Ruletka Francuska Online za Darmo od Evoplay

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Ruletka Francuska Online za Darmo od Evoplay
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
RTP (zwrot dla gracza) 98.65%
Min. zakład 1
Maks. zakład 25
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Ruletka Francuska od Evoplay

Francuska odmiana to wersja premium wśród klasycznych ruletek online. Choć jest to gra nieco bardziej skomplikowana od wersji amerykańskiej, czy europejskiej, to można w niej liczyć na urozmaiconą zabawę i wyższe szanse zdobywania wygranych. Obecnie we francuską ruletkę często gra się przez Internet (zwykle przeciwko cyfrowemu krupierowi). Zwłaszcza jeśli do wyboru ma się French Roulette od producenta Evoplay.

Ten deweloper przeniósł zasady francuskiej ruletki do świata online, a przy tym uczynił tę grę przyjazną użytkownikowi. Widać wyraźnie, że Evoplay podczas tworzenia French Roulette chciał zachować równowagę pomiędzy tradycją i nowoczesnością. Wyszło całkiem nieźle, gdyż French Roulette pozwala poczuć się ekskluzywnie, a przy tym doskonale się bawić. Na łamach naszego serwisu także stawiamy na komfort użytkownika i dobrą zabawę. Stąd proponujemy French Roulette bez rejestracji i całkowicie za darmo. W dodatku oferowana przez nas gra jest zoptymalizowana pod komputery i telefony. Trzeba tylko ją uruchomić przez Google Chrome, Mozilla Firefox, Operę, lub inną przeglądarkę internetową.

Cechy French Roulette

Ruletka we francuskiej odmianie to rozbudowana gra hazardowa za darmo. Jest to widoczne chociażby podczas stawiania zakładów. Na każde pole wewnętrzne postawić można do 50 kredytów. Z kolei zakłady zewnętrzne mogą opiewać nawet na 500 jednostek. W każdej rundzie można zaś obstawić praktycznie dowolną ilość pól, w tym pole zerowe. Podczas gry można więc przetestować wręcz niezliczoną liczbę kombinacji stawiania zakładów oraz strategii. Zawsze jednak, jak to bywa w grach hazardowych, kluczowe znaczenie odgrywa ślepy los. W grze nie pojawia się możliwość skorzystania z autogry, za to możliwe jest skorzystanie z szeregu przycisków ułatwiających szybkie stawienie pożądanych zakładów. Z technicznego punktu widzenia French Roulette od Evoplay wyróżnia się okazałym i realistycznym kołem do gry, które przesłania planszę zakładów, gdy gracz zdecyduje się na puszczenie kulki w ruch. Szczególnie cieszy też wartość wskaźnika RTP. W tej ruletce online gracz ma 98,65% statystycznych szans na uzyskanie wygranej.

Jak zagrać w French Roulette?

Mimo wielkiego wyboru rodzajów zakładów obsługa rozgrywki French Roulette jest łatwa do zrozumienia. Za każdym razem gra przebiega zgodnie z poniższym schematem.

 1. Gracz stawia zakład bądź zakłady w wybranej wysokości. Do tego celu służy plansza zakładów podzielona na kilka segmentów.
 2. Po postawieniu zakładów gracz „prosi” wirtualnego krupiera, o puszczenie kulki w ruch. Wtedy to na ekranie pojawia się trójwymiarowe koło do gry i pozostaje trzymać kciuki za to, by kulka wypadła na obstawionym numerze.
 3. Gdy kulka już wypadnie na kole, to wirtualny krupier rozlicza zakłady.

Przy ustalaniu strategii zakładów, dobrze jest zrozumieć specyfikę poszczególnych z nich.

Kategoria zakładów Przykłady Sposób stawiania Poziom ryzyka Potencjalna wygrana
Zakłady wewnętrzne Straight, Split, Street, Corner, Six line Umieszczenie żetonów na polach numerycznych, które znajdują się w centrum ekranu. Wysokie, przykładowo dla zakładu Straight szanse wynoszą parę procent. Od 5:1 do 35:1, czyli najwyższe w grze
Zakłady zewnętrzne Column, Dozen, Red or Black, Odd or Even, Low or High Położenie żetonów na pola takie jak P, M, D, Black lub Red. Niskie, szanse wygrania wynoszą od około 33% do 50%. Od 1:1 do 2:1, czyli relatywnie niewysokie.
Anonse (Call Bets) Voisins de Zéro, Orphelins, Five Chips Skorzystanie z dodatkowej planszy zakładów umiejscowionej po lewej stronie ekranu Zrównoważone, szanse wygranej wynoszą od kilkunastu do kilkudziesięciu procent. Na ogół wysokość wygranej wyższa niż przy zakładach zewnętrznych i niższa niż przy wewnętrznych.
Zakłady specjalne Finales en a cheval 7/8 Przycisk w prawym górnym rogu ekranu. Podobne do Anonsów Zbliżone do Anonsów

Podczas obstawiania skupić należy się za znaczeniu następujących okienek oraz przycisków:

 • Przycisk złożony z trzech poziomych linii, który znajduje się w lewym górnym rogu, pozwala przejść do ustawień gry oraz zapoznać się z wszystkimi regułami rozgrywki.
 • Total Bet jest okienkiem ukazującym poziom całkowitego zakładu.
 • Okienko Cash wskazuje na wartość stanu konta gracza.
 • W prawym dolnym rogu znajdują się żetony z określonymi wartościami nominalnymi.
 • Przycisk ze strzałką w lewo pozwala cofnąć ostatnio postawiony żeton.
 • Przycisk X czyści wszystkie pola zakładów z żetonów.
 • Przycisk z dwoma strzałkami rozpoczyna losowanie kulki.
 • Przycisk z jedną strzałką przywraca typ zakładu postawiony w poprzedniej rundzie.
 • Przycisk x2 dubluje liczbę wszystkich położonych żetonów, o ile nie osiągnięto już poziomu maksymalnego zakładu na dane pole.
 • Po lewej stronie ekranu wyświetla się pięć ostatnich wylosowanych numerów.

We French Roulette od Evoplay można stosować wszystkie strategie gry w ruletkę. Przykładowo użyć można systemu Martingale. Polega on na stawianiu zakładów zewnętrznych cechujących się wysoką szansą uzyskania wygranej i dublowaniu stawki bazowej, aż do rundy, w której kulka wyląduje na obstawionym polu. Koniecznie trzeba pamiętać, że żadna strategia nie gwarantuje wygranej. By zwiększyć swoje szanse na dobre wyniki, warto:

 • Przetestować grę w trybie darmowym. Wtedy to warto postawić zakłady każdego rodzaju, aby w praktyce zrozumieć specyfikę każdego z nich.
 • Pilnować budżetu. Mimo niemal 99% teoretycznych szans na wygraną, to wciąż kasyno ma minimalną przewagę nad graczem.
 • Dopasować zakłady pod własne preferencje względem ryzyka. Jeśli chce się grać odważnie, to lepszym wyborem będą zakłady zewnętrzne. Gdy zaś chce się ograniczyć ryzyko, to zakłady lepiej stawiać na pola zewnętrzne.
 • Dane dotyczące ostatnio wylosowanych numerów, należy traktować jako ciekawostkę. To, jakie numery wylosowano wcześniej, nie ma żadnego wpływu na wyniki losowań w następnych rundach.

Ważne jest też to, by zapoznać się z regułami rozgrywki, które producent podaje bezpośrednio w grze. To one są wiążące. Ponadto możliwe są ich drobne zmiany, gdyż Evoplay, co jakiś czas uaktualnia oprogramowanie do French Roulette.

Podsumowanie

To właśnie Francja jest ojczyzną ruletki. Z kolei odmiana tej gry, która od lat znana jest jako French Roulette, zapewnia najwyższe szanse na zdobycie wygranej. Mówiąc prościej, każda ruletka w odmianie francuskiej jest warta uwagi. W dodatku French Roulette od Evoplay jest grą atrakcyjną wizualnie i umiejętnie rozplanowaną. Z pewnością warto w nią zagrać. Jednocześnie trzeba mieć na uwadze, że francuska ruletka jest bardziej skomplikowana niż ta amerykańska, czy też europejska. Z tego powodu wartą ją najpierw poznać w trybie za darmo. Wtedy to można poczuć się pewniej i nabrać doświadczenia, które jest bezcenne w przypadku rozpoczęcia rozgrywki na prawdziwe pieniądze w polskich kasynach online.

Dodaj opinię

Ocena