Jacks or Better od NetEnt

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Jacks or Better od NetEnt
Zagraj Na pieniądze
Producent Netent
RTP (zwrot dla gracza) 93.7%
Min. zakład 1
Maks. zakład 62.5
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Jacks or Better online za darmo

Jacks or Better poker czy Texas Holdem. Pod wieloma, często wymiennymi nazwami, kryją się różne odmiany pokera. Posiadają swoje odmienne cechy, lecz cel jest zawsze ten sam. Dążenie do ułożenia pokera królewskiego oraz pokonanie swoich rywali układem silniejszym od nich. Jacks or Better poker demo rozgrywane jest w pojedynkę i właśnie poker królewski jest zdecydowanie najwyższym układem. W tej odmianie jednocześnie przeciwnikiem jak i sprzymierzeńcem są karty, a nawet wiele kart, ponieważ rozgrywka może się odbywać nawet na 25 zakładach w tym samym czasie. Dodatkowo w tej odmianie pokera zaimplementowane zostały rozwiązania znane z automatów do gier. Wszystkie te niuanse przedstawiamy w naszej recenzji.

Jacks or Better bez depozytu jest dostępny bez żadnych opłat na naszej stronie internetowej. Nic tak dobrze nie przygotuje gracza jak trening w darmowej wersji gry. W niej można bez opłat  spróbować, czy lepiej zwiększyć ilość równoległych gier, czy lepiej podnieść zakład nie zwiększając ilości gier. Taki trening może okazać się olbrzymią pomocą jeśli podejmiemy grę na prawdziwe pieniądze w kasynie internetowym. Jacks or Better casino jest bardzo popularną grą karcianą i spotkamy ją w większości kasyn online. Do gry na pieniądze warto wybierać tylko zaufane, sprawdzone kasyna online posiadające odpowiednie licencje.

Specyfikacje techniczne Jacks or Better

Jacks or Better gra online posiada dość ciekawy sposób doboru zakładu w grze. Zależy on od tzw. poziomu i ilości równoległych rozgrywek. Wygrane zależą też od wartości kredytu, ale nie wpływa on bezpośrednio na wysokość zakładu. Zakład “BET” jest to iloczyn poziomu oraz tzw. rąk czyli ilości równoległych gier. Poziom wybierany jest z zakresu od 1 do 5 ze skokiem co 1. Ilość rąk może wynieść 1, 5, 10 lub 25. Poziom 1 i jedna ręka to zakład minimalny, czyli 1 kredyt. Poziom 5 i 25 równoległych gier dają zakład 125 kredytów na grę.

Wartość kredytu można zmieniać od 0,01 do 10 z zastrzeżeniem, że 10 jest dostępne tylko dla jednej równoległej gry, a 0,01 dla 25 gier. Modyfikacja tej wartości wpływa bezpośrednio tylko na saldo i jeśli zwiększamy wartość kredytu to zmniejsza się wysokość salda powodując, że gra jest bardziej ryzykowna. Zmniejszanie wartości działa w drugą stronę i modyfikacje salda powodują, że gra jest spokojniejsza, mniej ryzykowna. Zasady sterowania zakładem i modyfikacji salda mogą wydawać się trochę skomplikowane dla mniej doświadczonych. Warto przesuwać suwaki do skrajnych wartości, aby je lepiej zrozumieć.

Jacks or Better gra bez depozytu stara się pomóc graczowi podpowiadając mu, które karty warto zatrzymać. Jest to tylko sugestia i nie zawsze trzeba się jej słuchać. Jeśli komputer uzna, że przed wymianą kart niektóre warto wstrzymać to sam umieści na nich znacznik HELD. Cała trudność gry polega na odpowiedniej wymianie kart, aby ułożone układy były jak najwyższe i przyniosły maksymalnie wysokie wygrane.

W poniższej tabeli umieściliśmy wszystkie możliwe kombinacje jakie można ułożyć wraz z mnożnikiem wygranej oraz tłumaczeniem jak je zbudować. Dane dotyczą najwyższego poziomu czyli 5.

Nazwa Karty Mnożnik wygranej
Royal Straight Flush / Poker Królewski A, K, Q, J, 10 w tym samym kolorze 4,000
Straight Flush / Poker Inne 5 kart po kolei w tym samym kolorze. As może być najwyższą i najniższą kartą 200
Four of a Kind / Kareta 4 takie same karty w różnych kolorach 100
Full House / Full Trójka tych samych kart i para np. 3,3,3,2,2 45
Flush / Kolor 5 kart w tym samym kolorze, ale nie po kolei 30
Straight / Strit 5 kart po kolei w różnych kolorach 25
Three of a Kind / Trójka 3 takie same karty w różnych kolorach 15
Two pair / Dwie pary Np. K,K,J,J 10
Jacks or Better Para waletów lub wyższa. 5

To jeszcze nie wszystko co Jacks or Better ma do zaoferowania. Gracz może jeszcze skorzystać z trybu gamble rodem ze slotów. Jeśli ktoś nie miał z nim styczności, bo nie często jest wykorzystywany w grach karcianych to polega on na odgadywaniu kolorów zmieniających się kart. Wybór jest pomiędzy kolorem czerwonym i czarnym. Po dobrej odpowiedzi podwajamy wygraną i możemy grać dalej albo odejść z wygraną. Po złej odpowiedzi odpadamy z gry.

Jacks or Better – jak grać?

Grę rozpoczynamy od wyboru stawki i ilości równoległych gier. Im gier jest więcej tym prezentowanych jest więcej zasłoniętych kart na ekranie. Następnie klikamy środkowy, okrągły przycisk pokazujący 5 kart. Pod kartami znajdują się przyciski “HOLD”, które powstrzymają je przed wymianą. Jeśli gramy na kilka równoległych gier to te same karty zostaną zatrzymane na górze. Nie ma konieczności wstrzymywania jakichkolwiek kart, można wymienić wszystkie. Gdy jesteśmy już zdecydowani to wybieramy środkowy, niebieski przycisk. Wymienia on karty i prezentuje układy. Następnie obliczana jest wygrana z którą możemy podejść do gry ryzyka. “Gamble” wchodzi do gry ryzyka, a sakiewka odbiera wygraną.

Na interfejsie sterującym jest jeszcze przycisk “MAX BET”, który podnosi poziom zakładu do samej góry. W polu “COINS” jest nasze saldo. Zasady gry zostały umieszczone pod znakiem zapytania w lewym dolnym rogu. Bardzo dobrze opisują wszystkie szczegóły Jacks or Better gry online.

Jacks or Better internetowy nie różni się wiele od gry na żywo. Układy kart oraz zasady są takie same. Strategie z gry prawdziwej mogą okazać się pomocne podczas gry przy wirtualnej stole. Jeśli dopiero zaczynamy warto słuchać rad komputera a gdy posiadamy już swoje sprawdzone metody nie będziemy potrzebowali jego wsparcia.

Jacks or Better – darmowa gra

Jacks or Better to świetna odmiana pokera. Możemy grać wiele partii jednocześnie oraz podbijać wygrane w grze ryzyka. Dobrym sposobem na przyciągnięcie nowych graczy jest podpowiadanie które karty warto wymienić. Na minus można zaliczyć trochę przekombinowane sterowanie zakładem w grze. Poza tym jednym drobnym niedociągnięciem Jacks or Better to kawał dobrego pokera.

FAQ

Czy da się grać w Jacks or Better za darmo?

Jacks or Better darmowy jest dostępny na naszej stronie internetowej.

Czy Jacks or Better online posiada jakieś opcje bonusowe?

Jacks or Better posiada tryb gamble, opcje automatycznego podpowiadania kart oraz możliwość gier na wielu zakładach równocześnie.

Czy można wygrać prawdziwe pieniądze grając w Jacks or Better?

Prawdziwe pieniądze można wygrać w kasynach online.

Czy trzeba pobierać Jacks or Better, żeby zagrać?

Gramy w przeglądarce. Nic nie trzeba pobierać.

Dodaj opinię

Ocena