Enchanted Online Za Darmo

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Enchanted Online Za Darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent Betsoft
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Czarujący las Enchanted

Zachwycający las, w który wchodzi gracz, posiada wiele opcji bonusowych oraz gier, gdzie można spotkać skrzaty, wróżki, czarodzieje i olbrzymy.

Gra jest napełniona fantastycznymi opcjami i jaskrawymi bohaterami. Fabuła gry kręci się wokół baśni i czarownych opowiadań, które przywrócą wspomnienia z dzieciństwa, dając możliwość stworzyć swoją własną baśń

Magiczne zaklęcie gry Enchanted

Tonk jest małym leśnym bohaterem kasyno online Enchanted. On zbiera złote klucze, jak tylko gracz trafi ich na 5 bębnie. Po zebraniu 3 klucze rozpoczyna się opcja bonusowa Tonk’s Tinkering Doors, w której możemy wygrać kredyty bonusowe. Jeśli zbierze się co najmniej 3 symboli Crazy Hat rozpoczyna się opcja bonusowa  Crazy Hat’s Crazy Reels.  Wtedy 3 bębny będą losowo od nowa się zakręcać, a gracze mogą wygrać ekstra nagrody z powodu powstałych przez te nowe zakręcenia kombinacji.

Po trafieniu na linii wypłat co najmniej 3 symboli Księgi zaklęć (Spell book) rozpoczyna się runda The Ultimate Spell book Free Spins. Gracz  może zyskać dodatkowe bonusy jeśli w czasie rundy darmowych zakręceń trafi symbol Unique Enchanted na drugiej pozycji  trzeciego bębna. Po trafieniu na aktywnej linii wypłat symboli Ryfus (Olbrzym) i Feera (wróżka) rozpoczyna się drugą rundą bonusowa Feera’s Birdie.  Wtedy gracz musi pomoc wróżce w odzyskaniu od Olbrzyma jej ptaszka. Wróżce należy zaatakować Olbrzyma, kiedy tylko ona znajduje się nad nim. Aby uwolnić ptaszka, musi ona rzucić na niego zaklęcie 3 razy. Każde zaklęcie daje kredyty bonusowe. Gracz może iść do lasu po inne bonusy kiedy ptaszek zostanie uwolniony a Olbrzym zamieni się w żabę.

Przycisk Zakręcenie przy maksymalnym zakładzie pozwala, przy aktualnym poziom zakładu oraz nominale żetonu, wybrać wszystkie linie wypłat. Również, w grze dostępna jest opcja włączania wyłączania dźwięku w góry ekranu.

 

Dodaj opinię

Ocena