomej, łamie się w połowie, by zahaczyć o jeden dodatkowy symbol, by po chwili znów wrócić na początkowy tor. Z tego powodu, dobrze zapoznać się, jakie symbole są ze sobą łączone (ponieważ nie jest wymagane, by zawsze były to te same), w jakich kombinacjach oraz w jaki sposób może przebiegać linia decydująca o zwycięstwie.

Minimalny zakład, jaki możemy postawić w dolarach, euro i funtach to 0,01 a maksymalna stawka to 100. Procent zwrotu dla gracza (tzn. RTP) to aż 96,01%.

The Super Jackpot Party posiada zarówno Wild, jak i Scatter symbol.

Najważniejsze funkcje:

  • Automatyczne odtwarzanie: tak
  • Rundy bonusowe: tak
  • Darmowe spiny: nie
  • Tryb gry wieloosobowej: tak
  • Jackpot: 25x
  • Wersja mobilna: tak

Jak zagrać w Super Jackpot Party

Super Jackpot Party ma bardzo żywą, kolorową grafikę. Pełno w niej podskakujących symboli, czy latających moment podczas wygranych. Jeżeli nie lubimy wielkiej przaśności i wolimy coś mniej natarczywego, grafika gry może nas do siebie nie przekonać. Jednak doskonale nawiązuje ona do swojego tematu – bo w Super Jackpot Party, jak na prawdziwej imprezie, bez przerwy wiele się dzieje.

W dolnym, lewym rogu znajdują się przyciski odpowiadające za pomoc (która równocześnie prowadzi nas do zasad gry, z którymi należy się zapoznać) oraz przycisk play. Mniej więcej pośrodku, mamy podaną ilość linii, zakład oraz kwotę całkowitego zakładu. Tuż nad nimi, na wąskim pasku, posiadamy informacje, w jaki sposób automat rozlicza postawiony zakład, na przykład: 20 linii x 5,00 na linię = 100,00 całkowitego zakładu. Zarówno ilość linii, jak i kwotę zakładu na dany spin oraz kwotę całkowitego zakładu. Po prawej stronie znajdziemy z kolei kwotę naszej wygranej.

W grze znajdziemy symbole: Jackpot Siedem, Zielone Siódemki, Fioletowe Siódemki, Prezenty, Balony, Drinki, Kubki, Kule Dyskotekowe, grafiki z hasłem Party.

W Jackpot Party znajdziemy również rundy bonusowe: Pick Any Presents, Whack-A-Pooper. W Pick Any Presents otwieramy prezenty, które mogą zwiększyć naszą wygraną nawet 20 razy, umożliwia ona także przejście do rundy Dance Feature Party, w której od długości tańca naszego bohatera zależy wysokość wygranej kwoty. Whack-A-Pooper polega na trafieniu wielkim młotkiem wybranej osoby, wystającej z otworu – każda z postaci ma przypisaną inną kwotę, którą wygramy.

Dodaj opinię

Ocena