Always Hot Deluxe Online Za Darmo

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Always Hot Deluxe Online Za Darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent Novomatic
Typ automatu klasyczny
RTP (zwrot dla gracza) 95.36%
Bębny 3
Linie wygrywające 5
Min. zakład 0.01
Maks. zakład 5
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Automat do gry Always Hot Deluxe jest powrotem do starych, klasycznych automatów. Zasady gry są proste, pozbawione wymyślnych reguł. Producent Novomatic połączył to z możliwością wysokich wygranych – nic więc dziwnego, że bardzo długo było to jedna z najpopularniejszych gier.

Firma Novomatic powstała w 1980 roku i bez najmniejszych wątpliwości, jest liderem na rynku, jeżeli chodzi o gry slotowe online. Obecnie nie w każdym kasynie można ją znaleźć, ponieważ zastąpiły ją jej kontynuacje jak Ultra Hot, czy Sizzling Hot Deluxe.

Dla chcących spróbować swoich sił w klasycznej grze Always Hot Deluxemamy dobrą wiadomość: na naszej stronie można w nią zagrać całkowicie za darmo. Nie trzeba się przy tym rejestrować ani podawać swoich danych osobowych.

Darmowa gra umożliwia przetestowanie rozgrywki, zrozumienie jej zasad oraz upewnienie się, że jest to forma, która nam odpowiada. Po próbnych testach możemy zdecydować, czy chcemy zagrać za prawdziwe pieniądze, czy jednak wolimy wersję bezpieczną, bez ryzyka. Dla chcących postawić realne zakłady, na naszej stronie znajduje się lista sprawdzonych kasyn, które posiadają odpowiednie licencje oraz są polecane przez innych graczy.

Podstawowe cechy Always Hot Deluxe

Dostawcą oprogramowania do gry, jest Novomatic. Always Hot Deluxe jest grą klasyczną, utrzymaną w stylu jednorękiego bandyty. Jej charakterystyczną cechą, są płonące owoce i 7 po trafieniu w wygrywający układ.

Slot posiada trzy bębny oraz wygrywających pięć linii – trzy w poprzek oraz dwie na krzyż.

Minimalny zakład, jaki możemy postawić to £5, a maksymalny £500. Natomiast Jackpot może sięgać wysokości aż 500 x całkowitego zakładu. Co oznacza, że nawet przy niedużej wysokości zakładów, można mieć nadzieję, na wysoką wygraną.

Gra Always Hot Deluxe na pieniądze, nie posiada dostępu do darmowych spinów lub bonusów.

Jeżeli chodzi o symbole Wild i Scatter, to również nie znajdziemy ich w tej wersji gry.

Najważniejsze funkcje:

  • Automatyczne odtwarzanie: tak
  • Rundy bonusowe: tak
  • Darmowe spiny: nie
  • Tryb gry wieloosobowej: nie
  • Jackpot: 500 x całkowity zakład
  • Wersja mobilna: tak

Jak zagrać w Always Hot Deluxe

Always Hot Deluxe jest klasycznym automatem do gry, więc nawet nowicjusze nie powinni mieć z nim problemów.

Grafika gry nie jest bardzo rozbudowana i szczegółowa, ale równocześnie, jest bardzo przyjemna dla oka. Owoce, dzwonki i liczby, mają sympatyczny rysunkowy charakter. Ich kolory są żywe, sprawiają, że całość bardzo ładnie wygląda. W tło z kolei imituje ogień (co w nawiązaniu do nazwy, nie jest zaskakujące). Z kolei, trafienie szczęśliwego układu rysunków sprawia, że się one „spalają”, co w ciekawy sposób podkreśla zwycięstwo.

Gra można uruchomić na dwa sposoby. W prawym dolnym rogu mamy przycisk do odtwarzania automatycznego bądź start, dla gry bardziej „ręcznej”. Wszystko zależy od naszych upodobań. Obok tych przycisków, znajduje się także ikonka informująca nas o wysokości zakładu – w darmowej grze, z automatu widnieje tam cyfra 5.

Nadal w dolnej części ekranu, pośrodku, jest przycisk umożliwiający nam postawienie własnego zakładu. Tuż obok niego, z lewej strony mamy liczbę informującą o naszej możliwej wygranej. Możemy ją zmieniać poprzez przylegający przycisk „fun”, który decyduje o wielkości zakładu na linię.

Bezpośrednio w lewym dolnym rogu znajduje się Pomoc, w której znajdziemy zasady gry Always Hot Deluxe. Przed pierwszą rundą zawsze należy się z nimi zapoznać. Przycisk oznaczony jest znakiem zapytania „?”.

Symbolami występującymi w grze są: pomarańcze, arbuzy, śliwki, winogrona, wiśnie i cytryny oraz nieowocowe: podwójne siódemki, dzwonki oraz gwiazdki.

Najmniej opłacalną kombinacją (niezależnie od układu ukośnego czy poziomego) są trzy symbole śliwek, wiśni, cytryn i pomarańczy. Lepiej płatnymi są cytryny i arbuzy. Jednak najbardziej opłacalną kombinacją, zarówno w układzie poziomym, jak i ukośnym, jest składająca się z trzech symboli podwójnej siódemki.

Po każdym wygranym układzie, możemy przyjąć wygraną lub zaryzykować ją w rundzie bonusowej i starać się ją powiększyć odgadując kolor karty z talii. Jednak grozi to ryzykiem utraty wygranych pieniędzy.

Dodaj opinię

Ocena