Roaring Wilds online

Roaring Wilds online

Roaring Wilds

Zagraj na pieniądze

18+ | Graj odpowiedzialnie | Anonimowihazardzisci.org

Producent Novomatic
Typ automatu Wideo, Owoce, 777
RTP (zwrot dla gracza) 96%
Bębny 5
Linie wygrywające 40
Min. zakład 1.2
Maks. zakład 80
Rundy bonusowe Nie
Wild Symbol Tak
Opcja autoodtwarzania Tak
Mnożnik Nie
Darmowe spiny Nie
Scatter Symbol Tak
Progresywny Tak

Roaring Wilds automat – recenzja

Producent Novomatic dostarczył nam kolejny klasyczny slot z owocami, dzwonkami i siódemkami. Pomimo tego, że takich gier jest już całkiem sporo, popyt na nie słabnie a gracze wciąż domagają się kolejnych tytułów. Z gamy wielu podobnych gier owocowych Roaring Wilds wyróżnia się ponadprzeciętną ilością linii wygrywających. Może być ich nawet 40, co dla tego typu gier jest dość sporą wartością. Pozostałe cechy gry wpisują się dobrze w kanon klasycznych automatów do gier.

Na naszej stronie internetowej możesz zagrać w Roaring Wilds demo, dzięki któremu będziesz mógł lepiej poznać automat. Dobre poznanie zasad gry będzie przydatne gdy stawka wzrośnie i przeniesiesz się do kasyna online. W licencjonowanych kasynach online możesz spokojnie zagrać na pieniądze. Na naszym portalu znajdziesz listę sprawdzonych przez nas kasyn, którym można będzie zaufać.

Bonusy i promocje w Roaring Wilds

Slot Roaring Wilds został wyposażony w kilka podstawowych i dobrze znanych promocji bez depozytu. W grze występuje symbol WILD, który zastępuje inne na liniach wygrywających. Zasada ta nie dotyczy scattera, którego nie da się zastąpić. Scatter nie musi układać się zgodnie z przebiegiem konkretnej linii wygrywającej. Wystarczy, że pojawi się przynajmniej 3 razy, aby przynieść wygraną. Jeśli pojawi się 5 razy to wygrana będzie spektakularna. Slot nie został wyposażony w funkcję darmowych spinów. Tryb gry automatycznej jest okrojony do minimum. Można go tylko włączyć i patrzeć jak rozwija się sytuacja. Grając w ten sposób nie będziemy mogli skorzystać z gry ryzyka, która zostanie po prostu pominięta.

Skoro już o grze ryzyka mowa, to jest ona dostępna po każdej wygranej jeśli nie gramy w trybie auto. Dedykowany przycisk “gamble” aktywuje się, gdy będzie można z niej skorzystać. Gra ryzyka to standardowe odgadywanie kolorów zmieniających się kart. Mogą być one czerwone i czarne. Dobra odpowiedź podwoi wygraną, zła odprawi nas z powrotem bez gotówki. Gramy do pierwszej pomyłki, lub wycofania się i odebrania aktualnej nagrody.

Podstawowe cechy Roaring Wilds

Roaring Wilds gra została stworzona i wydana przez firmę Novomatic. Układ przycisków sterujących grą już na pierwszy rzut oka daje do zrozumienia, że mamy do czynienia z tytułem tego dewelopera. Skoro coś się sprawdza to po co to zmieniać. Roaring Wilds automat do gry to klasyczny slot o 5 bębnach i maksymalnie aż 40 liniach wygrywających. Całkowity zakład w grze jest iloczynem ilości linii i zakładu na jedną linię. Minimalnie dla jednej linii wynosi 1 kredyt. Maksymalnie 100 kredytów dla wszystkich 40 linii, czyli aż 4,000.

Zasady automatu Roaring Wilds

Zasady gry nie są skomplikowane. Symbole tworzące układy muszą znajdować się od pierwszego bębna na kolejnych zgodnie z przebiegiem linii wygrywających. Ich ilość można precyzyjnie ustawić, jednak lepiej jest grać na większej ilości linii. Wypłacana na nagroda za najlepszą kombinację z danej linii.

Zmienić ilość linii można w polu “line” na dolnym pasku. Podczas zmiany ich ilości prezentowany jest przebieg na samych bębnach. O ile jest ich kilka to jeszcze dobrze je widać. Przy kilkudziesięciu obraz jest już na tyle zasłonięty, że ciężko sprawdzić jaki przebieg mają ostatnie linie. Niestety nie ma innego sposobu na ich podglądnięcie. Całe sterowanie grą zostało umieszczone na dole. Najpierw znajdują się 3 wyświetlacze:

  • Credits – aktualne saldo gracza,
  • Na drugim są komunikaty z gry,
  • Last win – ostatnia wygrana.

Pod nimi znajdują się przyciski:

  • Autoplay – uruchomienie gry w trybie automatycznym,
  • Paytable – tabela wypłat. Tam także opisane zostały zasady gry. Aby się do nich dostać trzeba wybrać przycisk “More info”. Na kilku kolejnych kartach znajdują się zasady. Każdy gracz powinien je dobrze zapoznać, ponieważ opisują cały automat.
  • Line – to wspomniana zmiana ilości linii,
  • Bet/Line – zmienia wysokość zakładu na jedną linię. Ta wartość pomnożona przez ilość aktywnych linii stanowi zakład w grze który zapisany jest w kolejnym polu “Bet”.
  • Bet – zakład całkowity,
  • Gamble – uaktywnia się po wygranej, wchodzi do gry ryzyka,
  • Start – rozkręca bębny.

Symbolami są płaskie obrazy 2D, które przedstawiają animacje, gdy utworzą premiowany układ. Nie można nic do niej zarzucić, taki jest styl tego automatu. Zarówno symbole jak i przyciski sterujące grą są czytelne i wyraźnie. Nie sposób jest się pomylić co do czego służy. Stopa zwrotu czyli RTP wynosi 95,66%. Wynik ten plasuje Roaring Wilds po środku automatów pod kątem opłacalności.

Tabela wypłat Roaring Wilds

Tabela wypłat została zaprezentowana dla 40 linii wygrywających z 1 kredytem na każdą z nich.

Symbol x3 x4 x5
siódemka 60 200 1,000
dzwonek 40 100 300
arbuz, winogrona 20 80 200
Śliwka, pomarańcza, cytryna, wiśnia 8 40 100
Gwiazda SCATTER 80 800 20,000

Nasza opinia o grze Roaring Wilds

Roaring Wilds to dobra gra. Nie można się do niczego przyczepić. Jeśli gracz specjalnie wybiera klasyczny automat to wie, że nie będzie w nim graficznych fajerwerków i tego od niego oczekuje. Slot ten wpisuje się w to podsumowanie jak ulał, niczego też nie udaje czym nie jest. Zachęcamy do zasmakowania się w tej klasycznej grze.

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę zagrać za darmo w Roaring Wilds?

Roaring Wilds za darmo jest dostępny na naszej stronie internetowej. Nie trzeba się rejestrować, żeby zagrać.

Czy Roaring Wilds slot ma darmowe obroty?

Slot Roaring Wilds nie został wyposażony w darmowe spiny z gry.

Czy można wygrać pieniądze w Roaring Wilds slot?

Prawdziwe pieniądze można wygrać w dowolnym kasynie online. Wskazujemy listę tych zaufanych.

Czy koniecznie trzeba pobrać Roaring Wilds, żeby móc zagrać?

Gry nie trzeba pobierać. Dzięki technologii HTML5 działa dobrze w każdej przeglądarce internetowej.

ekspert karolina mościcka
Karolina Mościcka
Recenzent Kasyn Online & Kasyno Ekspert

Karolina Mościcka to nasza specjalistka ds. szeroko rozumianego hazardu online. Karolina od 7 lat zajmuje się tą branżą i przeszła wszystkie możliwe poziomy wtajemniczenia.

Dodaj opinię

Ocena