Caribbean Poker online za darmo

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Caribbean Poker online za darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Caribbean Poker

Caribbean Poker to odmiana online jednej z najpopularniejszych gier karcianych, jakie można spotkać w kasynach na całym świecie – nie tylko internetowych, ale także i tradycyjnych. Czyli po prostu jest to stud poker w odmianie pięciokartowej. Producentem tej gry jest ceniona właśnie z bardzo udanego przenoszenia gier karcianych i stołowych do wersji online (ale także mająca na koncie świetne gry slotowe) firma bGaming. Ten producent istnieje na rynku od 2018 roku i mimo naprawdę krótkiego stażu zdążył się już pokazać z doskonałej strony wypuszczając kilka niezwykle dopracowanych i atrakcyjnych tytułów. Czy Caribbean Poker też do nich należy? O tym przekonasz się już za chwilę.

Możesz także pójść na skróty i zagrać w Caribbean Poker zupełnie za darmo w naszym serwisie internetowym. Znajdziesz u nas nie tylko tę konkretną grę, ale szeroką gamę tytułów hazardowych od mnóstwa producentów. Wszystkie są dostępne w wersji demo, czyli bezpłatnej, na wirtualną walutę. I nie musisz spełniać żadnych wymagań dotyczących grania! Nie żądamy od Ciebie rejestracji w naszym serwisie i późniejszego logowania, nie każemy Ci dokonywać wpłaty pieniędzy, podawać dane osobowe, czy robić cokolwiek innego. Wszystkie oferowane przez nas gry są dostępne od ręki. Wybierasz tytuł, jaki Cię zainteresował, uruchamiasz go i grasz do woli.

Jeśli nie miałeś wcześniej do czynienia z grą Caribbean Poker, ani w ogóle z odmianą stud, to musisz wiedzieć o jednej podstawowej różnicy w stosunku do popularnych wersji typu Texas Hold’em, czy też Omaha. Otóż w pięciokartowym studzie nie rywalizujesz z innymi graczami, ale wyłącznie z kasynem reprezentowanym albo przez krupiera w grze na żywo, albo też po prostu przez samą grę online. Wygląda to podobnie, jak w przypadku blackjacka lub bakarata.

Specyfikacje techniczne Caribbean Poker

Caribbean Poker w wykonaniu bGaming to gra online, która z pewnością zadowoli zarówno początkujących graczy preferujących niskie stawki, jak i doświadczonych pokerowych zawodowców, którzy grają na konkretne kwoty. Wysokość zakładu w tej grze reguluje się poprzez wirtualne żetony o określonej wartości. Minimalna kwota do postawienia na zakład ante (czyli podstawowy) to jeden żeton o wartości 1. Jeśli w trakcie rozgrywki wybierzesz opcję RAISE (czyli kontynuowania gry), to na stole pojawią się kolejne dwa żetony, czyli łączny zakład wzrośnie do 3. Najwyższa możliwa stawka to 100 na żeton, czyli ante wyniesie 100, a po wybraniu RAISE to będzie już 300.

Wygodnym rozwiązaniem jest opcja REBET, która pozwala Ci szybko powtórzyć zakład z poprzedniej rozgrywki i tym samym nie tracić czasu na żmudne powtarzanie tej samej czynności w postaci układania żetonów. Poza tym gra Caribbean Poker jest na tyle prosta, że nie zawiera zbyt wielu dodatkowych opcji, ani też funkcji specjalnych poza tymi, które są niezbędne do emocjonującej rozgrywki.

Jak zagrać w Caribbean Poker?

Rozgrywka w Caribbean Poker online nie należy do skomplikowanych. Oczywiście przed rozpoczęciem gry warto poznać jej zasady. Na szczęście w prawym górnym rogu ekranu masz przycisk menu (trzy poziomie paski w kółku), który zawiera między innymi skrócony poradnik będący jednocześnie instrukcją dla początkujących.

A gdy już wiesz, na czym polega rozgrywka w pokerze stud pięciokartowym, to pora zabrać się do dzieła.

  1. Najpierw wybierz interesującą Cię kwotę. Kliknij w wybrany żeton, zostanie on położony w polu ANTE. Jeśli klikniesz to pole drugi raz lub inny żeton – zostanie on także położony na tym polu. W ten sposób możesz ustalić dowolną kwotę z zakresu 1 do 100.
  2. Pamiętaj o tym, aby Twoje saldo zawierało co najmniej dwukrotność kwoty postawionej na Ante, w przeciwnym razie nie będziesz mógł wykonać kolejnego kroku!
  3. Gdy już masz gotowe żetony, kliknij na opcję DEAL po prawej stronie ekranu. Ujrzysz pięć odkrytych kart (są one Twoje), a powyżej jedną odkrytą i cztery zakryte (karty krupiera).
  4. Teraz używając opcji FOLD możesz poddać rozdanie, a klikając RAISE podwyższasz stawkę dodając w polu RAISE dwukrotność zakładu ANTE. Jeśli wybierzesz drugą opcję, gra odsłoni karty krupiera i rozdanie zostanie rozstrzygnięte. 

Dla pokera stud w wersji pięciokartowej nie ma konkretnej strategii postępowania za wyjątkiem uważnego liczenia kart. Do rozgrywki wykorzystuje się jedną talię bez jokerów, więc na późniejszym etapie gry taka wiedza może okazać się przydatna. Ale poza tym nie ma żadnej metody zwiększenia swoich szans na wygraną.

Caribbean Poker – graj bez logowania

Ogólnie rzecz biorąc musimy powiedzieć uczciwe, że Caribbean Poker jest bardzo udaną grą firmy bGaming. Jest dobrze wykonana, prosta w obsłudze, ładnie się prezentuje i zapewnia dokładnie te mechanizmy, jakich oczekujemy od internetowego pokera. Trudno się tutaj do czegoś przyczepić. Być może brakuje nieco więcej graficznych wodotrysków, ale w gruncie rzeczy raczej one przeszkadzają się skupić, niż pomagają w grze. Ich brak nie jest więc wadą. Tak, Caribbean Poker to świetny poker online!

Dodaj opinię

Ocena