Crazy Vegas Online Za Darmo

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Crazy Vegas Online Za Darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent
Typ automatu wideo slot
RTP (zwrot dla gracza) 94%
Bębny 5
Linie wygrywające 20
Min. zakład 0,2
Maks. zakład 6,25
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Crazy Vegas to propozycja video slotu od RTG. Automat stara się oddać jak najlepiej wrażenia, jakie możemy przeżyć w Vegas. Tym samym, w grafice zobaczymy dwie palmy wystające zza bębnów, a symbolami będą np. kości do gry. Crazy Vegas należy do slotów z grą progresywną.

RTG jest skrótem od Real Time Gaming. Gry oparte o ten software są doceniane przez graczy na całym świecie, gdyż dostarczają przeżyć znanych z kasyn naziemnych. RTG dostarcza najróżniejsze rodzaje automatów, dbając o to, by ich tematyki i style były różnorodne, a tym samym, każdy mógł znaleźć swój ulubiony slot.

Na naszej stronie można całkowicie za darmo przetestować grę Crazy Vegas. Darmowa możliwość gry oczywiście oznacza zarówno brak zakładów, jak i wygranych, gdyż nie ma obowiązkowej rejestracji. Ale ci, którzy chcą zagrać za prawdziwe pieniądze, znajdą Crazy Vegas na liście rekomendowanych przez nas kasyn, które udostępniamy.

Podstawowe cechy Crazy Vegas

Dostawcą oprogramowania Crazy Vegas jest RTG. Crazy Vegas jest video slotem z progresywną grą.

Stworzony jest na podstawie 5 bębnów, ale z aż 20 liniami wygrywającymi. Co daje nam bardzo duże możliwości kombinacji układów symboli.

Minimalny zakład, jaki możemy postawić, to od 0,02 do 100 funtów. A RTP (czyli zwrot dla gracza) wynosi 94%.

W grze znajdziemy zarówno symbole wild, jak i scatter, które swoją obecnością urozmaicają rozgrywkę.

Najważniejsze funkcje:

  • Automatyczne odtwarzanie: tak
  • Rundy bonusowe: tak
  • Darmowe spiny: tak
  • Tryb gry wieloosobowej: tak
  • Jackpot: Progresywny
  • Wersja mobilna: tak

Jak zagrać w Crazy Vegas

Tło gry utrzymane jest w odcieniach ciemnego granatu, ale tylko po to, by nasz wzrok skierowany był ciągle na kolorowe bębny. Obrazki są dość skomplikowane, przedstawiają postacie lub grafiki kart, czy kupkę pieniędzy, dlatego fani bardzo prostych symboli mogą czuć się na początku dziwnie. Z kolei ci, którzy lubią, jak coś się dzieje, a symbole są ciekawe i różnorodne, na pewno polubią grę od pierwszego uruchomienia.

Na samym dole, na czarnych kwadratach znajdziemy informacje o tym, ile postawiliśmy na jedną linię wygrywającą, ile jest linii oraz jaką kwotę możemy wygrać za jedną rundę. Wysokość kwot możemy łatwo zmieniać – służą do tego czerwone strzałki.

Po prawej stronie mamy różowy przycisk auto play oraz czerwony, z napisem spin. Możemy więc prowadzić swoją rozgrywkę na dwa sposoby.

Tuż nad bębnami z kolei znajduje się informacja o obecnej wysokości jackpotu. W przypadku Crazy Vegas mamy do czynienia z progresywny jackpotem. Co to znaczy? Wysokość jackpotu powiększa się z każdym kolejnym postawionym zakładem. Oznacza to, że jeżeli los będzie dla nas łaskawy, możemy wygrać naprawdę duże pieniądze, stawiając nawet małe kwoty.

Na samym dole, w prawym dolnym rogu, znajduje się pomoc (opisana po angielsku „help”). W niej znajdziemy dokładne zasady wygrywających symboli, czy układu linii. Zawsze dobrze się z nią najpierw zapoznać, gdyż na każdym automacie symbole są wyceniane inaczej. A już szczególnie jeżeli linii jest aż 20 i nie przebiegają one w prosty do przewidzenia sposób.

Crazy Vegas ma 8 symboli – w zależności od tego, ile ich pojawi się na linii wygrywającej, o tyle powiększa się nasza wygrana. Przykładowo, jeżeli na linii wygrywającej będziemy mieć tylko 3 symbole kości do gry, nasza wygrana będzie wynosić 5x. Ale jeżeli pojawi się ich aż 5, nasza wygrana powiększy się 45x.

Symbole (kolejno od najmniej wartościowego do najwięcej) to: kości do gry, stół karciany, karty, mężczyzna z kapeluszem, kobieta, Elvis, pieniądze oraz grafika z napisem Crazy Vegas (Scatter).

Podczas gry możemy również wygrać darmowe spiny lub Big Bonus Game, który może podnieść nasz zakład aż o 5x.

Dodaj opinię

Ocena