Gra Elements Online

Gra Elements Online

Elements

Zagraj na pieniądze

18+ | Graj odpowiedzialnie | Anonimowihazardzisci.org

Producent Netent
Rundy bonusowe Nie
Wild Symbol Tak
Opcja autoodtwarzania Tak
Mnożnik Nie
Darmowe spiny Tak
Scatter Symbol Nie
Progresywny Tak

Poczuj energię Elements

Dziś już wiemy, że w ich domniemaniach tkwiło ziarno prawdy. Jeżeli chcesz poznać potęgę żywiołów  zagraj darmowe gry hazardowe Elements.

Elements to 5-bębnowa, 3-rzędowa gra z 20 liniami wygrywającymi, animowanymi symbolami 3D oraz piękną grafiką. W tej grze niby wszystko typowe, jednak inne: kręcenie bębnów nie jest w ogóle kręceniem, a lawinowym spadaniem symboli z tablicy.  Gdy pojawi się linię, symbole, które złożone są na nią, zostają przestawione na tarczę z cechami żywiołów. Gdy te symbole znikną, puste miejsce będzie zastąpione następnymi symbolami i jeżeli będziesz mieć szczęście – kolejną linią wygrywającą.

Elements to niezwykła wciągająca gra, z wieloma funkcjami dodatkowymi.

Zakręć żywiołami w  Elements

W Elements awatary przedstawiają cztery żywioły: Powietrze, Wodę, Ogień i Ziemię.  Gra Elements posiada trzy symboli bonusowe: Avalanche, tryb swobodnego spadaniaFree Falls, oraz Wild symbol  podczas gry głównej i Storm Wilds podczas trybu Free Falls. Symbol Wild zastępuje dowolny znak na bębnach, pomagając utworzyć jak najwyższą wygraną. Re-spin następuje za każdym wygranym spinem, a wskaźnik Avalanche, jak i wskaźnik energii, zostaje podświetlony. Gdy gracz zapełni wszystkie Avalanche, następuje aktywacja Free Spinów. Każdy z żywiołów może namieszać na bębnach znakami Wild.

Tryb Avalanch powoduje, że symbole z wygraną kombinacją wybuchają, a nowe znaki pojawiają się na ich miejscu. Ta funkcja czyni atrakcyjną rozgrywkę i zwiększa szansę gracza na wygraną. Gra Elements wyróżnia cztery znaki Storm Wilds, dla każdego żywiołu. Możemy zgarnąć 10 darmowych spinów, gdy tryb Free Falls jest aktywny.

ekspert karolina mościcka
Karolina Mościcka
Recenzent Kasyn Online & Kasyno Ekspert

Karolina Mościcka to nasza specjalistka ds. szeroko rozumianego hazardu online. Karolina od 7 lat zajmuje się tą branżą i przeszła wszystkie możliwe poziomy wtajemniczenia.

Dodaj opinię

Ocena