Trey Poker online za darmo

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Trey Poker online za darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Trey Poker

Trey Poker to bardzo ciekawa interpretacja pokera opracowana przez cenioną w świecie miłośników hazardu online firmę bGaming. Ten dostawca tworzy gry hazardowe online od 2018. I choć większość czytelników uzna to za bardzo krótki staż, to jednak fakty są takie, że bGaming cieszy się obecnie reputacją bardzo solidnego dostawcy gier hazardowych, a jego szczególnie mocną stroną są gry pokerowe.

Trey Poker jest pozycją o tyle interesującą, że wykorzystuje rzadko spotykaną odmianę pokera opartą o wyłącznie trzy karty. Tak, nie ma tutaj flopa, rivera i turna, nie ma zakrytych kart, ani żadnego dobierania. Tutaj gracz dostaje trzy karty i to wszystko. Co więcej, nie gra przeciwko innym zawodnikom, ale rywalizuje jedynie z krupierem, który jest jego wyłącznym przeciwnikiem. Sama rozgrywka jest więc bardzo prosta, ale jednocześnie przejrzysta i bardzo dynamiczna, jako że pojedyncze rozdanie może zamknąć się w kilkunastu sekundach.

Godne uwagi jest to, że Trey Poker doskonale sprawdza się także w przypadku grania na telefonie komórkowym zapewniając wspaniałą rozrywkę na przykład w podróży lub wszędzie tam, gdzie musisz na coś czekać, ale nie na tyle długo, by rozpoczynać sesję w grze o skomplikowanych zasadach.

A jeśli chciałbyś przetestować Trey Poker w praktyce, to możemy Ci dać dobrą radę. Otóż przeważającą większość gier firmy bGaming, jak również innych dostawców na rynku mamy w naszej ofercie! I to nie są jedynie gry na pieniądze, ale także (albo przede wszystkim) wersje darmowe. Tak, to prawda – możesz u nas zagrać w wersję demonstracyjną Trey Poker i nic nie będziesz za to płacić. Nie ma też potrzeby zakładania konta, logowania się, zapisywania się do newslettera i tak dalej. Po prostu grasz ile masz ochotę poznając dowolne gry, jakie wydadzą Ci się interesujące!

Specyfikacje techniczne Trey Poker

Podobnie jak w przypadku wielu innych gier firmy bGaming wartość żetonu waha się w zakresie od 1 do 100 (dostępne są także żetony 5, 10 i 25). Możesz więc za ich pomocą wybrać dowolną wartość zakładu do 100. Jednak pamiętaj o tym, że chociaż maksymalny zakład na początek gry wynosi 100, to jednak jeśli w trakcie rozgrywki wybierzesz opcję RAISE, to będziesz musiał położyć tam żetony o wartości dwukrotnie wyższej, niż zakład początkowy. Czyli potrzebujesz  w takim wypadku aż 300.

Możesz dodatkowo wybrać przed rozpoczęciem gry zakład specjalny o nazwie Pair Up. Wybierając go zakładasz, że rozdane Ci trzy karty będą zawierać co najmniej jedną parę lub lepszy układ. Jeśli tak się zdarzy, otrzymasz odpowiednią wygraną zgodnie z tabelą wypłat niezależnie od rozstrzygnięć po porównaniu kart z krupierem.

I to już koniec opcji dostępnych dla gracza w Trey Poker. To gra, której największą siłą jest dynamiczna rozgrywka i bardzo proste oraz przejrzyste zasady.

Jak zagrać w Trey Poker ?

Trey Poker wymaga od gracza minimalnego zestawu czynności. Musisz najpierw położyć na polu ANTE odpowiednią liczbę żetonów, co oznacza zakład wstępny na grę. Możesz też w tym momencie użyć zakładu PAIR UP na zasadach opisanych powyżej. Jest to jednak opcja dodatkowa, z której nie musisz korzystać – i szczerze mówiąc to sugerujemy, by jej nie używać, jako że nie daje ona wystarczająco atrakcyjnych wygranych w stosunku do ryzyka podejmowanego podczas gry.

Gdy postawisz zakład ANTE, możesz kliknąć ikonę rozpoczęcia gry po prawej stronie – duży, biały, półokrągły przycisk z napisem DEAL. Na ekranie pojawi się sześć kart. Od góry będą to trzy karty zakryte należące do krupiera oraz trzy odkryte, które są Twoją własnością. Musisz w tym momencie ocenić swoje szanse na zwycięstwo. Jeśli zdecydujesz się wycofać, wybierz opcję FOLD. Wtedy jednak stracisz swój zakład ANTE.

Ale jeśli zdecydujesz się na sprawdzenie kart krupiera, to wybierz opcję RAISE. Wtedy na polu RAISE pojawią się żetony na kwotę dwukrotnie wyższą od wartości zakładu ANTE i nastąpi porównanie siły rozdań. Jeśli wygrasz, to otrzymasz odpowiednią kwotę. Zasady regulujące siłę układów kart opisane są w samouczku.

Oczywiście zakład PAIR UP zostanie rozstrzygnięty niezależnie od tego, czy zdecydujesz się wycofać z gry, czy sprawdzić karty krupiera.

Trey Poker jest na tyle prostą grą, że nie znajdują w niej zastosowania żadne metody, czy strategie skuteczne dla innych odmian pokera. Tak naprawdę to dla pokera opartego o trzy karty, jak właśnie Trey Poker w online kasynach nie ma takich strategii, czy też systemów.

Trey Poker – podsumowanie

Trey Poker to bardzo solidny produkt firmy bGaming, który zapewni Ci naprawdę sporo emocji i dynamicznie zmieniającą się sytuację na stole. Możesz potraktować go jako pokerowy odpowiednik maszyn slotowych typu Hot Spot. To naprawdę znakomita gra!

Dodaj opinię

Ocena