Amerykańska Ruletka od BGaming

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Amerykańska Ruletka od BGaming
Zagraj Na pieniądze
Producent
RTP (zwrot dla gracza) 93.7%
Min. zakład 1
Maks. zakład 100
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Amerykańska Ruletka online za darmo

Tej gry hazardowej nie trzeba nikomu przedstawiać. Każdy kto oglądał filmy w których akcja dzieje się w kasynie widział jak wygląda stół oraz koło rulety. Jednak zasady gry nie są już tak ogólnie znane i w tej recenzji postaramy się je przybliżyć.

Ruletka to gra losowa w której gracze obstawiają na jakim polu rulety zatrzyma się kulka rzucona przez krupiera. Tylko tyle i aż tyle. Wyróżniamy dwie najpopularniejsze odmiany tej gry. Amerykańska Ruletka ruletka oraz europejska ruletka. Niektórzy znają jeszcze rosyjską ruletkę, jednak ta nie ma nic wspólnego z obstawianiem liczb na stole.

Europejska odmiana posiada liczby od 1 do 36, dodatkowo występuje także 0. Amerykańska Ruletka amerykańska posiada te same pola, oraz dodatkowo pole podwójnego zera 00. Ciekawostką jest to, że amerykańska odmiana ruletki w większości krajów poza USA jest zdelegalizowana w kasynach. Amerykańska Ruletka jest dostępna na całym globie. Oprócz obstawiania pojedynczych liczb gracz ma możliwość obstawienia ich większych zestawów. Tak będą to kolejno:

  • Dwa numery,
  • Trzy numery,
  • Cztery numery,
  • Pierwsze pięć numerów,
  • Linię,
  • Kolumnę,
  • Tuziny,
  • Parzyste i nieparzyste,
  • Niskie i wysokie
  • Czerwone i czarne.

Kombinacji i możliwości obstawiania jest ogromna ilość. W związku z tym występują pewne strategie, które mogą przynieść korzyść. Jak wyglądają przytoczone zestawy oraz jakie są różne strategię przedstawiamy w dalszej części recenzji amerykańskiej ruletki.

Amerykańska Ruletka demo to wersja gdzie gramy sami przeciwko wirtualnemu krupierowi. To on wrzuca kulkę do koła rulety. Taka wersja gry jest dostępna na naszej stronie internetowej całkowicie za darmo. Amerykańska Ruletka bez depozytu jest najlepszym sposobem na poznanie mechaniki gry i wypracowanie swojej strategii. Taka znajomość zasad na pewno przyniesie korzyść podczas grania w amerykańską ruletkę na pieniądze w kasynie online.

Cechy szczególne gry Amerykańska Ruletka

Amerykańska Ruletka internetowa posiada ograniczenia w wysokości możliwych zakładów. Minimalnie może być to 1 żeton, maksymalnie 100 żetonów, ale muszą być one rozłożone na kilku polach. Nie można obstawić 100 żetonów na jedną kombinację a tym bardziej na pojedyncze pole. Maksymalny zakład dla poszczególnych układów to opisane są w przystępnej tabeli:

Układ Maksymalny zakład w grze
Jeden numer 2,77
Dwa numery 5,55
Trzy numery 8,33
Cztery numery 11,11
Pierwsza piątka 14,28
Linia 16,66
Kolumna, tuzin 33,33
Czerwone, czarne, niskie, wysokie, parzyste, nieparzyste 50

Dopiero połączone zakłady mogą osiągnąć maksymalną ilość 100 żetonów. Z racji tego, że Amerykańska Ruletka hazardowa posiada dodatkowe podwójne zero w odniesieniu do wersji europejskiej, współczynnik RTP będzie ciut niższy. Dla wersji amerykańskiej jest to 94,74%. Znając już maksymalne ilości zakładów dla każdego z układów, czas na ich odszyfrowanie oraz przedstawienie wygranych im towarzyszących.

Układ przykład jak obstawić? Wygrana
Jeden numer (Straight) 1 Kliknąć centralnie na wybrany numer 35:1
Dwa numery (Split) 3, 6 Kliknąć na granicę dwóch pól na stole 17:1
Trzy numery (Street) Pionowe połączenie pól na stole np. 9,8,7 Kliknąć na górną krawędź najwyżej ustawionej liczby 11:1
Trzy numery (Basket) 0,1,2

00,2,3

Kliknąć na połączenie pól 0,1,2 lub 00,2,3 11:1
Cztery numery (Corner) Połączenie 4 pól np. 1,2,4,5 Kliknąć na wierzchołek łączący 4 sąsiadujące ze sobą pola 8:1
Pierwsza piątka (First Five) 00,0,1,2,3 Kliknąć na górny wierzchołek pól 00 i 3 6:1
Linia (Line) Połączone dwa układy Street Kliknąć na górny wierzchołek sąsiadujących ze sobą pionowych linii czyli układów Street 5:1
Kolumna (Column) Wszystkie symbole znajdujące się w poziomej linii na stole z wyjątkiem zer Na stole opisane “2 to 1” dla każdej z kolumn 2:1
Tuzin (Dozen) Jedna z trzech grup liczb 1 – 12, 13 – 24, 25 – 36 Na stole opisane 1st TWELVE, 2nd TWELVE i 3rd TWELVE 2:1
Niskie (Low) Grupa liczby od 1 do 18 (nie zawiera 0 i 00) Na stole opisane “1 to 18” 1:1
Wysokie (High) Grupa liczb od 18 do 36 (nie zawiera 0 i 00) Na stole opisane “19 to 36” 1:1
Czerwone (Red) Liczby z czerwonym polem w tle Czerwony romb na stole 1:1
Czarne (Black) Liczby z czarnym pole w tle Czarny romb na stole 1:1
Przyste (Even) Liczby podzielne przez 2 (bez udziału zer) Pole “EVEN” na stole 1:1
Nieparzyste (Odd) Liczby niepodzielne przez 2 (bez udziału zer) Pole “ODD” na stole 1:1

Jeżeli nasz zakład spełnia kilka warunków np. Obstawiliśmy pierwszy tuzin, parzyste i czerwone każde po 5 żetonów a kulka spadnie na czerwonej dwunastce, to wygrana wyniesie 15 żetonów za trafiony tuzin, 10 za liczbę parzystą i 10 za czerwone pole. Łączna wygrana wyniesie 35 żetonów za zakład 15 żetonów.

Amerykańska Ruletka – jak należy grać?

Grę rozpoczynamy wybierając żeton który będziemy umieszczać na stole. Służy do tego dolne koło z żetonami. Aby obstawić swoje pole lub zestaw pól klikamy w odpowiednie miejsce na stole. Grupowe zestawy pól zostały opisane w tabeli powyżej. Gdy chcemy dokonać zmiany to wybieramy “Clear bet” – usuwa ostatni zakład, lub “New Bets” – zaczyna obstawianie od początku.

Gdy jesteśmy pewni swojego zakładu to klikamy na “Spin”. Do gry wchodzi koło rulety. Krupier rzuca kulkę, a gdy ta się zatrzyma przechodzimy do podliczania punktów. Wygrana zostanie zapisana do salda “Balance”, pozostałe żetony przepadają. Jeśli kolejną rundę chcemy zagrać tym samym zakładem wybieramy “Rebet”, jeśli jednak chcemy dokonać zmian to wybieramy “New Bets”. W polu “Total Bet” widoczny jest ile żetonów obstawiliśmy.

Istnieją dwie popularne strategie. Najstarszy system to Martingale, czyli podwojenie tego samego zakładu aż do wygrania. Nie należy zmieniać stawianego pola lub zestawu pól. Drugi to system d’Alembert w której po przegranej podbijamy zakład o jeden żeton, a po wygranej pomniejszamy o jeden. System wziął swoją nazwę od nazwiska słynnego francuskiego matematyka Jeana Le Ronda d’Alemberta.

Opinia

Amerykańska Ruletka gra to rozgrywka hazardowa o prostych zasadach, ale wielu możliwych sposobach grania. Każdy gracz podejdzie do niej w inny sposób. Jest to świetna rozgrywka zarówno dla kasynowych wyjadaczy jak i młodych adeptów sztuki hazardowej. W kasynie online przy wirtualnym stole może zasiąść wręcz nieograniczona ilość zawodników.

FAQ

Gdzie dostępna jest gra Amerykańska Ruletka za darmo?

Za darmo można zagrać na naszej stronie internetowej.

Czy w każdym kasynie jest dostępna Amerykańska Ruletka gra online?

Amerykańska ruletka jest bardzo popularna. Będzie dostępna w większości kasyn online.

Jak należy grać, aby wygrać pieniądze w Amerykańska Ruletka online?

Aby wygrać warto zastosować strategię Martingale albo system d'Alemberta.

Czy można zagrać w Amerykańska Ruletka na swoim telefonie?

Tak, gra jest dostępna na wszystkie urządzenia przenośne.

Dodaj opinię

Ocena