Columbus Deluxe Online Za Darmo

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Columbus Deluxe Online Za Darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent Novomatic
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Columbus Deluxe – starszy brat

Jak się okazało, ten zamysł był bardzo mądry, ponieważ gra Columbus Deluxe zyskała mnóstwo wielbicieli w krótkim czasie. Producent postanowił nie zmieniać schematu działania gry, w związku z tym odmienność Columbus Deluxe od brata Columbus oparta na części graficznej.

Wygraj jeszcze więcej w grze Columbus Deluxe

Maszyny gra Columbus Deluxema kilka trybów, oprócz gry normalnej – są to gra ryzyko i gra bonusowa. Symbolami w grze są:   okręty, piękne księżniczki marynarze i biżuteria. Łańcuszek i piękna Księżniczka są ikonami, które mogą przynieść ekstra wygrane w grze.

W grze symbolem Skatter jest okręt. 3 ikony Skatter dają wolne kręcenie. Symbolem Wild jest Kolumb, który oczywiście może zastąpić każdy inny symbol.

Automat jest odświeżoną i ulepszoną wersją klasycznej gry Columbus, popularnej i znanej wśród wielbicieli gier hazardowych. Więc, gra oferuje nowe opcje w połączeniu z klasycznymi cechami.

Każda zwycięska kombinacja uruchamia grę ryzyko Gambling Round. Podczas tej tryby można podwoić wygraną, odgadując kolor kart. Możemy zrezygnować z tej rundy, zabrać swoją wygraną i przechodzić do dalszej gry. Jeżeli nie zgadniesz koloru karty, stracisz wszystkie nagrody.

Jako symbol Wild w grze służy ikona Kolumba.  Mu często towarzyszą inne symbole: Królowa Hiszpanii, kompas lub łańcuszek. Jako Wild symbol Kolumb zastępuje inne symbole, oprócz symbolu Scatter. Symbole Scatter zostały zaproponowane jako postacie okrętów Pinta, Nina i Santa Maria. Trzy symbole Scatter w dają 10 darmowych obrotów.

Gra zapewnia doświadczenie najwyższej jakości i jest prosta w obsłudze. Nie wymaga ona żadnej specjalnej wiedzy ani umiejętności, może w nią zatem grać praktycznie każdy.

Dodaj opinię

Ocena