Ruletka Europejska za darmo

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Ruletka Europejska za darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
RTP (zwrot dla gracza) 97.3%
Min. zakład 0.25
Maks. zakład 40000
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Ruletka Europejska od EvoPlay

European Roulette to jedna z najciekawiej prezentujących się internetowych odmian tej popularnej gry stołowej. Jej twórcą jest firma EvoPlay. Ten producent wywodzi się z Ukrainy, pierwsze kroki w świecie gier online stawiał już w 2017 roku, kiedy zdecydował się skupić się wyłącznie na tworzeniu gier hazardowych w bardzo szerokiej liczbie ich odmian.

Wszystkie produkty EvoPlay cechują się wyjątkowym poziomem zaawansowania technicznego oraz znakomitą grafiką. Ta firma była jedną z pierwszych, która zaczęła powszechnie wykorzystywać nowoczesny standard HTML5 do tworzenia wszystkich gier. W ten sposób uzyskała pewność, że jej produkty będą w pełni kompatybilne z zyskującymi sobie gigantyczną popularność urządzeniami mobilnymi jak smartfony i tablety.

Zapewne zaciekawi Cię fakt, że w European Roulette możesz zagrać także zupełnie za darmo w naszym serwisie. Oferujemy Ci nieograniczony dostęp do wersji demo. Wykorzystuje ona wirtualną walutę do przeprowadzenia wszelkich transakcji w grze, czyli płacenia za żetony, zakłady i odbierania wygranych. W efekcie oczywiście niczego nie wygrasz, ale jednocześnie nie musisz płacić ani złotówki za granie. Nie ma potrzeby rejestrowania się, wypełniania skomplikowanych formularzy i podawania danych. Nie musisz też się logować. Po prostu uruchamiasz grę i bawisz się ile tylko zechcesz.

Zwróć przy tym uwagę, że jest to wersja online klasycznej ruletki europejskiej. A to oznacza, że w tej grze grasz jedynie sam, nie rywalizujesz z innymi graczami, ani z krupierem. Twoim jedynym przeciwnikiem jest po prostu czysty przypadek i czynniki losowe.

Cechy European Roulette

Gra hazardowa online zatytułowana European Roulette to tak dokładne jak to tylko możliwe odwzorowanie klasycznej gry stołowej, jaką jest ruletka europejska. Jeśli więc wiesz, jak się gra w ruletkę, to bez żadnego problemu poradzisz sobie z graniem w European Roulette. Sama gra wykonana została w technologii HTML5 i obsługuje rozdzielczość do trybu Full HD, czyli 1920×1080 i proporcje 16:9. Jeśli Twój telefon dysponuje ekranem o wyższej rozdzielczości lub innych proporcjach, to nie musisz się przejmować. Gra zostanie automatycznie przeskalowana do odpowiednich rozmiarów. Dostępny jest także widok pionowy, jeśli wolisz taki sposób grania.

Współczynnik RTP dla European Roulette jest rzecz jasna taki sam, jak dla typowej ruletki europejskiej i wynosi 97,30%. Minimalny zakład na grę wynosi 1. Zwróć uwagę na to, że zgodnie z tradycyjnymi zasadami ruletki na jedno pole możesz postawić maks. 100 żetonów.

Jak zagrać w European Roulette?

Samo granie w grę European Roulette firmy EvoPlay jest banalnie wręcz proste. Po uruchomieniu tej gry widzisz na ekranie efektownie zaprojektowany stół do ruletki europejskiej. Na górze w centralnej części ekranu widzisz ładnie wykonane koło do gry z 18 przegródkami czarnymi, 18 czerwonymi i jedną zieloną, z liczbą zero.

Poniżej koła widzisz zieloną planszę, na której obstawiasz swoje zakłady. Do wyboru masz kilkanaście różnych możliwości, typowych zresztą dla ruletki, takich jak na przykład:

 • Numer pojedynczy,
 • Dwa numery,
 • Trzy numery,
 • Cztery numery,
 • Zakład na linię,
 • Zakład na kolumnę,
 • Zakład na poszczególne tuziny (pierwszy, drugi i trzeci),
 • Zakład na liczby parzyste,
 • Zakład na liczby nieparzyste,
 • Zakład na numery czerwone,
 • Zakład na numery czarne a także kilka innych opcji.

Oczywiście każdy rodzaj zakładu cechuje się innym wskaźnikiem wysokości wygranej, czyli mnożnika wobec pierwotnego zakładu. Na przykład udany zakład na pojedynczą liczbę oznacza wygraną w stosunku 35:1, a trafiony zakład na numery parzyste to nagroda wynosząca 1:1 – czyli dwukrotność zakładu wniesionego na grę.

Samo tworzenie zakładów jest także banalnie wręcz proste. Na dole ekranu widzisz kilka żetonów o różnych wartościach. Po prostu kliknij w interesującą Cię ikonę, a następnie w miejsce, w którym chcesz postawić zakład. Kilkukrotne kliknięcie w zakład podnosi stawkę. Możesz też użyć opcji x2 w dolnym prawym rogu, aby przyśpieszyć ten proces. Następnie pozostaje tylko kliknąć przycisk rozpoczęcia gry (czerwony, z okrągłymi strzałkami) i zaczekać kilka sekund na rozstrzygnięcie.

Sama ruletka jest grą opartą wyłącznie o czynniki losowe. Nie ma w niej żadnego mechanizmu wiążącego wynik bieżącego zakręcenia kołem z rozstrzygnięciami w poprzednich rundach. A to oznacza, że nie ma dla tej gry żadnego skutecznego systemu grania, czy też strategii. Możesz jedynie stosować pewne proste rozwiązania mające na celu zminimalizowanie strat. Polega to na tym, że w przypadku porażki stawiasz identyczny zakład, ale o podwójnej wartości. Jeśli przegrasz ponownie, powtarzasz ten proces. Jeśli w końcu uzyskasz wygraną, będziesz do przodu o pojedynczą wartość takiego zakładu. Ale to metoda, która może niekiedy zamiast spodziewanych zysków przynieść ogromne straty, lepiej więc stosować ją z umiarem i mieć świadomość tego, co się robi.

Ogólnie rzecz biorąc European Roulette firmy EvoPlay to naprawdę wysokiej jakości produkt, który pozwoli Ci rozkoszować się wieloma godzinami spędzonymi przy Twojej ulubionej grze stołowej!

Dodaj opinię

Ocena