American Poker 2 online za darmo

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
American Poker 2 online za darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent Novomatic
RTP (zwrot dla gracza) 93.7%
Min. zakład 0.01
Maks. zakład 0.1
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

American Poker 2 od Novomatic

Dla miłośników pokera wideo mamy dziś bardzo ciekawą propozycję w postaci gry online zatytułowanej American Poker II. Jest to produkt znanej i cenionej wśród graczy firmy Novomatic. Na rynku istnieją noszące nazwę American Poker II oraz American Poker II Deluxe. O ile ta pierwsza jest oryginalną, pierwotną wersją, o tyle druga to w zasadzie ten sam produkt, który został nieznacznie zmodyfikowany tak, by zapewnić lepszą kompatybilność z urządzeniami przenośnymi i różnymi rozdzielczościami ekranu. Należy bowiem pamiętać, że American Poker II liczy sobie już parę lat, gra weszła na rynek przed wybuchem popularności smartfonów. Nie można więc oczekiwać od niej stuprocentowej kompatybilności z urządzeniami, które wtedy jeszcze nie istniały.

Ogólna zasada jest taka – jeśli grasz na telefonie lub tablecie, wybierz American Poker II Deluxe o ile masz taką możliwość. Natomiast w przypadku grania na komputerze lub laptopie, lepiej będzie naszym zdaniem wybrać starszą wersję, czyli American Poker II. Zresztą możesz z łatwością sprawdzić, jak spisze się American Poker II na Twoim urządzeniu grając w darmową wersję tego tytułu dostępną w naszym serwisie internetowym. Możesz to zrobić zupełnie za darmo, bez płacenia, zakładania konta, logowania się, subskrybowania naszego newslettera, wpłacania pieniędzy, czy też spełniania jakichkolwiek innych warunków. Po prostu grasz ile chcesz i dobrze się bawisz poznając nową grę.

Zanim zaczniesz grać, to miej na uwadze to, że jest to typowy poker online darmowy. A to oznacza, że grasz tutaj tylko z komputerem, który rozdaje Ci karty. Nie ma w tej grze rywalizacji z innymi graczami, licytacji, blefowania itp.

Specyfikacje techniczne American Poker 2

American Poker II to bardzo prosta gra hazardowa online, która skupia się wyłącznie na rozgrywce opartej o zasady pokera amerykańskiego. Nie ma tutaj żadnych zbędnych ozdobników, a jedynie same konkrety. Producent twierdzi, że współczynnik RTP dla tej gry wynosi 94,80%. Najniższa stawka na jedno rozdanie to 1 kredyt, natomiast maksymalna kwota do obstawienia zależy od ustawień konkretnego kasyna online. Producent pozwala na szeroki zakres modyfikacji górnej granicy. Domyślnie jest to 100, ale może się zdarzyć, że trafisz na wersję, w której możesz postawić nawet 500 kredytów na jedną rundę.

American Poker II pozwala Ci grać tylko w jedno rozdanie naraz, nie jest to tytuł typu Multi-Hand. Niemniej jednak z racji ciekawych rozwiązań, które opiszemy poniżej, potrafi zapewnić sporo dobrej zabawy. Stosuje przy tym typowe zasady dla pokera amerykańskiego dobieranego opartego o pięć kart. Jeśli chodzi o rozpoznawane przez grę układy kart, to ich starszeństwo wygląda następująco:

  • Piątka (pięć kart o jednakowej wartości).
  • Poker królewski (karty w jednym kolorze w kolejności od asa do dziesiątki).
  • Poker (wszystkie karty w jednym kolorze i w odpowiedniej kolejności. Na przykład piątka, szóstka, siódemka, ósemka i dziewiątka).
  • Kareta (układ czterech kart o takiej samej wartości, kolory nie mają tutaj znaczenia).
  • Full (trójka plus para).
  • Strit (pięć kart o kolejnych wartościach).
  • Trójka.
  • Dwie pary.
  • Układ bonusowy Jacks or Better (czyli karty o wartości wyższej lub równej waletom, ale nietworzące innego układu premiowanego wygraną).

Gra American Poker II wykorzystuje do rozgrywki jedną pełną talię liczącą sobie 52 karty oraz dodatkowo jednego jokera. Stąd właśnie na szczycie listy układów znajduje się piątka. Możesz zdobyć ten układ trafiając karetę z jokerem.

Jak zagrać w American Poker 2?

American Poker II to świetny tytuł zarówno dla zaawansowanych graczy, jak i dla początkujących adeptów pokerów wideo. Jest bardzo prosty w obsłudze, bo wszystko sprowadza się do wyboru stawki na jedną grę i kliknięcia przycisku DRAW, dzięki któremu otrzymasz karty do ręki.

Gdy już to zrobisz, to stoisz przed kluczową decyzją. Przeanalizuj karty, jakie masz w ręku, a następnie zdecyduj, które z nich chcesz zostawić, a które wymienić. Gra American Poker II sama podpowie Ci, które jej zdaniem warto zostawić. Możesz zaakceptować ten wybór lub zmienić go klikając w odpowiednie karty. Następnie kliknij w przycisk EXCHANGE. Zauważ, że w tym momencie z Twojego konta zostanie pobrana kolejna kwota zakładu. Po wymianie kart gra oceni Twój układ i wypłaci Ci stosowną nagrodę według widocznej na ekranie tabeli wygranych.

Podczas gry masz do dyspozycji wspomniany powyżej układ Jacks or Better. Jest on dostępny tylko wtedy, kiedy wykupisz drugi zakład, czyli wymienisz jakieś karty. Jeśli w ten sposób uzyskasz go w ręku, otrzymasz odpowiednią nagrodę. Jeśli natomiast otrzymasz karty pasujące do Jacks or Better już za pierwszym razem, gra nie wypłaci Ci wygranej.

Zauważ, że masz także do dyspozycji znaną z mnóstwa innych gier firmy Novomatic opcję Gamble. Tutaj musisz wskazać kolor migającej karty. Jeśli trafisz, zdobędziesz wygraną w podwójnej wysokości, a jeśli przegrasz, stracisz wszystko. Jest to opcja w pełni dobrowolna i nie musisz z niej korzystać.

American Poker 2 – darmowa gra

Uważamy American Poker II za bardzo dobrą i ciekawą grę hazardową. To doskonały tytuł szczególnie dla fanów pokera wideo. Jest bajecznie wręcz prosty w obsłudze, a jednocześnie zapewnia sporo satysfakcji podczas rozgrywki. Jedynie miłośnicy wrażeń estetycznych z najwyższej półki mogą się nieco krzywić, bo American Poker II nie jest grą rzucającą na kolana pod względem wyglądu. Firma Novomatic nigdy nie słynęła z tworzenia gier zachwycających pod względem graficznym i American Poker II także jest jedynie przeciętny.

ekspert karolina mościcka
Karolina Mościcka
Recenzent Kasyn Online & Kasyno Ekspert

Karolina Mościcka to nasza specjalistka ds. szeroko rozumianego hazardu online. Karolina od 7 lat zajmuje się tą branżą i przeszła wszystkie możliwe poziomy wtajemniczenia.

Dodaj opinię

Ocena