Event Horizon Online Za Darmo

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Event Horizon Online Za Darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent Betsoft
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Optymistyczne emocje od gry Event Horizon

Te zalety tworzą kolosalną atmosferę rozgrywki. Producent pomyślał o każdym detalu. Wszystko to tworzy wyjątkową szansę na wygranie.

Mechanizm rozgrywki w grze Event Horizon jest fascynujący. 5-bębnowy automat posiada 243 sposoby tworzenia kombinacji zwycięskich. Nowoczesna grafika wyróżnia automat Event Horizon wśród innych gier. Porywający automat do gry Event Horizon – rodzaj wirtualnej koegzystencji maszyn nowej i starej generacji. Automat Event Horizon, jest niespotykany i atrakcyjny. Masz cudowną okazję przetestować skuteczność działania tego nowego produktu.

Międzygalaktyczna przyciągającasiła gry Event Horizon

Symbolami gry są klasyczne owocowe symbole, siódemki, śmieszne kosmiczne dodatki oraz payout w dowolną stronę. Bonusy zdają się być całkiem ciekawe. Jednym z pierwszych jest opcja Sync Reeels. Gdy dwa jednakowych symbole pojawią się na bębnach obok siebie, to zaczną rozrzucać się by zsynchronizować się na pięciu bębnach. Opcja Wild symbol zwiększa możliwości wygranej. Za symbol Wild jest ikona komety. Symbol ten może pojawić się na wszystkich bębnach i, jak zwykle, zastępuje inne symbole. Grając w gry na automatach  Event Horizon możesz stać posiadaczem solidnego jackpotu – 1000 monet. Niestety, gra nie posiada symbolu mnożnika.

Tak jak ziemski horyzont jest silną siłą przyciągającą do siebie wszystko, tak samo nazwana po nim gra Event Horizon ściągnie sobie wszystkich fanów, gotowych zmierzyć się z międzygalaktycznym królestwem. Darmowe maszyny Event Horizon – to doskonała możliwość treningu.

Dodaj opinię

Ocena