Cowboys and Aliens Online

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Cowboys and Aliens Online
Zagraj Na pieniądze
Producent
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Dobro i zło w Cowboys and Alies

Akcja filmu rozgrywa się w 1873 roku.  Mieszkańcy małego miasteczka na Dzikim Zachodzie zostają zaatakowani przez wrogą kosmiczną rasę i muszą walczyć o przeżycie.

Jednak automat posiada możliwość zmienić przebieg filmu. Gracz może wybrać swój wariant rozwijania wydarzeń: być dobrym albo dołączyć się do  kosmicznej rasy. Dlatego ta zabawna gra jest unikalną.

Gra ma najnowocześniejszą i nasyconą grafikę 3D oraz wspaniałą animację.  Zasługuje na uwagę również muzyka, która świetnie pasuje do motywu gry i jest bardzo dynamiczną.

Atrakcyjne bonusy w grze Cowboys and Alies

Gra hazardowa Cowboys and Alies to 5-bębnowy automat z 9 wygrywającymi liniami. Symbolami gry są  karty i postaci z komiksu, a także specjalne symbole  Wild, Scatter oraz dwa Bonusy.

Symbolem Wild w grze jest Latający Talerz. Zastępuje on wszystkie inne symbole z wyjątkiem symbolu Scatter.

Symbolem Scatterjest Logotyp Cowboys & Aliens. Trafienie co najmniej 3 takich symboli może przynieść graczowi darmowe obroty.

Bonus Alien Weapon aktywuje grę Alien Weapon. Wtedy,  na ekranie wypadnie cyfra od 1 do 4. Ona wyznaczy ilość strzałów po dowolnych symbolach. Te symbole zmieniają się na Wild, a potem  tworzą wygraną kombinację.

Bonus Alien Attack odblokowuje rundę Alien Attack. Graczowi zdarzy się odbijać napad kosmicznej rasy. Najpierw, należy wybrać jednego z trzech bohaterów:

Zeke jest uzbrojony karabinem z 6 kulami, który zawsze trafia do celu.

Veriti posiada batog, który bije 20 razy, lecz często chybia.

Mieszkaniec Indii wypuszcza 12 grotów, jednak jego łuk ma średnią precyzję.

Każdy udany strzał po wrogu przynosi wypłatę, mnożnik czy dodatkową broń.

 

ekspert karolina mościcka
Karolina Mościcka
Recenzent Kasyn Online & Kasyno Ekspert

Karolina Mościcka to nasza specjalistka ds. szeroko rozumianego hazardu online. Karolina od 7 lat zajmuje się tą branżą i przeszła wszystkie możliwe poziomy wtajemniczenia.

Dodaj opinię

Ocena