Double Double Bonus Poker online

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Double Double Bonus Poker online
Zagraj Na pieniądze
Producent Microgaming
RTP (zwrot dla gracza) 95%
Min. zakład 1
Maks. zakład 5
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Double Double Bonus Poker od Microgaming

Gra Double Double Bonus Poker jest produktem firmy Microgaming, która jest niewątpliwym potentatem na rynku gier hazardowych online. Wprawdzie przeważająca większość jej produktów to maszyny slotowe, ale możemy znaleźć w portfolio tego producenta także różne inne gry.

A bohaterka dzisiejszej recenzji to poker wideo o nazwie Double Double Bonus Poker. Ta gra już na pierwszy rzut oka miłośnikom tego typu gier może skojarzyć się z produktami firmy Habanero takimi jak Aces and Eights i będzie to zupełnie słuszne skojarzenie – jako że podwykonawcą tej gry jest ta sama firma, która najpierw współpracowała z Habanero, a potem została przejęta przez Microgaming.

Double Double Bonus Poker to pozycja, którą mamy także w naszej ofercie gier demonstracyjnych. A to oznacza, że jeśli chciałbyś poznać ją nieco bliżej, to możesz to zrobić zupełnie bez żadnych problemów lub ograniczeń. Po prostu wybierz tę grę z naszej listy, kliknij ją, zaczekaj kilka sekund aż się wczyta i następne możesz grać zupełnie do woli. Wszystko dlatego, że jest to wersja demo na wirtualne żetony. Nie musisz płacić za grę i niczego nie wygrasz – to świetna opcja, która pozwoli Ci poznawać nowe gry, nabierać doświadczenia i potem grać już na prawdziwe pieniądze jako stary wyjadacz!

Specyfikacje techniczne Double Double Bonus Poker 

Double Double Bonus Poker cechuje się bardzo prostą oprawą graficzną, która jest jednak bardzo czytelna, przejrzysta i przyjemna dla oka. Nie jest to więc gra brzydka, z prymitywną grafiką. Jest po prostu pozbawiona zbytecznych ozdobników, które tylko rozpraszają gracza i spowalniają rozgrywkę.

Bardzo ciekawą opcją w tej grze jest to, że Double Double Bonus Poker  pozwala Ci wybrać sobie liczbę jednoczesnych rozdań. Do wyboru masz opcje takie jak 1 rozdanie, 5 rozdań, 10, 50 i 100 rozdań. Oczywiście możesz w tym momencie zastanawiać się jak wygląda taka rozrywka i że na pewno będzie bardzo skomplikowana. Otóż nie. Wyjaśnimy Ci to bliżej w kolejnym punkcie – tutaj musi Ci na razie wystarczyć informacja, że jest to naprawdę prosta w obsłudze gra!

Minimalny zakład na jedną grę niezależnie od liczby rozdań, jakie wybrałeś wynosi 0,01 monet, a maksymalny to 100 monet. Oznacza to jednak, że różni się w tym momencie maksymalny zakład na jedną turę w zależności od liczby rozdań. Na przykład dla jednego rozdania możesz postawić 100 monet na jedno rozdanie, ale dla 100 na 1 rozdanie przypada wtedy już tylko 1 moneta (co łącznie daje 100 monet na rundę). Może brzmieć to niezbyt jasno, ale gdy tylko uruchomisz grę i zobaczysz to w praktyce, to od razu się połapiesz co i jak.

Gra ma wygodny w użyciu interfejs obejmujący kilka przycisków. Możesz na przykład użyć

BET ONE Użyj tej opcji, by ustawić minimalny zakład
BET MAX Używaj w celu wybrania maksymalnej stawki na grę
Autoplay Możesz skorzystać z trybu gry automatycznej. W tym przypadku wybierasz 50 rozdań, 100 rozdań, albo nieograniczoną ich liczbę, do momentu przerwania gry przez Ciebie lub wyzerowanie salda.
Autohold Uaktywnienie tej funkcji poprzez wciśnięcie odpowiedniego przycisku. Double Double Bonus Poker wtedy będzie automatycznie zatrzymywać odpowiednie karty, co ułatwi Ci uzyskanie wygrywających układów.

Godną uwagi cechą Double Double Bonus Poker jest dobra współpraca z urządzeniami mobilnymi. Możesz bez problemu cieszyć się grą na swoim telefonie komórkowym lub tablecie, niezależnie od tego, z jakiej firmy urządzenia korzystasz i jaki masz system operacyjny. Gra Double Double Bonus Poker korzysta z nowoczesnej technologii HTML5, która powoduje, że takie produkty są zupełnie niezależne od platformy sprzętowej i programowej, na jakiej są uruchamiane. Wystarczy do tego sama tylko przeglądarka internetowa.

Jak zagrać w Double Double Bonus Poker?

Jeśli chciałbyś zagrać w Double Double Bonus Poker, ale boisz się wysokiego stopnia skomplikowania tej gry, to zupełnie niepotrzebnie. Tutaj sterowanie jest banalnie wręcz proste! Sama rozgrywka nie różni się znacząco niezależnie od tego, jaką liczbę rozdań wybrałeś.

  • Wybierasz wysokość zakładu,
  • Klikasz przycisk DRAW,
  • Wybierasz karty, jakie sobie chcesz zostawić,
  • Klikasz DRAW ponownie. Gra wtedy wymieni pozostałe karty i na podstawie uzyskanego wtedy przez Ciebie układu wypłaci Ci wygraną.

Jeśli wybrałeś większą liczbę rozdań, to sama rozgrywka przebiega identycznie. Musisz tylko pamiętać o tym, że Twój wybór zostanie skopiowany na pozostałe rozdania. Na czym to polega? Przedstawimy to na prostym przykładzie: załóżmy, że wybrałeś 50 rozdań. Wtedy najpierw zostaną dla Ciebie wylosowane karty na pierwsze rozdanie, w związku z czym otrzymasz 5 kart. Pozostałe 49 rozdań pozostaje nieaktywnych. Następnie podejmujesz decyzję, które karty chcesz zostawić, a które wymienić zaznaczając odpowiednie z nich. Wtedy Twój wybór zostanie skopiowany na pozostałe 49 rozdań. Jeśli na przykład zaznaczyłeś parę dziesiątek jako karty do zostawienia i trzy karty do wymiany, to wszystkie 50 rozdań będzie składało się z pary dziesiątek i trzech kart do wymiany.

Jeśli wtedy klikniesz DRAW, to w każdym z 50 rozdań gra zabierze trzy karty i dolosuje do istniejących dwóch dziesiątek trzy nowe karty. Oczywiście w każdym rozdaniu może pojawić się inny układ. Na tym właśnie polega potęga tej gry!

Jako że Double Double Bonus Poker  to typowy wideo poker, to nie ma tutaj za bardzo sensu stosowania jakichkolwiek metod lub strategii. Żadna z nich po prostu nie zadziała. Double Double Bonus Poker jest oparty wyłącznie o czynniki losowe i nie da się wpłynąć w żaden sposób na wysokość wygranej.

Zanim zaczniesz grać, zwróć baczną uwagę na tabelę wygranych prezentowaną na ekranie. Gra Double Double Bonus Poker premiuje w specjalny sposób karety, szczególnie te uzyskane z asów. Na przykład jeśli grasz za 100 monet na rozdanie, to kareta z kart o wartości od piątek do króli jest wyceniana na 250 monet. Za karetę z dwójek, trójek lub czwórek otrzymasz 400 monet. Za karetę z asów nagroda wynosi 800 monet. Ale już kareta z dwójek, trójek lub czwórek i dodatkowo z asem to nagroda 800 monet (zamiast 400), zaś kareta asów z dodatkową kartą w postaci dwójki, trójki lub czwórki zapewni Ci wygraną na kwotę aż 2 000 monet!

Double Double Bonus Poker – graj bez logowania

Double Double Bonus Poker firmy Microgaming to bardzo porządna i atrakcyjna gra w wideo pokera. Szczególnie interesującą nowinką jest tutaj możliwość zagrania nawet na 100 rozdań jednocześnie. To oznacza, że dajesz sobie szansę na naprawdę sporą liczbę wygranych. Warto więc wypróbować w praktyce tę opcję, jako że przy umiejętnym rozegraniu każdej kolejnej rundy możesz zgarnąć całkiem atrakcyjne wygrane!

Dodaj opinię

Ocena