Nyan Cat

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Nyan Cat
Zagraj Na pieniądze
Producent
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

W przestrzeni wirtualnej istnieje wiele różnych memów, jednak Nyan Cat jest wyjątkowy i nie da się go pomylić z innymi. Ten słynny kotek przygotowuje się do kosmicznej wyprawy. Nyan Cat ma piękne, tęczowe futro i nadprzyrodzone zdolności. W grze kot jest chory i potrzebuje specjalnych smakołyków, aby obniżyć temperaturę. Lata po niebie, zbierając potrzebne cukierki i pokonując przeszkody.

Gracze towarzyszą mu w ekscytującej podróży przez magiczny świat, pomagając mu zbierać słodycze i wykonywać zadania w ograniczonym czasie.

Jak zagrać w Nyan Cat

Nie masz w tej grze ściśle wyznaczonej trasy, więc można uważać ją za zabawną podróż. Nie powinno to jednak wprowadzić Cię w błąd, że nie musisz być ostrożny, ponieważ w kosmosie jest łatwo spotkać niezwykłe i nie zawsze przyjazne stworzenia. Najgorszymi z nich są zielone kosmici-psy, ale kocięta waflowe są jeszcze gorsze.

Pozwól swojemu kotkowi biegać na wielu platformach wielopoziomowych, ponieważ tam on może znaleźć i zebrać wszelkiego rodzaju słodycze. Pilnuj pojawienie się bonusów i staraj się nie upaść, jest to bardzo niebezpieczne. Im więcej żywności zbierze, tym więcej punktów spadnie na twoje konto.

Nyan kot uwielbia rozwiązywać łamigłówki. Jednak tym razem sam okazał się głównym bohaterem zagadki, którą gracze muszą rozwiązać. W trakcie gry można zobaczyć różne obrazy kota. Gracze będą musieli naprawdę postarać się, aby pokonać jeden z poziomów i przejść do następnego. Można to zrobić tylko przesuwając różne figury. Zrób to w taki sposób, aby ustawić jeden rząd z trzech lub więcej identycznych fragmentów. Tylko w ten sposób możesz wyeliminować je z pola gry i przejść do następnego poziomu.

Aby zagrać w grę Nyan Cat za darmo na naszej stronie należy nacisnąć przycisk “Zagraj za darmo”. Dalej wyświetla się sama gra, aby zacząć grać wciśnij “Play Nyan”, po tym kliknięciu wyświetla się menu z wyjaśnieniem wszystkich figur gry. Na przykład, pigułka może Cię przyspieszyć, a magnez przyciąga wszystkie słodycze. Dodatkowo masz inne opcje w głównym menu gry, takie jak: submit score, high score, achievements, more games. Również jest opcja wyciszenia dźwięków.

Dodaj opinię

Ocena