Booming Bars online za darmo

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Booming Bars online za darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent
Typ automatu Wideo, Owoce, 777
RTP (zwrot dla gracza) 95.32%
Bębny 3
Linie wygrywające 10
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Booming Bars automat – recenzja

Booming Bars to dość unikatowy slot o rozwiązaniu nazwanym przez producenta Mix ‘n’ Match co w wolnym tłumaczeniu znaczy mieszaj i dopasuj. Symbole będą tworzyły układy w wielu możliwych kombinacjach składających się np. Z symboli tego samego koloru. Dokładnie je opisujemy w dedykowanej sekcji Tabela wypłat. Podstawowe symbole w grze występują w trzech kolorach: białym, czerwonym i fioletowym a są to tylko różne sztabki BAR, siódemki i jeden symbol specjalny. Ten akurat nie posiada swoich wielokolorowych wersji. Za tym nietuzinkowym slotem stoi firma Booming Games.

Na naszej stronie możesz zagrać w Booming Bars demo, który jest idealnym rozwiązaniem do nauki. Jest to darmowa wersja gry owoce, w której można zaznajomić się z wspomnianym trybem Mix ‘n’ Match. Walutą w wersji demo są wirtualne żetony, którymi można szastać do woli. Ich utrata nie wiąże się z żadnymi negatywnymi konsekwencjami. W razie niepowodzenia łatwo można rozpocząć grę od początku. Błędy można popełniać w darmowych wersjach gry, lecz grając w kasynie online na pieniądze lepiej jest się ich wystrzegać. Dobre przygotowanie z wersji demo zaprocentuje w rozgrywce na kasę. Listę sprawdzonych kasyn znajdziesz na naszym portalu.

Bonusy i promocje w Booming Bars

W grze 77777 za darmo dużym ułatwieniem jest możliwość mieszania ze sobą różnych symboli w celu utworzenia linii wygrywających. To co pomaga dodatkowo to występujący symbol WILD, jest nim logo BB. Gdy WILD będzie uczestniczył w tworzeniu linii to dodatkowo wygrana zostanie podwojona. Producent nie przewidział symbolu scatter, ani funkcji darmowych obrotów z gry.

Sporym ułatwieniem jest możliwość skorzystania z trybu gry automatycznej, dzięki którym nie musimy cały czas wciskać guzika rozpoczynającego grę. Przy uruchamianiu autogry wskazujemy jakim zakładem będziemy grać oraz jaka ilość automatycznych obrotów bez depozytu ma być rozegrana. Niestety nie możemy wskazać innych warunków zatrzymania.

Podstawowe cechy Booming Bars

Booming Bars gra bezdepozytu została wyprodukowana przez firmę Booming Games. Łatwo to rozpoznać, ponieważ wiele ich gier ma w nazwie słowo “Booming”. Jest to klasyczny slot o 10 liniach wygrywających i 3 bębnach. Minimalny zakład to 0,01 kredytu na jedną linię, czyli 0,1 na wszystkich. Maksymalnie jest to 10 kredytów na linię, wtedy zakład całkowity jest równy 100.

Zasady automatu Booming Bars

Wszystkie linie wygrywające składają się z trzech symboli, więc symbole punktujące muszą znajdować się na wszystkich walcach. Na szczęście nie muszą być one takie same, ponieważ sposobów wygrania jest bardzo wiele. Układ automatu jest podzielony na dwie części oddzielone od siebie bębnami. Na górnej od lewej strony będą to kolejno:

  • PAY – wejście do tabeli wypłat,
  • Balance – saldo gracza,
  • Total bet – całkowity zakład,
  • Nutka – włączenie melodii w tle,
  • Głośnik – włączenie efektów dźwiękowych,
  • Piorun – uruchomienie trybu turbo,
  • Litera “i” – zasady gry,
  • Krzyżyk – wyjście z gry.

Zasady gry każdy gracz powinien mieć bardzo dobrze opanowane. Zawarte w nich zostały wszystkie istotne aspekty dotyczące gry. Przechodząc poniżej mamy do dyspozycji jeszcze kilka innych opcji sterowania grą. W polu “Bet per lines” wybieramy wysokość zakładu na jedną linię wygrywającą. Zostanie ona pomnożona przez 10, czyli ilość linii. Następne jest pole “lines”, na których po najechaniu kursorem na bębnach prezentuje przebieg wszystkich linii wygrywających. “Win” przedstawia wysokość ostatniej wygranej. Duży zielony przycisk na wzór przycisków z mechanicznych automatów do gry rozkręca bębny. Niebieski “A” wchodzi do gry automatycznej oraz ostatni “Bet max’ podbija zakład do najwyższej wartości.  RTP, czyli stopa zwrotu dla gracza wynosi 95,32%. Jest to wynik zbliżony do średniej wysokości dla tego typu gier.

Tabela wypłat Booming Bars

Punktacja w grze jest bardzo ciekawa. Symbole posiadają 3 kolory i ich różne kombinacje przynoszą zaskakujące wygrane. Jest to wspomniany tryb Mix ‘n’ Match. Poniższa tabela przedstawia je dla całkowitego zakładu 10 kredytów.

Układ Wygrana
Dowolne symbole białe 1
Dowolne symbole w kolorze czerwonym 2
Dowolne symbole we fiolecie 3
Dowolne sztabki BAR 5
BAR fioletowy 10
fioletowy, czerwony i biały symbol 15
BAR czerwony 20
BAR białe 30
Fioletowa, czerwona i biała sztabka BAR 50
siódemki w dowolnych kolorach 75
siódemki białe 100
siódemki czerwone 125
siódemki fioletowe 150
Fioletowa, czerwona i biała siódemka 200
Symbol BB 500

Booming Bars na telefonie

Booming Bars online działa bez najmniejszych problemów na każdym współczesnym telefonie i  tablecie podłączonym do Internetu. Do gry wystarczy sama przeglądarka internetowa, nie trzeba będzie pobierać żadnych dodatków. Adobe Flash Player został już wyłączony i nie trzeba go posiadać. Gra została stworzona w technologii HTML5, dzięki czemu bardzo dopasowuje się do urządzeń pod kontrolą Androida, systemu Windows i macOS. Automat sam potrafi się dopasować do rozdzielczości ekranu, dzięki czemu gra jest przyjemna i komfortowa.

Podobne automaty

Slotów o tematyce różnokolorowych siódemek jest co najmniej kilka. Na myśl przychodzą gry z serii 777. Jako przykład może posłużyć Hot 777 od firmy Wazdan. Tam również kolorowe siódemki posiadają różne wartości. Ciekawą grą jest także Big Win 777 w której główną rolę tak jak w Booming Bars pełnią sztabki BAR oraz siódemki. Urozmaiceniem jest także wprowadzone koło fortuny. Warto się zapoznać z tymi grami.

Nasza opinia o grze Booming Bars

Booming Bars to gra inna niż wszystkie. Widać, że producent przyłożył się do tego, aby wydać coś niesztampowego, coś co nie wmiesza się w tłum, lecz wręcz przeciwnie, wyjątkowo wyraźnie będzie się od niego odróżniał. Aby zrozumieć mechanikę gry i zasady punktowania w Booming Bars warto pograć chwilę w wersję demo, oraz szczegółowo dokładnie zapoznać się z zasadami gry. Gra na pieniądze jest dopracowana i bardzo przyjemnie się w nią gra. Wprowadzone w niej rozwiązania powodują, że cały czas odkrywamy coś nowego przez co wcale się nie nudzimy. Zachęcamy do rozpoczęcia fantastycznej przygody z Booming Bars.

FAQ

Czy jest szansa grania w Booming Bars za darmo?

Dostęp do darmowej wersji gry jest na naszym portalu.

Czy Booming Bars automat do gry ma darmowe spiny?

Ten slot nie posiada darmowych spinów.

Czy da się wygrać prawdziwe pieniądze w Booming Bars?

Pieniądze są do wygrania tylko w licencjonowanych kasynach. Na naszej stronie są rekomendowane przez nas placówki.

Czy trzeba pobierać Booming Bars slot, żeby zagrać?

Gry nie trzeba pobierać. Jest ona dostępna w przeglądarce bez pobierania.

ekspert karolina mościcka
Karolina Mościcka
Recenzent Kasyn Online & Kasyno Ekspert

Karolina Mościcka to nasza specjalistka ds. szeroko rozumianego hazardu online. Karolina od 7 lat zajmuje się tą branżą i przeszła wszystkie możliwe poziomy wtajemniczenia.

Dodaj opinię

Ocena