5 Great Star online za darmo

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
5 Great Star online za darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent
Typ automatu Wideo, Owoce, 777
RTP (zwrot dla gracza) 94.6%
Bębny 3
Linie wygrywające 5
Min. zakład 5
Maks. zakład 100
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

5 Great Star automat – recenzja

W poszukiwaniu klasycznych, przyjemnych slotów doszliśmy do gry 5 Great Star. Po uruchomieniu automatu witają nas soczyste owoce i wychodzące poza swoje pola duże gwiazdy. To właśnie 5 wspaniałych gwiazd, jak wskazuje nazwa samego automatu, będzie celem naszej przygody.

Oprócz gwiazd i owoców napotkamy, a jakże, dzwonki i gry hazardowe siódemki. Klasyka jak się patrzy. Klasyka ubrana w odświeżoną szatę graficzną z płynnymi animacjami. Twórcą tego slotu jest firma Euro Games Technology. W swoich slotach często wykorzystują wspólne jackpoty, jednak 5 Great Star nie został w nie wyposażone. Nic nie będzie niepotrzebnie rozpraszało gracza.

Na naszym portalu możesz zagrać całkowicie za darmo. Nie będzie potrzebna rejestracja ani wpłata żadnych depozytów. Jest to wersja demo gry w której walutą są wirtualne żetony. Dzięki takim darmowym wersjom można dobrze zapoznać się z automatem za darmo. Aby mieć pewność, że wybraliśmy odpowiednie miejsce do gry należy sprawdzić licencję kasyna. Tylko licencjonowane placówki dadzą nam tę gwarancję, ich listę znajdziesz na naszych stronach.

Bonusy i promocje w 5 Great Star

5 Great star nie posiada zbyt wielu funkcji ułatwiających rozgrywkę. Nie będzie w nim symboli Wild i Scatter. Slot nie posiada także funkcji darmowych spinów. Tryb automatyczny gry jest mocno okrojony i można go tylko włączyć i wyłączyć. Nie da się wskazać warunków zatrzymania rozgrywki.

Na pochwałę zasługuje za to gra ryzyka. Jest ona dostępna po każdej wygranej. Zgadujemy w niej kolory kart. Mogą być one czerwone lub czarne. Po dobrej odpowiedzi podwajamy swoją wygraną, po błędnej odchodzimy od minigry z pustymi rękoma. Maksymalnie można grać 5 rund, lub wcześniej się wycofać. Aby gra ryzyka była w ogóle dostępna wygrana przed wejściem do niej nie może być zbyt wysoka. Limit jest ustawiony na 1000 krotność zakładu w grze. Po jego przekroczeniu tryb gamble w ogóle się nie pojawi.

Podstawowe cechy 5 Great Star

5 Great Star gra została wyprodukowana przez studio Euro Games Technology, które znane jest pod nazwą EGT. Jest to klasyczny slot owoce o 5 bębnach i 5 liniach wygrywających. Zakład minimalny wynosi 5 kredytów, maksymalnie jest ich 100. Gracz ma możliwość zmiany wartości jednego kredytu, co ma wymierny wpływ na wysokość salda i w ten sposób wpływa na rozgrywkę. Wartość jednego kredytu dostępna jest w przedziale od 0,01 do 0,1 kredytu.

Zasady automatu 5 Great Star

W 5 Great Star należy tworzyć układy rozpoczynające się od pierwszego bębna i po kolei znajdujące się na kolejnych. Tylko wiśnia punktuje już od dwóch symboli, pozostałe muszą wystąpić przynajmniej 3 razy zgodnie z przebiegiem linii.

Aby podejrzeć linie wygrywające należy się udać do zasad gry bez depozytu. Są one dostępne pod literą “i” znajdującą się na dolnym interfejsie. Po otworzeniu okna strzałkami na ekranie zmieniamy kolejne karty, aż dojdziemy do linii wygrywających. Z samymi zasadami gry także warto jest się zapoznać. Rozwieją pozostałe wątpliwości dotyczące samej gry. Numery linii wygrywających po lewej i prawej stronie bębnów nie prezentują ich przebiegu. Sterowanie zostało przeniesione na dół. W polu BALANCE widoczne jest aktualne saldo gracza. Pod polem BALANCE jest widoczne 4 przyciski:

  • Głośnik wyłącza i włącza efekty dźwiękowe gry,
  • Strzałki uruchamiają grę w trybie pełnoekranowym,
  • Litera “i’ to wspomniane zasady gry,
  • Trójkąt ze strzałkami uruchamia prosty tryb gry automatycznej.

Następne pole podpisane “1 Credit” to wybór wartości kredytu. Im jest on większy, tym saldo się zmniejsza i bardziej ryzykujemy. Zmniejszając ten współczynnik powodujemy zwiększenie salda i obieramy bezpieczniejszą opcję rozgrywki. 5 kolejnych przycisków podpisanych od 5 do 100 to uruchomienie gry z danym zakładem. Nie jest to sam wybór, ale automatyczne uruchomienie gry. Należy mieć to na uwadze, ponieważ za pierwszym razem potrafi zaskoczyć. Mały domek przechodzi do Lobby i pozwala na zmianę gry z biblioteki tego producenta. Ostatnie pole to Last Win czyli wysokość ostatniej wygranej. Tam pokaże się przycisk gamble po wygranej, który uruchomi grę ryzyka. Współczynnik RTP wynosi 95,96%, jest to dobry wynik dla klasycznych slotów.

Tabela wypłat 5 Great Star

W 5 Great Star demo tabela wypłat kształtuje się następująco. Wygrane w tabeli są prezentowane dla zakładu 10 kredytów.

Symbol x3 x4 x5
wiśnie, pomarańcza, cytryna, śliwka 40 100 400
dzwonek 50 200 1,000
siódemka 100 400 3,000
gwiazda 200 1,000 10,000

5 Great Star na telefonie

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w 5 Great Star online grać na swoim telefonie, lub innym urządzeniu przenośnym. Slot został stworzony w technologii HTML5, która pozwala na komfortową grę na wszystkich współczesnych urządzeniach z dostępem do internetu. Do gry wystarczy sama przeglądarka internetowa, nie trzeba nic więcej pobierać. Android, iPhone, Windows Mobile, na każdym z tych urządzeń gra będzie działała tak samo. Do grania nie potrzeba Flash Playera, gra sama dopasuje się do rozdzielczości naszego smartfona.

Podobne automaty

Klasycznych slotów, których motywem przewodnim są siódemki, owoce i gwiazdki jest bez liku. Te symbole występują w wielu różnych grach i bez problemu można odnaleźć wiele innych klasycznych gier nawiązujących tematyką. Jako przykład można wziąć takie gry jak Hot 777 produkcji Wazdan, Hot Star od Amatic czy Booming Seven od Booming Games. Klasyczne automaty z owocami nigdy nie wyjdą z mody. Nawiązują do mechanicznych gier znanych kasyn i barów.

Nasza opinia o grze 5 Great Star

Dostaliśmy bardzo przyjemną grę od EGT. Rozgrywka nie jest nazbyt skomplikowana, nawet niedoświadczeni gracze w mig załapią o co w niej chodzi. Duże i kolorowe symbole powodują, że ogólny odbiór slotu jest po prostu bardzo dobry. Możliwość zmiany wartości kredytu pozwala graczom lubiącym większy ryzyko trochę bardziej zaszaleć, modyfikując wysokość swojego salda. Dzięki przyciskom z wysokością stawki, które od razu rozkręcają bębny, gra nawet na niewielkim telefonie jest komfortowa. Zachęcamy do spróbowania swoich sił w 5 Great Star.

FAQ

Czy można zagrać w 5 Great Star za darmo?

Automat jest dostępny bez opłat na naszej stronie internetowej.

Czy 5 Great Star slot posiada darmowe obroty?

Slot ten nie został wyposażony w funkcję darmowych spinów.

Czy mogę wygrać pieniądze grając w 5 Great Star automat do gry?

Prawdziwe pieniądze są do wygrania w dowolnym kasynie online.

Czy trzeba pobrać 5 Great Star, żeby zagrać?

Gry nie trzeba pobierać. Aby w niego zagrać wystarczy przeglądarka internetowa.

Dodaj opinię

Ocena