Cash Farm

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Cash Farm
Zagraj Na pieniądze
Producent Novomatic
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Odwiedź farmę Cash Farm

Automat posiada charakter dobrej i całkiem zyskownej gry. Świetna grafika przyciąga uwagę i uatrakcyjnia grę.

W grze Cash Farm na gracza czeka farma z wieloma zwierzętami (krową, owcą, świnią, królikiem, kogutem) i symbolami kart. Głównymi symbolami są ikony Ciągnika i Farmy. Automat posiada grę bonusową oraz funkcję bonusową Reel Refill.

Wybieramy bele słomy w grze Cash Farm

Gra na maszynach Cash Farm rozgrywana jest na 5 bębnach i 25 liniach. Symbolem Wild jest Farma i  zastępuje on dowolne symbole w grze, z wyjątkiem Skatter. 5 symboli Farmy umożliwiają pomnożenie zakładu linii x5000. Symbol Krowy mnoży zakład na linii x1000.

W grze ryzyko, jeżeli gracz będzie miał szczęście, wygrana, uzyskana w czasie ostatniego obrotu, może być podwojona, trzeba  tylko zgadnąć kolor zakrytych kart. Wtedy, można kontynuować grę ryzyko lub zabrać wygraną.

W automacie Cash Farm  jest opcja gry bonusowej Pick&Win. Od 3 do 5 symboli Scatter, którym jest Ciągnik, uruchamiają Pick&Win. W tej grze trzeba wybrać bele słomy, za którymi ukryte są nagrody. Dopóki nie znajdziesz znak dolara możesz zbierać gotówkowy „urodzaj”.

Scatter nie jest związany z liniami wypłat. Płatności za 3, 4 czy 5 symboli Ciągnika zależy od rozmiaru stawki, tak że ten symbol daje dobre wygrane.

Ciekawą jest opcja Reel Refill, która polega na zniknięciu wygrywającej kombinacji symboli, na miejscu której pojawiają się nowe znaki, tworząc tym samym nowe kombinacje.

Wszystkie wygrane kombinacje pojawiają się w razie uzyskania 3 lub więcej jednakowych symboli, umieszczonych od lewej do prawej strony. Aktywność linii wygrywających jest niezmienna.

W grze można wykorzystać przycisk Auto, który uruchamia automatyczny tryb.

Automat Cash Farm posiada 3D-grafikę i ciekawą muzyczną oprawę, a także wysoki wskaźnik wypłat i łatwą obsługę, dlatego warto spróbować swoich sił w tej grze.

Dodaj opinię

Ocena