Double Bonus Poker online za darmo

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Double Bonus Poker online za darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent
RTP (zwrot dla gracza) 99.11%
Min. zakład 0.2
Maks. zakład 20
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Double Bonus Poker od Habanero

Firma Habanero jest doskonale znana wielu graczom lubującym się w pokerach wideo z racji tworzenia wielu ciekawych tytułów właśnie w tej grupie gier hazardowych. Do tego grona należy także prezentowana przez nas dzisiaj gra pod tytułem Double Bonus Poker. To dosyć typowy poker wideo z jednym tylko istotnym zastrzeżeniem – otóż podobnie jak wiele innych produktów tego producenta, pozwala on grać na większą liczbę rozdań, nawet do 100 w ramach jednej rundy. Opiszemy ten proces nieco bliżej już za chwilę.

A w międzyczasie możesz spróbować swoich sił grając w Double Bonus Poker za darmo w naszym serwisie internetowym. Nie będziemy od Ciebie wymagali zakładania konta, ani też logowania się. Nie będziesz musiał podawać adres e-mail, ani numeru telefonu, nie żądamy od Ciebie wpłacania pieniędzy, ani też przesyłania poufnych danych osobowych. Aby uzyskać darmowy dostęp do gry Double Bonus Poker nie będziesz musiał się też zapisywać do naszego newsletter,a czy też ogólnie spełniać jakikolwiek innych warunków.

U nas wszystkie gry, jakie mamy w ofercie są w wersji demo. A to oznacza, że nie płacisz za granie i nic nie wygrywasz. Za to możesz grać w nie do woli, bez żadnych warunków i ograniczeń. Dzięki temu poznajesz nowe tytuły, nabierasz doświadczenia, będziesz w stanie lepiej zrozumieć działanie funkcji dodatkowych, czy też sposoby naliczania wygranych. A na dodatek, darmowe gry hazardowe takie jak Double Bonus Poker zapewniają Ci przecież mnóstwo zabawy związanej z graniem w gry na pieniądze (choć w wersji darmowej!).

Specyfikacje techniczne Double Bonus Poker

Od strony technicznej gra Double Bonus Poker jest bardzo podobna do wielu innych tytułów firm Habanero i Microgaming, takich jak na przykład American Poker 5, Aces and Eights, czy też Double Double Bonus Poker. Na pozór wyglądają one identycznie różniąc się jedynie kolorem grzbietów kart i logo. Ale istotniejsze różnice kryją się w tabeli wypłat. Na przykład opisywana przez nas dzisiaj gra Double Bonus Poker za minimalną premiowaną kombinację kart uważa jedną parę waletów lub kart o wyższej wartości – para dziesiątek nie jest już nagradzana. Jest to odmiana znana jako Jacks or Better.

Zwróć także uwagę na wyżej premiowane kombinacje. Dostrzeżesz tam na przykład, że kareta z kart o wartości 2, 3 lub 4 jest wyżej premiowana od karety z kart od piątek do króli. W tym pierwszym wypadku możesz dostać 400 monet grając na najwyższy zakład, a w tym drugim tylko 250. Ale najwyżej premiowaną karetą w Double Bonus Poker jest kareta z asów, która jest warta aż 800 monet. W odróżnieniu od innej gry o podobnym tytule, czyli Double Double Bonus Poker, ta gra nie uwzględnia jednak piątej karty obok karety do różnicowania wysokości należnych wygranych.

Interfejs dla gry Double Bonus Poker jest banalnie prosty w użyciu. Okno gry ma niebieskie tło, to właśnie na nim widoczne są karty (ich liczba zależna jest od liczby rozdań na jedną rundę, jaką wybrałeś). Żółty prostokąt to panel sterowania. Począwszy od lewej mamy na nim:

  • Wskaźnik salda gracza.
  • Przyciski plus i minus do ustawiania wartości pojedynczego żetonu.
  • Duży niebieski przycisk AUTO PLAY uruchamiający grę automatyczną (do wyboru masz 50, 100 lub ręcznie regulowaną liczbę rund).
  • Przycisk AUTO HOLD, który przełącza grę w tryb automatycznego zaznaczania kart wartych pozostawienia (oczywiście wybrane karty zawsze można zmienić, jest to jedynie ukłon w stronę niedoświadczonych graczy będący formą podpowiedzi). 
  • BET ONE wybierający minimalną stawkę na jedną rundę.
  • BET MAX będący jego przeciwieństwem. Ostatni przycisk ma etykietę DRAW i służy do rozpoczęcia gry!

Najwyższa kwota do postawienia na grę wynosi w Double Bonus Poker 100 monet, a najniższa 0,01 monety. Wartości te są niezależne od liczby rozdań w ramach jednej rundy.

W Double Bonus Poker online możesz bez żadnych przeszkód grać także na swoim smartfonie. Gra została wykonana w technologii HTML5, co oznacza, że pracuje pod kontrolą przeglądarki internetowej. Nie zwraca uwagi na system operacyjny, platformę sprzętową, czy też rodzaj urządzenia, na jakim została uruchomiona. A to oznacza, że mamy do czynienia z produktem, który świetnie się sprawdzi na przykład do zabicia nudy w oczekiwaniu na pociąg, gdy masz przy sobie telefon komórkowy z dostępem do Internetu!

Jak zagrać w Double Bonus Poker?

Samo granie w Double Bonus Poker nie należy do skomplikowanych. Niezależnie od tego, jaką liczbę rozdań na początku wybrałeś, cała procedura sprowadza się do wybrania wysokości stawki na jedną rundę i kliknięcie przycisku DRAW. Otrzymasz wtedy pięć kart. Wybierz spośród nich te, które sobie chcesz zostawić i kliknij DRAW, aby wymienić te, których nie zaznaczyłeś etykietką HOLD na żółtym tle. Wtedy karty zostaną wymienione, a gra oceni układ, jaki udało Ci się uzyskać. Jeśli będzie on należał do grupy premiowanej wygraną, to otrzymasz stosowną nagrodę zgodnie z tabelą wygranych.

Sytuacja nieznacznie się zmienia w przypadku grania na większą liczbę rozdań. Do wyboru masz 1, 5, 10, 50 i 100 rozdań. Najpierw losujesz pięć kart tylko dla jednego rozdania w sposób opisany powyżej. Następnie tak samo zaznaczasz karty do pozostawienia i wymiany. Ale gdy klikniesz przycisk DRAW, Twój wybór zostanie powielony na wszystkie pozostałe rozdania w ramach tej rundy. Zostaną wtedy do każdego z nich dolosowane nowe karty i gra następnie oceni układ w każdym z tych rozdań, aby wypłacić Ci odpowiednie wygrane.

Jeśli grasz na większą liczbę rozdań, na przykład na 100, to warto bardzo uważnie podejmować decyzje, bo jeden błąd może być bardzo kosztowny. Na przykład miej zawsze na uwadze tabelę wygranych. Zawsze warto spróbować „zapolować” na karetę, niż na pokera niekrólewskiego, bo najniżej punktowana kareta jest warta tyle samo, co taki poker. A najwyżej premiowana (z asów) to nagroda trzykrotnie wyższa niż dla pokera! Ta gra ma sporo takich niuansów, na które należy koniecznie zwrócić uwagę.

Double Bonus Poker – darmowa gra

Double Bonus Poker to bardzo wciągający produkt firmy Habanero. Owszem, granie na jedno rozdanie może nie będzie aż tak atrakcyjne, jak w przypadku innych pokerów wideo z racji bardzo prostej oprawy graficznej. Jednak prawdziwa siła tego tytułu ujawnia się w momencie grania na wyższą liczbę rozdań. Na przykład na 100. Wtedy emocje wręcz buchają z ekranu, gdy z niecierpliwością obserwujesz rozwój wydarzeń w każdym z kolejnych 100 rozdań, gdy karty zostają wymienione na nowe. Tak, Double Bonus Poker to świetny poker wideo właśnie z racji tej niestandardowe liczby rozdań. I właśnie w tym konkretnym trybie zalecamy w niego grać w poskich kasynach online!

ekspert karolina mościcka
Karolina Mościcka
Recenzent Kasyn Online & Kasyno Ekspert

Karolina Mościcka to nasza specjalistka ds. szeroko rozumianego hazardu online. Karolina od 7 lat zajmuje się tą branżą i przeszła wszystkie możliwe poziomy wtajemniczenia.

Dodaj opinię

Ocena