Automat do gry online Chicago

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Automat do gry online Chicago
Zagraj Na pieniądze
Producent Novomatic
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Bandycki świat gry Chicago

Nie martw się, jeżeli gra okaże się czarno-biała. To jest elementem kultury tych czasów, z których pochodzi gra. Najciekawszą częścią gry jest gangsterska historia, która podtrzymuje twoje zainteresowanie pod czas gry, jak i również intryguje. Wśród symboli gry są: policjanci, samochód, damy z papierosem, gangsterzy, figlarny chłopiec i symbole kart.

Ze względu na atmosferę jest to jedna z najbardziej niepowtarzalnych gier. Nawet wtedy automat wygląda dość kreatywnie. Gra również bez przerwy wynagradza gracza. Możesz stawiać na linię jak w przeszłych czasach.

Prosty interfejs gry Chicago z wspaniałym designem i grafiką pozwala uzyskać wiele pozytywnych emocji i cieszyć się hazardem, zanurzając się w bandycki świat Chicago.

Samochód gry Chicago uruchamia darmowe spiny

Automat Chicago to gra, która zawiera a 5 bębnów i 20 linii wypłat. Wszystkie wygrane kombinacje w grze tworzą się od lewej strony do prawej przy łączeniu jednakowych symboli na aktywnych liniach.

Maksymalną wygraną przynosi logo gry – Сhicago, które również jest symbolem Wild. Ten symbol zastępuje wszystkie inne znaki, z wyjątkiem symbolu Skatter. Przy uzyskaniu zwycięskiej kombinacji jest dostępna gra ryzyko. Ona pozwala na podwojenie wygranej. W grze ryzyko gracz musi odgadnąć kolory zakrytych kart, które pojawiają się na ekranie. W razie sukcesu kwota wygranej będzie zdwojona, jeśli się pomylisz, stracisz wszystkie wygrane za końcowy spin. W jednej rundzie można podwajać 5 razy.

Symbolem Scatter jest Samochód, który przyniesie pomnożenie ostatecznej stawki w razie uzyskania od 2 do 5 Scatterów i powoduje włączenie trybu Free Spins. Pojawienie się co najmniej 3 symboli Scatter uruchomia 12 darmowych spinów, w trakcie których występuje specjalny mnożnik. Każde kolejne zwycięskie kręcenie zwiększa znaczenie mnożnika o jeden. Możemy nawet uzyskać pomnożenia wygranej o 10 razy. Również  możemy wygrać dodatkowe obroty w czasie darmowych spinów bębna.

 

ekspert karolina mościcka
Karolina Mościcka
Recenzent Kasyn Online & Kasyno Ekspert

Karolina Mościcka to nasza specjalistka ds. szeroko rozumianego hazardu online. Karolina od 7 lat zajmuje się tą branżą i przeszła wszystkie możliwe poziomy wtajemniczenia.

Dodaj opinię

Ocena