Newar Roulette online za darmo

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Newar Roulette online za darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Ruletka NewAR Roulette

Firma Playtech niedawno wypuściła na rynek nową odsłonę swojej niezwykle popularnej gry stołowej, jaką była European Roulette. Nosi ona nazwę NewAR Roulette. Jest ona połączeniem cech wspomnianej już gry oraz innej ruletki wydanej przez Playtech, czyli Premium Roulette. Na przykład z Premium Roulette gra NewAR Roulette odziedziczyła układ ekranu w trybie poziomym, natomiast z European Roulette wygląd ekranu gry w trybie pionowym na telefonie komórkowym.

Sama firma Playtech to niewątpliwy gigant w branży internetowych gier hazardowych. Działa na rynku od 1999 roku i przez ten czas przyzwyczaił już graczy do wysokiego poziomu swoich produktów. Ponadto oferuje nie tylko gry hazardowe, ale także (albo w zasadzie przede wszystkim) kompletne platformy pozwalające na uruchomienie gotowych kasyn online oraz specjalną technologię o nazwie Quickfire, która umożliwia między innymi wygodne integrowanie produktów innych dostawców w jedną sprawnie funkcjonującą całość.

Gra NewAR Roulette należy do grona gier stołowych. Nie mamy pewności co do pochodzenia jej nazwy. Niektórzy eksperci są zdania, że jest to zabawa językowa na bazie słowa „Newer” (co w tłumaczeniu oznacza „nowsza”), inni z kolei widzą tutaj odniesienie do amerykańskiego miasta Newark, z którego pochodzi główny projektant tej gry ruletki. Niezależnie od tego, gdzie leży prawda, NewAR Roulette jest dostępna w naszym serwisie w wersji demonstracyjnej. To oznacza, że nie musisz płacić za grę, jeśli będziesz chciał ją bliżej poznać. Możesz grać w nią do woli, bez żadnych ograniczeń i konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. Wystarczy, że ją uruchomisz i możesz następnie spędzić długie godziny grając w ten niezwykle wciągający produkt firmy Playtech.

Oczywiście specyfika każdej ruletki polega na tym, że gracz rywalizuje tylko z samą grą i czynnikami losowymi. Jeśli szukasz współzawodnictwa z innymi graczami lub krupierem, będziesz musiał wybrać sobie inny tytuł.

Podstawowe informacje na temat gry NewAR Roulette

NewAR Roulette to gra w kasynach online w Polsce, która pozwala Ci rozkoszować się emocjami i doznaniami wynikającymi z grania w klasyczną ruletką europejską. Ta wersja jest niezwykle popularna w kasynach na całym świecie. Charakteryzuje się niskim współczynnikiem przewagi kasyna wynoszącym 2,70% (czyli RTP dla NewAR Roulette wynosi 97,30%) oraz obecnością tylko jednego zielonego pola. Ma ono oznaczenie 0, czyli zero.

Wszystkie szczegółowe zasady i reguły kierujące rozgrywką są identyczne jak w każdej ruletce europejskiej. Ale NewAR Roulette wyróżnia spośród konkurencji na pewno nietuzinkowa oprawa graficzna. Przedstawiony na ekranie do gry stół jest niezwykle estetycznie zaprojektowany i wykonany z dużą dbałością o szczegóły. Wygląda po prostu jak żywy. Animacja kręcącego się koła i przeskakującej po przegródkach kulki jest także niezwykle realistyczna i do samego końca gracz nie wie, w którym polu zatrzyma się kulka.

Gra NewAR Roulette pozwala postawić od 0,01 do 125 na jedną rundę. Obstawianie odbywa się za pomocą specjalnych żetonów o z góry ustalonych wartościach. Dzięki nim możesz postawić na grę w zasadzie dowolną kwotę nieprzekraczającą 125. Pamiętaj jednak, że pojedynczy zakład niezależnie od jego rodzaju, może wynieść do 25. Możesz za to postawić do pięciu różnych zakładów na jedną rundę w NewAR Roulette.

Granie w NewAR Roulette

Sam proces grania w NewAR Roulette nie powinien nastręczać żadnych trudności nawet zupełnie początkującym graczom. Wszystko sprowadza się bowiem do położenia w odpowiednich miejscach na stole wybranych przez siebie żetonów, a następnie kliknięciu w duży przycisk Spin znajdujący się w dolnej części ekranu. Kulka potoczy się po obwodzie koła w kierunku odwrotnym do ruchu wskazówek zegara, w przeciwną stronę zacznie kręcić się koło… i za kilka sekund kulka znieruchomieje w jednej z przegródek. I to wszystko. Wtedy gra oceni wynik rozgrywki i wypłaci Ci należną wygraną, jeśli dopisało Ci szczęście.

Jeśli marzysz o skutecznym systemie pozwalającym Ci rozbić bank w ruletce, to musimy Cię rozczarować. Nie ma czegoś takiego. Możesz jedynie albo stosować metodę progresji liniowej (tzw. system Martingale), który wymaga stawiania dwukrotnie wyższych zakładów w razie niepowodzenia, albo też obstawiać w bezpieczny sposób licząc na odrobinę szczęścia. Na przykład niezłym rozwiązaniem może być postawienie jednego żetonu na pierwszy tuzin i jednego żetonu na drugi tuzin. Wtedy prawdopodobieństwo trafienia jest bliskie 66% (zostaje trzeci tuzin i dodatkowo zero). A jeśli trafisz w liczbę mniejszą lub równą 24, to otrzymasz wygraną w postaci trzech żetonów. Będziesz więc na plusie o jeden żeton.

NewAR Roulette to naprawdę znakomicie wykonana ruletka online, jeśli więc chciałbyś spróbować swoich sił w tej legendarnej już grze stołowej, to ten produkt firmy Playtech będzie bez wątpienia jednym z najlepszych możliwych wyborów.

Dodaj opinię

Ocena