Deuces Wild Pyramid Poker

Deuces Wild Pyramid Poker

Deuces Wild Pyramid

Zagraj na pieniądze

18+ | Graj odpowiedzialnie | Anonimowihazardzisci.org

Producent Betsoft
RTP (zwrot dla gracza) 94%
Min. zakład 0.05
Maks. zakład 5
Rundy bonusowe Nie
Wild Symbol Nie
Opcja autoodtwarzania Nie
Mnożnik Nie
Darmowe spiny Nie
Scatter Symbol Nie
Progresywny Nie

Deuces Wild Pyramid Poker online za darmo

W Deuces Wild Pyramid Poker gracz ma do czynienia z najbardziej popularną odmianą pokera online, jaką jest tytułowe Deuces Wild. Pod względem mechaniki, gra przypomina odmianę stołową Draw. W rozdaniu otrzymujemy 5 kart. Nie ma też limitu kart, które gracz chce wymienić. Gra korzysta ze standardowej 52-kartowej talii. Podobnie punktowane układy są w miarę typowe dla stołowych odmian pokera, od Three of a Kind, przez Straight Flush aż po najwyżej punktowany Natural Royal Flush.

Gracz musi jednak mieć na uwadze fakt, że w Deuces Wild Pyramid Poker przeciwnikiem jest wirtualny krupier, a więc po prostu oprogramowanie automatu. Determinuje to dostępne strategie, a także, rzecz jasna, sam przebieg rozgrywki. Gra nie jest trudna, ale w przypadku osób, które wcześniej nie miały większej styczności z pokerem online, niektóre mechaniki mogą stanowić nowość. Najlepszym rozwiązaniem będzie więc zapoznanie się z automatem w jego wersji demonstracyjnej, a dopiero potem przejście do ewentualnej gry w kasynie.

Wersja demo automatu Deuces Wild Pyramid Poker jest dostępna na naszej stronie zarówno dla graczy korzystających z desktopów, jak i tych grających z poziomu urządzeń mobilnych. W obu przypadkach do gry wystarczy włączenie automatu. Nie potrzeba ani rejestracji, ani podawania żadnych danych. Gra działa z poziomu przeglądarki – nie jest więc konieczne pobieranie aplikacji na dysk twardy.

Specyfikacje techniczne Deuces Wild Pyramid Poker

Deuces Wild Pyramid Poker to odmiana pokera Deuces Wild wzbogacona o jedną ciekawą mechanikę. Zazwyczaj w automatach z tej kategorii Jokerem są tylko dwie karty o nominale 2, natomiast w Deuces Wild Pyramid Poker tę funkcję spełniają wszystkie Dwójki. Joker ma tę właściwość, że zastępuje w rozdaniu każdą inną kartę, co znacznie zwiększa szansę na skompletowanie jak najwyżej punktowanej ręki. Deuces Wild Pyramid Poker oferuje raczej ograniczone możliwości, jeśli chodzi o swobodę kształtowania zakładu. Do wyboru gracz ma żetony o nominałach od 0,04 do 0,20.

Maksymalnie na jedno rozdanie można postawić 3 żetony. Gra odbywa się z użyciem talii 52 kart, przy czym należy pamiętać, że nie mamy tutaj do czynienia z talią fizycznych kart, lecz z wirtualnym generatorem (z tej przyczyny liczenie kart oraz niektóre inne strategie z pokera stołowego nie będą efektywne). Niestety w Deuces Wild Pyramid Poker nie znajdziemy opcji dodatkowych, które często występują w innych automatach z pokerem. Przede wszystkim brakuje funkcji gry automatycznej. Gracz nie skorzysta też z opcji automatycznego zakładu. Podobnie niedostępna jest popularna (i bardzo pożyteczna) funkcja Auto Hold, a więc opcja, dzięki której gra „podpowiada” nam, które karty najlepiej będzie zatrzymać w ręce, a które wymienić.

Ciekawą i rzadko spotykaną funkcją jest z kolei Double Up, czyli forma zakładu, której raczej nie spotyka się w automatach z pokerem. Przypomina to do pewnego stopnia popularną funkcję Gamble, która jest dostępna w wielu automatach na bazie Jednorękich Bandytów. Za każdym razem, kiedy rozdanie zakończy się wygraną gracza, na ekranie pojawi się dodatkowa sekcja Double Up. Jeżeli klikniemy Double, wchodzimy w zakład z wirtualnym Krupierem, który pozwala mnożyć wygraną z rozdania. Widzimy odkrytą kartę Krupiera. Obok niej znajdują się 4 zakryte karty. Celem gracza jest wybranie jednej z kart zakrytych i przewyższenie karty posiadanej przez krupiera.

Dla przykładu: krupier ma na ręce Szóstkę kier. Wybieramy jedną z czterech zakrytych kart. Okazuje się, że trafiliśmy Dziesiątkę karo, a więc kartę wyższą. Nasza wygrana zostaje pomnożona przez dwa. Teraz możemy albo wrócić do gry standardowej, albo wejść w zakład Double Up jeszcze raz. Co ważne, w trakcie rundy Double Up na ręce gracza może pojawić się też Joker. Wtedy prawie zawsze wygrywamy. Joker jednak może pojawić się też jako odkryta karta krupiera, co oznacza niemal pewną przegraną.

Jak zagrać w Deuces Wild Pyramid Poker?

Podobnie jak kilka innych elementów, również interfejs w Deuces Wild Pyramid Poker w kasynach internetowych nie został najlepiej zaprojektowany. Głównym mankamentem jest mało intuicyjna nawigacja. Gra oczywiście musi zacząć się od określenia zakładu. Niestety w Deuces Wild Pyramid Poker nie można tego zrobić bezpośrednio z poziomu stołu gry. Aby ustawić zakład, należy:

  1. Odznaczyć ikonkę Menu (trzy poziome kreski) w lewym rogu ekranu.
  2. Następnie otwieramy sekcję Change Bet.
  3. Potem gracz musi wrócić do głównego ekranu. Zmiana wysokości zakładu za każdym razem będzie wymagać powtórzenia tej operacji.

Zasady automatu oraz Stół Wypłat znajdują się w sekcji View Paytable. Tutaj producent również się nie popisał, ponieważ tytuł zakładki wskazuje, że znajdują się w niej wyłącznie informacje na temat wypłacalności układów kart, przez co gracz może mieć pewne problemy ze znalezieniem sekcji zasad. U góry ekranu widoczne są następne sekcje.

Balance Liczba żetonów posiadanych przez gracza.
Credits Saldo gracza w walucie (na przykład USD).
Bet Wysokość aktualnego zakładu.
Win Wysokość ostatniej wygranej.

Rozdanie rozpoczynamy, klikając przycisk Deal. Zobaczymy 5 kart, a na każdej z nich pulsujący napis Click to Hold. Na tym etapie gracz musi więc wybrać te karty na ręce, które chce zatrzymać, oraz te, które zostaną wymienione. Uwaga: jeżeli nie wybierzemy żadnej karty, wymieniona zostanie cała ręka. Karty zatrzymujemy, klikając nie przyciskiem myszy. Potem trzeba ponownie wybrać Deal. Jeżeli uda się nam skompletować któryś z punktowanych układów (ich lista jest widoczna ponad kartami), wygrywamy. Po wygranej pojawi się też opcja opisanego wcześniej zakładu Double Up.

Strategia w Deuces Wild Pyramid Poker polega przede wszystkim na wcześniejszym przestudiowaniu punktowanych układów. Gracz powinien znać je na pamięć, aby być w stanie od razu ocenić „siłę” kart, które znalazły się na jego ręce. Inne strategie z pokera stołowego raczej nie mają w tym automacie zastosowania: rozgrywka jest uproszczona do minimum.

Deuces Wild Pyramid Poker – graj bez logowania

Deuces Wild Pyramid Poker to automat pokerowy, który trudno jest jednoznacznie ocenić. Na plus grze należy zapisać mechanikę, aż cztery karty pełniące funkcję Jokera oraz dodatkową gratkę w postaci zakładu Double Up, który pozwala zwiększać wygrane. Minusy automatu to niewątpliwie mało estetyczna grafika, a przede wszystkim nieintuicyjny interfejs. Jednak pomimo mankamentów warto zagrać w Deuces Wild Pyramid Poker, ponieważ automat oferuje przyzwoitą wypłacalność w porównaniu do innych wersji pokera online.

Dodaj opinię

Ocena