Lotto Mania Online Za Darmo

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Lotto Mania Online Za Darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent
Typ automatu wideo slot
RTP (zwrot dla gracza) 94,09%
Bębny 5
Linie wygrywające 25
Min. zakład 0,01
Maks. zakład 25
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Lotto Mania jest grą stworzoną przez Pragmatic Play. Nawiązuje ona do popularnej gry Lotto, gdzie za wygraną odpowiadają żółte kulki z numerami. Ale na tym podobieństwa się kończą, o jednak ta gra oparta jest o zasady jednorękiego bandyty.

Pragmatic Play, które dostarcza oprogramowanie do tej gry, zajmuje się produkcją gier nie tylko na automaty maszynowe, ale również zdrapek, bingo czy live casino. Stworzyli ponad 100 różnych gier, działają na terenie 78 krajów w 26 językach i uzyskali jak 13 certyfikatów od różnych jurysdykcji.

Lotto Mania jest dostępna w wersji całkowicie darmowej na naszej stronie internetowej. Co to oznacza? Udostępniamy jej wersję, w której bez rejestracji i bez zakładów można przetestować mechanikę gry. Oczywiście, równocześnie, nie wygrywamy żadnych pieniędzy, jednak jest to najbezpieczniejszy sposób, aby bez ryzyka sprawdzić, czy Lotto Mania jest grą dla was.

Jeżeli tak jest, zapraszamy do naszej sekcji z kasynami online, gdzie polecamy najbardziej sprawdzone oraz wiarygodne kasyna na rynku.

Podstawowe cechy Lotto Mania

Pragmatic Play jest dostawcą oprogramowania do Lotto Manii, która jest zaliczana do kategorii video slotów.

Lotto Mania ma 5 bębnów i aż 25 linii wygrywających. Maksymalny zakład wynosi 5,00 a minimalny 0,01.

Procent zwrotu dla gracza (RTP) wynosi: 94,09%.

W grze znajdziemy zarówno symbol wild oraz symbol scatter.

Najważniejsze funkcje:

  • Automatyczne odtwarzanie: tak
  • Rundy bonusowe: tak
  • Darmowe spiny: tak
  • Tryb gry wieloosobowej: nie
  • Jackpot: 8,000
  • Wersja mobilna: tak

Jak zagrać w Lotto Mania

Grafika Lotto Manii może przywrócić o zawrót głowy. Tło jest równie kolorowe, co bębny i symbole na nich, wszystko zdaje się krzyczeć z ekranu. I oddane doskonale nazwę gry, bo mania to jest coś, co zdecydowanie tam występuje.

Po prawej stronie na samym dole mamy różowy przycisk „Spin”, a tuż nad nim okienko informujące nas ile obecnie wygraliśmy. Obok mamy zielony przycisk „max bet”, który pozwala nam za jednym kliknięciem ustawić maksymalny zakład. Nad nim znajduje się okienko informujące o wysokości obecnego zakładu.

Obok są okienka z ilością linii wygrywających oraz wysokością zakładu na daną linią – co możemy regulować dzięki fioletowym strzałkom.

Następnie, już bardziej na lewo, mamy przycisk autoplay, pozwalający rozegrać wszystko automatycznie, bez naszego udziału. Obok znajduje się pay table, a za nim możliwa maksymalna wygrana na obecnym zakładzie (gdyby wszystkie spiny zakończyły się wygraną).

W Lotto Manii mamy aż 11 różnych symboli (od najdroższego): straszą kobietę, blond kobietę, mężczyznę, kobietę w różowym kapeluszu oraz żółte kulki z numerami: 86, 63, 42, 25 i 17. Symbolem wild jest złota świnka skarbonka, bonus oznaczony jest po prostu kolorowymi literami „bonus” na tle maszyny do losowania, a scatter to odkorkowany szampan.

Dodaj opinię

Ocena