Premium Ruletka Europejska

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Premium Ruletka Europejska
Zagraj Na pieniądze
Producent
RTP (zwrot dla gracza) 97.30%
Min. zakład 0.01
Maks. zakład 100
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Premium Ruletka Europejska online za darmo

Premium Roulette European ruletka online to jedna z nowszych i ciekawszych propozycji, jeżeli chodzi o automaty z grami karcianymi. Za grę Premium Roulette European online odpowiada doskonale znane studio Playtech, a więc jeden z najbardziej prestiżowych oraz uznanych dostawców w międzynarodowej branży e-gamblingu.

Premium Roulette European gra online jest ruletką zaadaptowaną do mechanik automatu hazardowego. Fakt ten niesie ze sobą daleko idące konsekwencje i musi zostać wzięty pod uwagę. W przypadku automatów z grami stołowymi naszym jedynym rywalem jest zawsze tylko oprogramowanie stworzone przez dewelopera, a więc w tym wypadku firma Playtech.

To jednak jeszcze wcale nie koniec istotnych różnic w porównaniu do gry na żywo. Wszystkie automaty – również te z ruletkami – posiadają parametr znany jako RTP, czyli upraszczając, Teoretyczny Procentowy Zwrot dla gracza przy większej liczbie rozdań. Z perspektywy osoby grającej oznacza to, że jednym z ważniejszych elementów strategii w grze Premium Roulette European bez depozytu będzie właśnie obserwacja automatu pod kątem regularności wypłat. Nie stosujemy więc tutaj klasycznego rachunku prawdopodobieństwa, ponieważ o wiele bardziej istotną oraz znacznie precyzyjniejszą informacją jest właśnie wskaźnik RTP.

Możemy zagrać w Premium Roulette European za darmo. Świetny automat ruletkowy od studia Playtech jest dostępny w całkowicie bezpłatnej wersji demonstracyjnej na naszej stronie. Grać może każdy bez rejestracji oraz bez logowania. Premium Roulette European jest grą kompatybilną z HTML5, dlatego też tytuł ten można bez problemu włączyć również w oknie przeglądarki tabletu lub smartfona.

Cechy Premium Roulette European

Premium Roulette European gra od studia Playtech to klasyczna ruletka europejska. Mamy więc tutaj:

 • jedno pole zerowe,
 • zakłady podstawowe (Even/Odd, Czarne/Czerwone, Kolumny, Tuziny i tak dalej),
 • kilka prostszych zakładów specjalnych.

Premium Roulette European hazardowa gra wyróżnia się na tle wielu innych automatów z ruletką, jeżeli chodzi o rozpiętość widełek zakładów. Najmniej możemy tutaj postawić 0,1 żetonu na jedno zakręcenie kołem ruletki. Maksymalna stawka to natomiast aż 10000 monet.

Jak łatwo się domyślić, sprawia to, że Premium Roulette European może być tytułem atrakcyjnym i funkcjonalnym dla różnych rodzajów graczy: zarówno tych, którzy wolą grać na nieco mniejsze kwoty, jak i też osób szukających ruletki z szansą na naprawdę pokaźne wygrane. Playtech podaje, że wskaźnik RTP, jaki posiada Premium Roulette European europejska, kształtuje się dokładnie na pułapie 97,30%. Jak na automat z ruletką w wydaniu europejskim (a więc z tylko jednym polem zerowym) jest to rezultat przyzwoity, ale nie zwalający z nóg.

Jeśli chodzi o opcje specjalne, to Premium Roulette European internetowa ruletka oferuje nam opcję automatycznego ponowienia zakładu, a także funkcję gry automatycznej. Ta ostatnia została naprawdę dobrze skonfigurowana przez producenta i pozwala na dość precyzyjne określenie przebiegu rozgrywki z automatycznymi rozdaniami. Wypłacalność poszczególnych zakładów w Premium Roulette European jest standardowa. Tak więc przykładowo:

 • zakłady Straight wypłacają w stosunku 35 do 10,
 • zakłady Split to wypłata 17 do 1.
 • Kolumny oraz Tuziny oferują wypłatę 2 do 1,
 • Największe zakłady – Even/Odd, Red/Black, 1-18/19-36 – to możliwa wygrana w rozdaniu według przelicznika 1 do 1, czyli przy zakładzie na 100 żetonów wygrywamy 200 monet.

Tutaj trzeba przyznać, że wypłacalność zakładów w Premium Roulette European zasługuje na miano korzystnej, przez co gra z realnymi wygranymi jest w przypadku automatu od Playtech bardziej prawdopodobna, niż ma to miejsce w przypadku wielu tytułów konkurencyjnych.

Premium Roulette European ruletka – jak grać?

Premium Roulette European prezentuje nam czytelny, łatwy w nawigacji, ale zarazem dość efektowny interfejs. W celu zapoznania się z zasadami automatu Premium Roulette European demo oraz obowiązującym Stołem Wypłat musimy wybrać przycisk Opcji, który widnieje w prawym górnym rejonie ekranu gry. Znajdziemy tam szczegółowe opisy nie tylko zasad gry, ale też wypłacalności wszystkich dostępnych w Premium Roulette European zakładów oraz sposobu liczenia wypłat. Z pewnością warto więc dokładnie zapoznać się z tą sekcją przed przystąpieniem do rozgrywki. Główny ekran prezentuje nam informacje dotyczące naszych środków, kwoty zakładu na zakręcenie oraz ostatniej wygranej. Za informacje te odpowiadają kolejno napisy: Balance, Total Bet oraz You Win.

Po lewej stronie widzimy różnokolorowe żetony o nominałach od 0,01 do 100. Aby obstawić zakład, trzeba wybrać żeton, a potem umieścić go na wybranym polu stołu ruletki, np. Even lub na którymś z numerów. Główny ekran prezentuje nam tradycyjny rzut na stół ruletki. Po prawej stronie widzimy też jednak mniejszą planszę alternatywną. Jeżeli klikniemy nią, gra zaprezentuje nam inny widok. To właśnie też na tej planszy możemy obstawiać zakłady specjalne, takie jak Tier, Orphelins czy Voisins Du Zéro. Po obstawieniu zakładów pojawiają się przyciski:

 • Undo (cofnięcie ostatniego ruchu),
 • Clear Bets (usunięcie z planszy wszystkich zakładów),
 • Double (podwojenie wartości zakładu),
 • zielony Spin, czyli oczywiście zakręcenie kołem ruletki.

Ponieważ Premium Roulette European to wierna i bardzo dobrze zrobiona adaptacja ruletki europejskiej, możemy tutaj bez problemów stosować wszystkie strategie z ruletki stacjonarnej. Dotyczy to zarówno bardziej zaawansowanych systemów gry, jak i też taktyk bazujących na naszych własnych doświadczeniach.

Dzięki przyzwoitym wypłatom za najprostsze zakłady, Premium Roulette European oferuje ciekawe możliwości w zakresie budowania kapitału na dalszą grę. Kiedy uda się nam zbudować taki kapitał, możemy dokonać paru bardziej ryzykownych zakładów, licząc na to, że dopisze nam szczęście. Jeśli tak się stanie, dalsza gra oferuje już naprawdę wiele wariantów, np. polowanie na zakłady Straight, po prostu wykorzystując wcześniej wypracowany kapitał.

Podsumowanie

Premium Roulette European casino to automat relatywnie prosty i posiadający tylko podstawowe funkcje specjalne. Po raz kolejny okazuje się jednak, że prostota doskonale łączy się z wysoką wypłacalnością i świetną grywalnością, zwłaszcza jeżeli za produkcję gry odpowiada tak doświadczone studio, jakim jest Playtech.

Dodaj opinię

Ocena