Golden Planet Online Za Darmo

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Golden Planet Online Za Darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent Novomatic
Typ automatu wideo slot
RTP (zwrot dla gracza) 95,1%
Bębny 5
Linie wygrywające 9
Min. zakład 1
Maks. zakład 100
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Gra Golden Planet powstała dzięki firmie Novomatic. Jej wygląd jest odpowiedzią dla spragnionych powrotu do czasów, gdy wszystko było stacjonarne, a komputery zajmowały dużo więcej miejsca. I oczywiście, koncentruje się wokół podróży kosmicznych.

Firma Novomatic zajmuje się produkcją zarówno gier online, jak i automatów naziemnych. Jest wymieniana jako jedna z najbardziej znanych i cenionych firm dostarczających oprogramowanie dla gier hazardowych na świecie.

Jeżeli chcecie zapoznać się z grą Golden Planet za darmo – mamy ją na swojej stronie internetowej! Dzięki takiej demo wersji będziecie mogli poznać jej zasady oraz sprawdzić, czy taki sposób rozgrywki jest przeznaczony właśnie dla Was.

Poszukujący sprawdzonych kasyn online, również znajdą coś dla siebie. Regularnie aktualizujemy spis kasyn online, dzięki czemu, kasyna przez nas proponowane są w pełni bezpieczne.

Podstawowe cechy Golden Planet

Dostawcą oprogramowania dla Golden Planet jest Novomatic. Golden Planet to video slot.

Posiada 5 bębnów oraz 9 linii wygrywających.

Minimalny zakład, jaki możemy postawić to: 1 moneta na spin, a maksymalny to 900 monet na spin.

Zwrot dla gracza (RTP) wynosi 95.1%

W grze znajdziemy zarówno wild symbol jak i scatter symbol.

Najważniejsze funkcje:

  • Automatyczne odtwarzanie: tak
  • Rundy bonusowe: nie
  • Darmowe spiny: tak
  • Tryb gry wieloosobowej: nie
  • Jackpot: 750x
  • Wersja mobilna: nie

Jak zagrać w Golden Planet

Golden Planet wizualnie nie tylko nawiązuje do przestrzeni kosmicznej, ale cała otoczka ma imitować starą klasyczną maszynę do gry. Przyciski, którymi musimy się posługiwać w trakcie gry, są więc naniesione na wirtualną, staromodną klawiaturę. W dodatku, aby jeszcze pełniej oddać przeżycie gry na starym automacie, klawiatura zaprojektowana jest tak, by sprawiała wrażenie bycia pod kątem – dokładnie tak, jak wyglądałaby w rzeczywistości z punktu widzenia gracza.

Po prawej stronie znajdziemy przycisk automatycznej gry. Tuż obok niego mamy przycisk pozwalający nam przejąć kontrolę nad maszyną i samodzielnie uruchamiać rozgrywkę za każdym razem. Dalej mamy przyciski pozwalające ustawić wysokość zakładu – co ważne, zakład ustawiamy nie tylko jako wysokość kwoty, ale również ile linii chcemy obstawić. Dalej mamy wypisane całe 9 linii, dzięki czemu nie tylko możemy wybrać ilość, ale także, na które dokładnie chcemy postawić.

Z lewej strony mamy przycisk Select Game, a tuż obok niego paytable.

Nad przyciskami znajdują się okienka z informacjami o wysokości zakładu, wygranych itd.

W grze głównymi symbolami są różne litery (A, J, K, Q), liczby (10 i 9) oraz astronauty i astronautki, dwa rodzaje kosmitów, trzy planety oraz statek kosmiczny.

Symbolem Wild jest statek kosmiczny i może od zastąpić prawie każdy symbol. Nie jest w stanie zastąpić tylko i wyłącznie symboli scatter, którym jest niebieska planeta.

Dodaj opinię

Ocena