All American Poker

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
All American Poker
Zagraj Na pieniądze
Producent
RTP (zwrot dla gracza) 99.38%
Min. zakład 0.01
Maks. zakład 100
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

All American Poker od Habanero

Jeśli lubisz grać w pokera online, to z pewnością spodoba Ci się gra All American Poker wyprodukowana przez firmę Habanero. To bardzo ciekawe przeniesienie na ekran komputera lub telefonu amerykańskiej odmiany pokera dobieranego opartego o pięć kart. Rywalizujesz tutaj tylko sam ze sobą i ze swoim szczęściem, a nie z rywalami.

Sama gra znakomicie sprawdza się podczas grania na tabletach lub telefonach, jako że jest współczesnym produktem – a firma Habanero doskonale sobie zdaje sprawę ze znaczenia kompatybilności gier hazardowych z urządzeniami przenośnymi, które są tak popularne w dzisiejszych czasach. All American Poker jest więc w 100% kompatybilny ze wszystkimi smartfonami i tabletami. Wszystko dzięki wykorzystaniu technologii HTML5, która wymaga jedynie przeglądarki internetowej z jej obsługą. Wtedy gra pracuje pod kontrolą przeglądarki uniezależniając się w ten sposób od systemu operacyjnego telefonu, jego ekranu i innych parametrów.

Możesz naturalnie zagrać w All American Poker od Habanero na naszej stronie internetowej. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy wersję demo tej gry. Oznacza to, że możesz grać zupełnie za darmo w nią ile tylko zechcesz. Sama gra jest dostępna dla Ciebie bez ograniczeń i nie ma żadnych dodatkowych wymogów. Czyli nie będzie Ci potrzebne konto w naszym serwisie, logowanie, podawanie adresu e-mail, zapisywanie się do newslettera, czy inne tego typu operacje. Po prostu odpal grę i baw się tak długo, jak tylko zechcesz.

Specyfikacje techniczne All American Poker

Zanim rozpoczniesz zabawę w granie za darmo lub też zaczniesz grać na prawdziwe pieniądze w All American Poker, warto poznać najważniejsze cechy tej gry. Przede wszystkim jest to specyficzna odmiana pokera wideo. Opiera się ona na pięciu kartach i jednym etapie ich wymiany na inne. Jest to także wersja spotykana w kasynach online amerykańskich, czyli o stosunkowo okrojonej tabeli wygranych. Mamy tutaj na przykład do dyspozycji następujące premiowane układy:

 • Walety lub lepsze (Jacks or Better)
 • 2 pary
 • Trójka (trzy karty o tej samej wartości)
 • Strit (karty po kolei, w różnym kolorze)
 • Kolor (wszystkie karty w tym samym kolorze)
 • Full (trójka plus para)
 • Kareta (cztery karty o tej samej wartości)
 • Poker (karty w tym samym kolorze i o kolejnych wartościach)
 • Poker królewski (as, król, dama, walet, dziesiątka w tym samym kolorze).

Minimalny zakład na jedno rozdanie wynosi 0,01. Maksymalna stawka do postawienia na grę to 100 kredytów niezależnie od liczby jednoczesnych rozdań. Warto także zwrócić uwagę na współczynnik zwrotu dla gracza (Return to Player – RTP), który w tej grze wynosi zawrotne 99,38%.

All American Poker ma jednak pewną niezwykłą cechę odróżniającą tę grę od innych tytułów o podobnej tematyce. Otóż pozwala ona rozgrywać jednocześnie wiele różnych rozdań. Do wyboru masz opcję 1, 5, 10, 50 lub nawet 100 rozdań w tym samym momencie!

Jak zagrać w All American Poker?

Niezależnie od tego, jaką wersję wybierzesz, to sama rozgrywka powinna być łatwa do opanowania nawet dla tych, którzy pierwszy raz grają w pokera. Najciekawiej oczywiście prezentuje się ta gra w odmianie na 100 rozdań. Dostarcza wtedy też najwięcej emocji. Sama rozgrywka i sterowanie jest jednak bardzo prosta:

 1. Wszystkie niezbędne operacje wykonujesz za pomocą kilku przycisków na żółtym panelu. Tam właśnie ustalasz wartość monety, liczbę monet na rozdanie oraz rozpoczynasz grę (w tym celu kliknij przycisk DEAL).
 2. Ujrzysz za moment pięć wylosowanych dla Ciebie kart.
 3. Oceń ich wartość i następnie kliknij na te, które chcesz sobie zostawić. Następnie kliknij na przycisk DRAW, aby wymienić pozostałe karty.
 4. W tym momencie gra All American Poker skopiuje Twoje zostawione karty do wszystkich pozostałych rozdań, a następnie dolosuje brakujące karty tak, żeby w każdym przypadku mieć łącznie pięć kart. 

Teraz nadchodzi najciekawszy moment rozgrywki, a mianowicie oszacowanie układu kart w przypadku każdego rozdania z osobna. Oczywiście dla każdej kombinacji kart, dla których przewidziano wygraną, ją otrzymasz. Najlepszy scenariusz ma miejsce wtedy, kiedy w Twoich głównych kartach już po pierwszym rozdaniu uzyskasz jakiś dobry układ, na przykład trójkę – wtedy każde z pozostałych rozdań także już na starcie tę samą trójkę uzyska.

Jeśli więc grasz na 100 rozdań, to w efekcie po wymianie kart zdobędziesz co najmniej 100 trójek – a istnieje spore prawdopodobieństwo, że wiele z tych rozdań otrzyma także czwartą identyczna kartę, więc finalnym układem będzie kareta. A jeśli zamiast tego dojdzie dowolna para, to będziesz mieć fulla. Stąd właśnie przeze wszystkim bierze się niesamowita atrakcyjność tej gry – bo przy odrobinie tylko szczęścia możesz zgarnąć naprawdę spore wygrane w ciągu kilku sekund. Jednak nie sprawdzą się w tym przypadku żadne strategie znane z kasynowych odmian pokera, jako że dla wersji pięciokartowej ich po prostu nie ma.

All American Poker – darmowa gra

Naszym zdaniem All American Poker to naprawdę bardzo dobra gra typu wideo poker. Oferuje w zasadzie wszystkie cechy, jakimi powinien charakteryzować się tego typu tytuł. Jest niezwykle wciągająca, ma prostą obsługę i łatwe do zrozumienia zasady. Ponadto oferuje możliwość uzyskania naprawdę sporych wygranych. Ale najważniejsze są naprawdę niesamowite emocje towarzyszące rozgrywce.

W zasadzie to jedyna wada, jaką dostrzegamy w All American Poker, to niezbyt porywająca oprawa graficzna. Gra jest prosta, nie ma wyrafinowanej grafiki i jest w zasadzie dosyć siermiężna. Ale niech Cię to nie zniechęci!

Dodaj opinię

Ocena