Oasis Poker online za darmo

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Oasis Poker online za darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Oasis Poker

Jeśli lubisz grać w pokera online, ale zniechęcają Cię gry typu Texas Hold’em, z uwagi na konieczność dobrania sobie odpowiedniej liczby partnerów i do tego dobrze znających się na grze, to możesz wziąć pod uwagę inne rozwiązanie. Jest nim gra Oasis Poker firmy bGaming. Ten brytyjski dostawca gier działa w branży od 2018 i przez ten krótki czas pokazał się z bardzo dobrej strony tworząc liczne, bardzo udane gry slotowe, stołowe, karciane i inne.

A jednym z ciekawszych produktów tego dostawcy może być gra zatytułowana Oasis Poker. Jest ona o tyle ciekawa, że nie wymaga grania z innymi graczami. Tutaj rywalizujesz jedynie z kasynem, czy raczej z wirtualnym krupierem, który prowadzi dla Ciebie grę i rozdaje karty. Jeśli grałeś kiedykolwiek przez Internet w blackjacka lub bakarata to zapewne wiesz doskonale, na czym polega ta koncepcja.

Sama gra Oasis Poker to internetowa odsłona popularnej wersji stud pokera w odmianie wykorzystującej pięć kart. To bardzo prosta gra, która nie wymaga jakiejś szczególnej znajomości reguł gry, nie ma też bardzo skomplikowanych zasad. Wystarczy znać mniej więcej rangę poszczególnych układów kart w pokerze. A nawet jeśli nie jesteś w tym zbyt biegły, to zawsze możesz skorzystać z wygodnego w użyciu podręcznika dostępnego w menu gry. Prezentuje on skrócony i łatwy do zrozumienia opis wszystkich elementów w Oasis Poker i dodatkowo opisuje sposób grania.

Możesz zresztą spróbować przetestować tę grę w praktyce, aby zobaczyć, że jest naprawdę łatwa. Najlepiej będzie zrobić to za pomocą wersji darmowej, w której nie musisz płacić za granie ani grosza. I tak się składa, że tego typu grę możemy Ci zaoferować w naszym serwisie! Jest to wersja demo, w którą możesz grać bez żadnych ograniczeń i bez spełniania jakichkolwiek wymogów. Nic nie musisz robić, by zagrać. Odpal sobie Oasis Poker i graj do woli, ile tylko zechcesz, zupełnie za darmo. A gdy już nabierzesz odpowiedniego doświadczenia i wiedzy, możesz spokojnie przejść do grania na prawdziwe pieniądze w swoim ulubionym serwisie kasynowym online.

Specyfikacje techniczne Oasis Poker

Zanim zaczniesz grać w Oasis Poker na pieniądze, to zwróć uwagę na specyfikę zakładów. Otóż jeśli chcesz doprowadzić do końca rozdania, musisz postawić na grę co najmniej trzy żetony. Nie daj się zwieść temu, że najpierw obstawiasz zakład typu ANTE. Potem będziesz musiał dołożyć jeszcze dwukrotność tej sumy, jeśli zamierzasz użyć opcji RAISE, czyli odsłonić karty.

Minimalny zakład wynosi więc 3, a maksymalny to 300 na jedno rozdanie. Przy czym grę rozpoczynasz od zakładu wynoszącego minimum 1 lub maksymalnie 100 na ANTE. Wygodna w użyciu jest opcja REBET pozwalająca Ci powtórzyć poprzedni układ żetonów, bez konieczności nieustannego klikania w te same ikony po zakończeniu każdego rozdania.

Jak zagrać w Oasis Poker?

Firma bGaming słynie z tego, że obsługa jej gier jest bardzo prosta. Podobnie jest w przypadku Oasis Poker.

  1. Aby rozpocząć grę, po prostu kliknij na żeton o wybranej przez siebie wartości, a następnie na pole ANTE. Wtedy żeton ten wyląduje na tym polu, co oznacza złożenie zakładu. Jeśli chcesz postawić inną, wyższą kwotę, to po prostu powtórz ten proces odpowiednią liczbę razy klikając żetony o odpowiedniej wartości. Na przykład zakład na kwotę 47 wymaga wybrania 1 żetonu o wartości 25, dwóch o wartości 10 oraz dwóch o wartości 1.
  2. Następnie kliknij ikonę DEAL, którą znajdziesz po prawej stronie okna gry. Na ekranie ujrzysz krótką animację rozdawanych kart, po czym Twoim oczom ukażą się karty. 5 odsłoniętych należy do Ciebie. Kolejne pięć, z czego cztery zasłonięte i jedna odsłonięta to karty krupiera. 
  3. Jeśli uznasz, że chcesz grać dalej, to wybierz opcję RAISE. Wtedy dwukrotność zakładu ANTE pojawi się na polu RAISE w oknie gry, a następnie nastąpi porównanie siły rozdania pod odsłonięciu kart krupiera. Jeśli Twoje karty będą mocniejsze od kart krupiera, to zgarniesz odpowiednią wygraną.

Jako że w grze Oasis Poker grasz tylko przeciwko wirtualnemu krupierowi, to tak naprawdę nie da się tutaj zastosować żadnej z typowych pokerowych strategii. Nie ma więc blefowania, wycofywania się z rozgrywki, analizowania kart, obserwowania reakcji innych graczy i tak dalej.

Oasis Poker – podsumowanie

Jeśli lubisz grać w pokera i cenisz sobie prostotę, to zapewne wiesz doskonale, że pięciokartowy stud jest bardzo wciągającą i atrakcyjną odmianą tej gry. A w świecie kasyn online niewiele gier w tę odmianę pokera może zapewnić Ci tyle frajdy i emocji, co właśnie Oasis Poker od bGaming.

Dodaj opinię

Ocena