All American Poker od Microgaming

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
All American Poker od Microgaming
Zagraj Na pieniądze
Producent Microgaming
RTP (zwrot dla gracza) 99.38%
Min. zakład 0.2
Maks. zakład 20
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

All American Poker online za darmo

Firmę Microgaming z pewnością doskonale znają gracze z całego świata, którzy pasjonują się grami w karty online na prawdziwe pieniądze. I trudno się temu dziwić, bo jest ona absolutnym liderem w kwestii internetowych blackjacków, pokerów wideo, bakaratatów i wielu innych rodzajów gier na pieniądze. Dzisiaj chcemy Ci przedstawić jeden z największych hitów tego producenta i jedną z najciekawszych odmian pokera wideo w ogóle – jest to All American Poker gra wydana na rynek w 2017 roku. Naprawdę warto ją poznać, więc specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy dzisiaj szczegółowy opis tej znakomitej produkcji.

Warto także uzupełnić informacje teoretyczne o wiedzę praktyczną – w tym celu zachęcamy Cię do zagrania w All American Poker demo, które znajdziesz na naszej stronie. Nie musisz się rejestrować w naszej witrynie, logować, podawać danych osobowych, numeru telefonu, czy adresu e-mail, nie będziesz też musiał wpłacać pieniędzy, klikać w reklamy, czy też zapisywać się do oferowanego przez nas biuletynu reklamowego. Po prostu uruchom ten ciekawy tytuł i graj w niego ile tylko zechcesz nabierając doświadczenia i doskonale się przy tym bawiąc. A potem możesz przejść do swojego ulubionego nowego kasyna online pl, by zagrać w All American Poker casino z wirtualnym krupierem i spróbować zgarnąć jak najwięcej wygranych podczas rozgrywki!

Specyfikacje techniczne All American Poker

All American Poker online to gra wyprodukowana w 2017 roku przez Microgaming. Jest ona oparta o klasycznego pokera pięciokartowego dobieranego, który jest chyba najbardziej znaną i rozpowszechnioną w naszym kraju odmianą tej gry w karty – więc nawet jeśli nigdy wcześniej nie miałeś okazji grać w All American Poker, to błyskawicznie się tutaj odnajdziesz i zrozumiesz zasady tej gry.

Współczynnik zwrotu dla gracza (Return to Player, czyli RTP) wynosi w przypadku All American Poker gry online 99,38%, jest więc niezwykle wręcz wysoki – i choćby z tego tylko powodu warto zagrać w tę ciekawą grę! Najniższa kwota do postawienia to 0,20 monety, natomiast najwyższa suma to 100 monet – mamy więc do czynienia z naprawdę sporą rozpiętością stawek na jedno rozdanie. Ale najważniejsza cecha tej gry widoczna jest zaraz po jej uruchomieniu. Pierwszym ekranem, jaki ujrzy gracz, jest wybór liczby rozdań! Do dyspozycji są następujące opcje:

  • 1,
  • 5,
  • 10,
  • 50,
  • 100.

Czyli jeśli zechcesz, to możesz zagrać nawet na 100 rozdań. Jednak niezależnie od wybranej opcji, zawsze maksymalny zakład na jedną rundę wynosi 100 monet (czyli 1 monetę na 1 rozdanie przy 100 rozdaniach i 100 monet na rozdanie po wybraniu opcji grania na 1 rozdanie). A jeśli będziesz chciał zmienić liczbę rozdań, to wystarczy po prostu uruchomić grę od nowa! Z pewnością interesuje Cię także tabela wygranych dla tej gry. Prezentuje się ona następująco.

Symbol / zakład 1 moneta 2 monety 3 monety 4 monety 5 monet
Poker królewski 250 500 750 1 000 4 000
Poker zwykły 50 100 150 200 250
Kareta z asów 80 160 240 320 400
Kareta dwójek, trójek, czwórek 40 80 120 160 200
Kareta kart o wartości 5 lub wyższej 25 50 75 100 125
Full 7 14 21 28 35
Kolor 4 8 12 16 20
Strit 4 8 12 16 20
Trójka 3 6 9 12 15
Dwie pary 2 4 6 8 10
Para waletów lub wyższa 1 2 3 4 5

Jest to tabela dla jednego rozdania – dla większej liczby rozdań nie są dostępne opcje zakładów obejmujących 2, 3 i 4 monety.

All American Poker – jak grać?

All American Poker bez depozytu ma typową dla firmy Microgaming oprawę graficzną, czyli bardzo oszczędną, bez niepotrzebnych ozdobników. Mamy tutaj po prostu niebieskie, jednolite tło oraz żółty panel sterowania z niebieskimi przyciskami. Na górze ekranu znajduje się także jeszcze tabela wygranych (albo po bokach przy większej liczbie rozdań).

Sama rozgrywka jest także banalnie prosta. Najpierw wybierz nominał żetonu korzystając z niebieskich przycisków – i +. Możesz też wybrać liczbę żetonów na zakład – przycisk BET ONE oznacza wybranie jednego żetonu, a BET MAX to pięć żetonów o wybranym nominale. Na przykład po ustaleniu nominału żetonu na 20 monet i kliknięciu BET MAX łączny zakład na grę wyniesie 100 monet.

Teraz, gdy jesteś gotowy do darmowej gry, kliknij przycisk DEAL. Zaznacz karty, jakie sobie chcesz zostawić i kliknij DRAW. Otrzymasz nowe karty, a potem gra oceni siłę Twojego układu i wypłaci Ci odpowiednią wygraną. Tutaj nie rywalizujesz z wirtualnym krupierem!

All American Poker – graj bez logowania

Jeśli lubisz pokery wideo, to bez wątpienia możliwość zagrania u nas w All American Poker za darmo przekona Cię do tego, że jest to jeden z najlepszych i najbardziej wciągających tytułów z tej kategorii dostępny na rynku. Firma Microgaming w końcu wypracowała sobie swoją renomę właśnie na grach tego typu, a opisywany przez nas dziś poker wideo bez wątpienia odpowiada za sporą jej część. Zatem zachęcamy Cię do zagrania w ten wspaniały tytuł na stronie kasyna online legalnego w Polsce i powalczenia o atrakcyjne wygrane!

FAQ

Czy w All American Poker online firma Microgaming dołożyła jakieś funkcje dodatkowe?

To zależy, jak na to spojrzeć - bo z jednej strony All American Poker internetowy to typowy poker wideo oparty o pięć kart. Nie ma on żadnych funkcji dodatkowych rozszerzających standardowy zbiór reguł gry w pokera w tej odmianie. Ale z drugiej strony firma Microgaming znacząco uatrakcyjniła rozgrywkę, bo dodała do swojej gry możliwość rozegrania większej liczby rozdań za jednym zamachem - nawet do 100 rozdań jednocześnie. A to znacząco podnosi atrakcyjność tej gry.

Czy znajdę gdzieś wersję gry All American Poker za darmo?

Oczywiście, że tak. Zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą naszej witryny internetowej, na której udostępniamy setki, a może nawet tysiące gier hazardowych w wersji demonstracyjnej. Wśród nich znajdziesz także All American Poker darmowy, który jest kompatybilny z większością urządzeń dostępnych na rynku, nie wymaga rejestracji przed zagraniem i możesz w niego grać ile tylko będziesz chciał!

Czy trzeba coś robić przed zagraniem w All American Poker na smartfonie?

Nic nie musisz robić, bo All American Poker gra online jest bardzo prostym produktem wykonanym w technologii HTML5 i wymagającym tylko przeglądarki internetowej do uruchomienia. Będzie działać znakomicie na dowolnym urządzeniu zapewniając płynną rozgrywkę i wiele emocji. Ponadto jest bardzo wygodna w obsłudze dzięki doskonale przemyślanemu interfejsowi, dostosowanemu między innymi do wymogów urządzeń mobilnych.

Czy mogę wygrać prawdziwe pieniądze grając w All American Poker?

Pokery wideo nigdy nie były tytułami służącymi do tego, by się szybko wzbogacić, All American Poker nie jest pod tym względem żadnym wyjątkiem. Maksymalna kwota do zgarnięcia w tej grze wynosi jednak aż 80 tysięcy monet, co dla wielu graczy może być jednak istotnym argumentem przemawiającym za zagraniem w tę konkretną pozycję.

Dodaj opinię

Ocena