Evolution Online Za Darmo

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Evolution Online Za Darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent Netent
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Evolution  pod poziomem morza

Jest to fascynująca gra z doskonałą grafiką. Głównemu tłu morza towarzyszą relaksujące dźwięki i niesamowita animacja.

Znajdziemy tu ikonę jednokomórkowej ameby i będziemy obserwatorami ewolucji różnych zwierząt: Basilik Pluma, Bestia Dentum, Albus Slugus, Basilisk Hairicus, Draconius Rex. Nietypowymi elementami automatu są odgłosy podwodnych łodzi. W grze bębny toczą się nie w dół a w górę.

Ewolucja wygranejw Evolution

Evolution to 5-bębnowy, 25-liniowy automat. Największą wypłatę gwarantuje Draconius Rex – 750 kredytów, jeżeli graczowi uda się wykręcić 5 z nich na aktywnej linii, Basilisk Pluma daje 250 kredytów, Basilisk Hairicus to już tylko 200 kredytów, a Bestia Dentum – 175 kredytów.

Darmowe spiny Free Spins rozgrywane są automatycznie.  Trzy symbole Free Spins dają 10 darmowych obrotów, 4 – 15 obrotów, 5 – 20 obrotów.  Na czas trwania bonusu gracz jest przemieszczany z morza na ląd.

Wygrywająca kompozycja znaków w darmowych obrotach wyzwala funkcję Evolution. Ona gwarantuje możliwość wspiąć się po orbicie symboli i umożliwia okazje na większą wygraną. Podczas rundy bonusowej Free Spins, wygrywające kombinacje symboli ewoluują i przebudowują się w wyżej płatne symbole. Na przykład, kombinacja, która się składa z symboli Albus Slugus pozwoli przeistoczyć się w Bestia Dentum, dzięki czemu bębny zostaną zapełnione symbolami tego typu. To oznacza, że każda nowa wygrywająca kombinacja powiększa wartość wszystkich wygranych. Darmowe obroty Free Spins są bardzo korzystne i sprawiają, że gra jest godna uwagi.

Symbole Wild mogą zastąpić każdy inny symbol, z wyjątkiem Scatter, ale one pojawią się tylko na bębnach 2, 3, 4 i 5.

 

Dodaj opinię

Ocena