Jacks or Better Poker od Habanero

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Jacks or Better Poker od Habanero
Zagraj Na pieniądze
Producent
RTP (zwrot dla gracza) 99.54%
Min. zakład 0.2
Maks. zakład 20
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Jacks or Better Poker online za darmo

Dzisiaj chcemy Ci zaprezentować grę hazardową Jacks or Better Poker. Jest to, jak łatwo się domyślić na podstawie nazwy, poker wideo. Został on wyprodukowany przez dobrze rozpoznawaną na rynku i cieszącą się znakomitymi opiniami firmę Habanero. Gra Jacks or Better Poker należy do szerokiej gamy pokerów wideo z serii Multihand wyprodukowanej przez Habanero, więc gracze, którzy mieli do czynienia z dowolnym produktem należącym do tego grona, szybko poczują się tutaj jak w domu widząc znajomy interfejs.

Nie trzeba zresztą wierzyć nam tylko na słowo. Oferujemy Ci znakomite uzupełnienie naszej recenzji pod postacią wersji demonstracyjnej gry Jacks or Better Poker. Możesz w nią zagrać zupełnie za darmo w naszym serwisie internetowym. Dzięki temu będziesz mieć okazję na lepsze poznanie tej gry, zrozumienie jej zasad i specyfiki rozgrywki w trybie wielu rozdań. To świetna okazja, by nabrać doświadczenia w grze bez konieczności płacenia na każde kolejne rozdanie. Możesz do woli mieszać ustawieniami, popełniać z premedytacją błędy i obserwować co się wtedy wydarzy podczas gry. I wszystko za darmo!

Oczywiście poker wideo taki jak Jacks or Better Poker to gra, w której grasz wyłącznie przeciwko wirtualnemu krupierowi, a konkretniej kasynu internetowemu. Tutaj nie rywalizujesz z innymi graczami, nie ma także procesu licytacji. Możesz potraktować Jacks or Better Poker jako internetową odmianę pokera pięciokartowego dobieranego, którą to grą właśnie Jacks or Better Poker jest.

Specyfikacje techniczne Jacks or Better Poker 

Jacks or Better Poker jest produktem firmy Habanero należącym do długiej serii pokerów wideo z obsługą trybu wielu rozdań w ramach jednej rundy. Gra ma charakterystyczną oprawę graficzną z niebieskim tłem i żółtym panelem sterowania. Centralną część ekranu zajmują karty składające się na główne rozdanie oraz tabela wygranych. Górna część przeznaczona jest na karty w trybie wielu rozdań, a dolną sekcję zajmuje żółty panel sterowania zawierający zestaw wszystkich niezbędnych przycisków sterujących i ustawień w grze Jacks or Better Poker.

Na panelu sterowania ustawiamy między innymi wartość żetonu i ich liczbę na pojedynczą rundę. Niezależnie od tego, jaką liczbę jednoczesnych rozdań wybierzesz, zawsze maksymalna wartość zakładu wynosi 100 monet. Oczywiście w takim przypadku różna będzie wartość zakładu na pojedyncze rozdanie. Jeśli na przykład zagrasz na 1 rozdanie, to wtedy możesz postawić maksymalnie 100 monet na swoją rękę. Ale dla trybu 100 rozdań maksymalna stawka na jedno rozdanie wyniesie wtedy 1 monetę. Ma to oczywiście swoje odzwierciedlenie w tabeli wygranych, która automatycznie się aktualizuje na podstawie zmian wysokości zakładów i liczby rozdań.

Zanim zaczniesz grać, ustaw sobie wysokość stawki korzystając z przycisków „+” i „-” na panelu sterowania. Możesz użyć też opcji BET ONE oraz BET MAX. Potem zostaje już tylko przycisk DEAL, który rozpoczyna grę i kliknięty drugi raz wymienia karty na nowe.

Warto w tym momencie pochwalić także grę Jacks or Better Poker za doskonałą kompatybilność ze wszystkimi urządzeniami. Firma Habanero wykonała tę grę w technologii HTML5, co oznacza, że gra działa po prostu z poziomu przeglądarki internetowej. W efekcie tego mamy tutaj produkt, który pozwala tak samo komfortowo zagrać zarówno na komputerze z Linuksem, laptopie z Windows, Chromebooku, tablecie z Androidem lub telefonie komórkowym z systemem iOS lub Windows Phone. Nie ma po prostu znaczenia, jakiej platformy użyjesz o ile dysponuje ona przeglądarką z obsługą HTML5!

Jak zagrać w Jacks or Better Poker?

Przed rozpoczęciem grania w Jacks or Better Poker musisz wybrać liczbę rozdań na pojedynczą turę. Do wyboru masz 1, 5, 10, 50 i 100 rozdań. Oczywiście najbardziej emocjonująca jest ta ostatnia opcja, która pozwala Ci jednocześnie zagrać aż 100 rozdań. Ale jak to wygląda w praktyce? Otóż bardzo prosto.

  1. Gdy już ustawisz wysokość stawki na grę i klikniesz przycisk DEAL, otrzymasz pięć kart w środkowej części ekranu. Wszystkie pozostałe karty będą zakryte.
  2. Oceń swoje rozdanie i zdecyduj, które karty chcesz zostawić. Kliknij je. Jeśli włączyłeś wcześniej opcję AUTO HOLD, to gra sama Ci podpowie, jaki będzie optymalny wybór zaznaczając karty. Możesz naturalnie zmienić to zaznaczenie podejmując decyzję na własną rękę. Jednak musisz to dobrze przemyśleć, bo Twoja decyzja wpłynie na pozostałe rozdania!
  3. Gdy już wybierzesz bowiem karty do pozostawienia, to po kliknięciu przycisku DEAL wszystkie pozostałe rozdania otrzymają te same karty, jakie zdecydowałeś się pozostawić, a następnie pozostałe zostaną wymienione na losowo wybrane z talii karty. 

Zademonstrujemy to na przykładzie:

  • Otrzymałeś na początku karty 5 – 9 – Q – Q – 2. Po szybkiej analizie stwierdzasz, że zostawisz sobie dwie damy, a pozostałe trzy karty wymienisz. Kliknij więc obie te karty.
  • Jeśli teraz klikniesz przycisk DEAL, to zaznaczone przez Ciebie jako do zostawienia karty zostaną przeniesione do każdego z pozostałych rozdań. Inaczej mówiąc, każde rozdanie będzie mieć dwie damy. Do każdego z nich zostaną dolosowane trzy losowo wybrane karty, w efekcie czego w każdym rozdaniu będzie dostępne pięć kart. 
  • Gra Jacks or Better Poker oceni wtedy siłę każdego rozdania z osobna i wypłaci nagrodę. Każde z rozdań będzie w naszym przykładowym przypadku miało co najmniej jedną parę dam, która sama w sobie zapewnia wygraną. A możliwe, że w innych rozdaniach otrzymasz karty tworzące na przykład trójkę, fulla, dwie pary lub karetę!

Zauważ także, że jak można się spodziewać na  podstawie nazwy, gra ta premiuje parę waletów lub inne układy o wyższej wartości. W odróżnieniu od innych gier z tej serii nie są tutaj natomiast premiowane specjalne układy karet. Inaczej mówiąc, każda kareta jest warta tyle samo.

Specyfika tej gry oznacza, że nie da się w niej zastosować żadnej strategii dla standardowych odmian turniejowych pokera, jak na przykład Texas Hold’em. Nie ma tutaj licytacji, ani kontaktu z innymi graczami (nie rywalizujesz z nikim), nie da się więc na przykład blefować. Nie da się też stosować typowych dla ruletki systemów obstawiania typu Parley lub Martingale, ponieważ nie ma tutaj zakładów dających szansę wygrania zbliżoną do 50%.

Jacks or Better Poker – podsumowanie

Naszym zdaniem Jacks or Better Poker to świetna propozycja dla miłośników najbardziej klasycznej wersji pokera wideo. Nie ma tutaj żadnych dodatków będących odstępstwem od kanonu. Grasz w pokera pięciokartowego dobieranego z komputerem, wymieniasz karty i zgarniasz nagrody. To wszystko. Jednak warte podkreślenia jest to, że możesz bez problemu zagrać w Jacks or Better Poker na swoim telefonie, bo gra znakomicie się sprawdza w takich warunkach. Rozgrywka jest szybka, interfejs jest w pełni dostosowany do potrzeb ekranów dotykowych, co daje doskonałą propozycję na szybkie rundki pokera w wolnej chwili.

Dodaj opinię

Ocena