Joker Poker online za darmo

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Joker Poker online za darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent
RTP (zwrot dla gracza) 98.6%
Min. zakład 0.2
Maks. zakład 20
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Joker Poker od Habanero

Firma Habanero wyszła naprzeciw wszystkim fanom pokera wideo i przygotowała dla nich tytuł, który spełni ich wszystkie oczekiwania – a nawet je pod wieloma względami przewyższy. Gra zatytułowana Joker Poker pojawiła się na rynku w 2020 roku i od samego początku zyskała sobie gigantyczne wręcz uznanie wielu miłośników gier hazardowych, nie tylko pokera. A dlaczego tak się stało? Tego dowiesz się już za chwilę z naszej dzisiejszej recenzji.

Jeśli chciałbyś sam przekonać się, co takiego niesamowitego tkwi w Joker Poker, to możesz to zrobić w zasadzie od razu. Wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę internetową, znajdziesz w jej przepastnych zasobach tę grę firmy Habanero i ją uruchomisz. Nie musisz się niczego obawiać. W Joker Poker dostępny u nas możesz zagrać zupełnie za darmo. Nie musisz się rejestrować wypełniając skomplikowany formularz rejestracyjny, logować się, wpłacać pieniądze, zgadzać się na warunki i robić innych dziwnych rzeczy. Po prostu klikasz w grę i zaczynasz dobrze się bawić tak długo, jak tylko zechcesz.

A warto to zrobić, bo choć Joker Poker na pierwszy rzut oka wydaje się grą prostą, to jednak warto się upewnić, że wszystko dobrze rozumiesz. Możesz też dzięki temu nabrać doświadczenia, zanim zaczniesz grać na prawdziwe pieniądze. I nie zapominaj też o tym, że jest to poker online, czyli grasz tylko przeciwko komputerowi, a nie rywalizujesz z innymi graczami. No i Joker Poker jest nowoczesnym produktem, który cechuje się stuprocentową kompatybilnością z telefonami komórkowymi.

Specyfikacje techniczne Joker Poker

Jeśli chciałbyś wiedzieć coś więcej, na temat detali technicznych związanych z tym produktem firmy Habanero, to zaczniemy od chyba najważniejszej kwestii, jaką jest RTP. W przypadku Joker Poker wskaźnik zwrotu dla gracza wynosi bardzo wysokie jak na ten rodzaj gry 98,60%. Zakres możliwych kwot do postawienia wynosi od 0,01 aż do 100. Co więcej – kwota ta jest niezależna od liczby rozdań, jakie chcesz rozegrać.

Przechodząc do liczby rozdań, masz tutaj niesamowitą wręcz opcję o nazwie Multi Hand. Do wyboru masz takie opcje jak 5, 10, 50 i 100. Oznacza to, że możesz zagrać jednocześnie nawet 100 niezależnych od siebie rozdań – i zgarnąć wygrane dla każdego z nich! To naprawdę niespotykane rozwiązanie, które z pewnością zachwyci każdego fana gier hazardowych, a pokera wideo w szczególności. Poza tym Joker Poker stosuje wszystkie standardowe zasady pokera dobieranego pięciokartowego oraz układy kart typowe dla tej odmiany.

Jak zagrać w Joker Poker?

Pomimo swojego rozbudowania Joker Poker jest naprawdę bardzo prostą w obsłudze grą w kasynach internetowych. Może nie rzuca na kolana pod względem oprawy graficznej, ale za to ekran gry jest bardzo czytelny. W efekcie łatwo się tutaj zorientują w sposobie nawigacji i elementach kontrolnych nawet zupełnie początkujący adepci pokerów wideo. W razie czego zwróć uwagę na ikonę w prawym górnym menu mającą postać poziomych pasków. Dzięki niej uzyskasz dostęp do okienka opcji, gdzie po kliknięciu przycisku HELP ujrzysz szczegółowy podręcznik użytkownika wraz z opisem wszystkich istotnych funkcji tej gry. W razie jakichkolwiek niejasności zawsze możesz do niego zajrzeć i skonsultować się z zawartymi w nim informacjami.

  • Na początku musisz wybrać liczbę rąk do rozegrania z zakresu 1, 5, 10, 50 i 100. Ma to spore znaczenie w kwestii późniejszych zakładów.
  • Następnie ujrzysz ekran gry. W górnej części znajdziesz zakryte karty w wybranej przez Ciebie liczbie rozdań – bez jednego. To jedno brakujące rozdanie znajduje się w centralnej części ekranu pod napisem Joker Poker i pełni rolę głównego. Po obu jego stronach masz tabelę wypłat dla standardowych układów kart w pokerze.
  • Poniżej znajduje się żółty panel sterujący grą. Możesz w nim ustalić wartość monety, zdefiniować parametry gry automatycznej, to, czy chcesz używać opcji Auto Hold (czyli automatycznego zaznaczania kart do pozostawienia), liczbę monet na jedno rozdanie oraz prosty przycisk ustawiający maksymalną kwotę zakładu.
  • Teraz pozostał jeszcze przycisk DEAL, którym rozpoczynasz grę.

Gra polega na tym, że najpierw otrzymujesz pięć kart. Wybierasz z nich te, które sobie chcesz zatrzymać, a następnie klikasz przycisk DRAW. Wtedy wymieniasz pozostałe karty tak, by znów uzyskać pięć. Ten sam proces powtarza się w górnej części ekranu dla wszystkich pozostałych rozdań. Każde z nich ma te same pozostawione przez Ciebie karty, a te, które wymieniłeś, zostają do nich dolosowane. Następnie gra ocenia wyniki każdego rozdania z osobna i przyznaje Ci należne wygrane. Sumaryczną kwotę, jaką wygrałeś w tej rundzie znajdziesz w polu z napisem WIN.

Jednak zawodowcy, którzy mają opracowane skuteczne sposoby gry w pokera takiego jak Texas Hold’em, czy Omaha, mogą tutaj poczuć się nieco rozczarowani. Poker dobierany pięciokartowy jest oparty przede wszystkim na losowości i w związku z tym nie ma dla niego żadnej naprawdę skutecznej strategii postępowania. Ale to dodaje uroku tej grze!

Joker Poker – graj bez logowania

Wyprodukowany przez firmę Habanero Joker Poker to doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy wręcz przepadają za wideo pokerem. To bardzo wciągająca i emocjonująca gra, szczególnie w wersji na 100 rozdań, która dodatkowo jest bardzo prosta w obsłudze. Jeśli jesteś miłośnikiem pokera, to Joker Poker jest czymś, czego nie możesz przegapić.

Dodaj opinię

Ocena