Magic Fruits 4 Deluxe Online Za Darmo

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Magic Fruits 4 Deluxe Online Za Darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent Wazdan
RTP (zwrot dla gracza) 96.1%
Bębny 5
Linie wygrywające 5
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Magic Fruits 4 od producenta Wazdan, to kolejna propozycja klasycznego slotu owocowego. Ta owocówka wprowadza nas w magiczne, bardzo kolorowe klimaty inspirowane trochę stylem disco.

Wśród innych slotów wyróżnia ją ilość bębnów – najczęściej spotyka się 3 lub 5 bębnowe gry, podczas gdy Magic Fruits 4 ma 4 bębny (jak sama nazwa gry wskazuje). Linii wygrywającej grze jest 10.

Zainteresowani? Darmową wersję Magic Fruits 4 znajdziecie na naszej stronie internetowej. Jest dostępna całkowicie za darmo, bez rejestracji i logowania w wersji demo, dzięki czemu bezpiecznie możecie ją wypróbować.

Wybierasz swoje pierwsze kasyno online? Koniecznie zapoznaj si z nasza listą bezpiecznych kasyn internetowych!

Podstawowe cechy Magic Fruits 4

Najważniejsze informacje o Magic Fruits 4:

 • Dostawca oprogramowania: Wazdan
 • Typ slotu: klasyczny
 • Liczba linii: 10
 • Liczba bębnów: 4
 • Minimalny zakład: 10
 • Maksymalny zakład: 100
 • Procent zwrotu RTP: 96,10%
 • Wild symbol: nie
 • Scatter symbol: nie

Najważniejsze funkcje Magic Fruits 4:

 • Automatyczne odtwarzanie: tak (zablokowane w wersji demo)
 • Rundy bonusowe: tak
 • Darmowe spiny: nie
 • Tryb gry wieloosobowej: nie
 • Jackpot: brak
 • Wersja mobilna: tak

Jak zagrać w Magic Fruits 4?

Magic Fruits 4 to owocówka w rytmie disco z dodatkiem szalonego Jokera. Posiada 4 bębny oraz 10 linii wygrywających. Nie ma symboli WILD i SCATTER, jest wizerunek Jokera pojawia się w charakterystyczny sposób, naniesiony na niektóre owoce.

Aby rozpocząć grę klikamy w środkowy, największy przycisk z dwoma zawracającymi strzałkami. Przycisk ten oznacza SPIN i wprawia bębny w ruch. Jednak, kliknąć należy go dopiero, gdy będziemy zadowoleni z wysokości postawionego zakładu. Tuż obok niego znajduje się symbol oznaczający AUTO GRĘ – jednak w wersji demo jest on zablokowany.

Wysokość zakładów zmieniamy po lewej stronie od przycisku SPIN. Najpierw mamy informacje o obecny CASH BET – czyli bieżącej wysokości zakładów na wszystkie linie. Tuż za nim mamy funkcję COIN VALUE i tutaj możemy zdecydować, jakiej wartości ma być pojedyncza moneta postawiona na pojedynczą linię wygrywającą. Ostatnia wartość to ilość linii biorących udział w zakładzie.

CASH BET to przemnożona ilość linii przez wartość pojedynczej monety. Dlatego ustawiając COIN VALUE na 1, musimy pamiętać, że nasz zakład wynosi w rzeczywistości 10 (przy zakładzie na 10 linii).

Po prawej stronie mamy przycisk MAX BET – który za jednym kliknięciem ustawia maksymalny zakład na 100. Jeżeli przycisk klikniemy ponownie, zakład wróci do ustawień sprzed podniesieniem do maksimum.

Następnie mamy okienko BALANCE – czyli wysokość naszego depozytu. Tuż za nim z kolei znajduje się informacja o naszej wygranej – gry trafimy na linię wygrywającą, wynik zakładu pojawi się tam.

Ostatni przycisk pozwala na ustawienie prędkości gry. Żółw oznacza grę powolną i w normalnym tempie, królik z kolei to gra przyspieszona.

Na samym dole Magic Fruits, na czarnym pasku z lewej strony znajdziemy takie przyciski jak „?” oraz „i”. To tam znajdziemy wszystkie niezbędne informacje grze, producencie, nawigacji czy symbolach. Zawsze należy je sprawdzać, przed rozpoczęciem gry.

Na czarnym pasku znajdziemy także przycisk głośnika odpowiedzialny na dźwięki w grze oraz symbol koła zębatego, gdzie znajdziemy dodatkowe ustawienia.

W Magic Fruits 4 występują takie symbole jak: pomarańcze, gruszki, śliwki, dzwonki, maliny, arbuzy, winogrona i szczęśliwa 7.

W Magic Fruits 4 jest także Joker, ale jak już pisaliśmy, nie występuje jako osobny symbol, a jest doklejony to symboli wymienionych powyżej. Nie oznacza to, że nie ma on żadnego wpływu na grę. Jeżeli uda nam się w linii wygrywającej trafić na 3 symbole Jokera, nasza wygrana zostanie obliczona jako 200, a gdy trafimy na 4 symbole Jokera w linii wygrywającej, nasza wygrana zwiększy się do 2000.

W grze podczas każdej wygranej, możemy wziąć udział w rundzie bonusowej GAMBLE. Polega ona na odgadnięciu koloru losowanej karty. Jeżeli odgadniemy poprawie, nasza ostatnia wygrana zostanie zwiększona x2. Jednak, jeżeli nie zgadniemy, zakład przepada. Dlatego na GAMBLE warto decydować się przy niskich wygranych, aby spróbować je podnieść – wysokich wygranych lepiej tam nie obstawiać.

Podstawowe informacje
Oprogramowanie Wazdan
Typ automatu klasyczny
Liczba linii 10
Liczba bębnów 4
Min. stawka na linię 1
Maks. stawka na linię 10
Min. rozmiar monet 10
Maks. rozmiar monet 100
Jackpot brak
Procent zwrotu 96,10%
Rundy bonusowe Tak
Wild symbol Nie
Scatter symbol Nie
Opcja autoodtwarzania Tak (niedostępna w wersji demo)
Darmowe spiny Nie

Dodaj opinię

Ocena